Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9293 odpowiedzi na ten temat

#841 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 12 maj 2009 - 18:54

Co z tą Pol... Fabryką No i jakość wykonania będzie zdecydowanie słabsza niż w valtrze. Aha i jakbyś zaśpiewał jakaś szczególnie specjalną edycje to ciekawe czy w fabryce by w ogóle wiedzieli o co chodzi...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 15:12
  •  

#842 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 12 maj 2009 - 20:51

Co z tą Pol... Fabryką No i dostałem kubeł zimnej wody w związku z tym jak dowiedziałem się ile kosztuje. Ale zacytuję to co dostałem:
"Ursus 5524 ( z kabiną secura)pojawi się tylko pod zamówienia na przełomie
czerwca , lipca, sierpnia w ilości kilku sztuk. Cena netto 113 800 zł,
brutto: 138 836 zł . jeśli jest Pan zainteresowany tym modelem należy
uprzedniuo złożyć na niego zamówienie , gdyz Ursus w tym roku bedzie go
produkował w ograniczonych ilościach."
Wiem że to jest cena cennikowa do negocjacji ale w tej cenie to ja mogę mieć zachodni traktor. :P Ech Ursusie Ursusie kto ciebie kupi za te pieniądze? I jescze trzeba czekać kilka miesięcy.

#843 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 12 maj 2009 - 21:16

Co z tą Pol... Fabryką ździerstwo nie zna granic. i niech ktoś powie że nowe ursusy są dobre...

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#844 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 12 maj 2009 - 21:48

Co z tą Pol... Fabryką Ile ?? :P Chyba ich gniecie. Za tą kasę to można już dobrze wypasiony sprzęt zagraniczny...
Zapraszam na swój profil

#845 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 13 maj 2009 - 13:48

Co z tą Pol... Fabryką no niby tak ,ale to raczej jest cena katalogowa,no i nie wiadomo czy ten ursus nie bedzie równie wypasiony jak ten"dobrze wypasiony sprzęt zagraniczny".

#846 Share rolnik9407

rolnik9407

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:motory,rolnictwo i wszystko co z nim zwiozane.

Napisany 13 maj 2009 - 14:16

Co z tą Pol... Fabryką Może i będzie ale to już lekka przesada.
Moje filmiki na YT http://www.youtube.com/user/rolnik9407 Polecam!!!!!!!!!

#847 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 13 maj 2009 - 14:25

Co z tą Pol... Fabryką ale tak naprawdę większość z nas nie wie praktycznie nic o tym ursusie a już przedstawia go w złym świetle,oczernia go.Poczekajmy na osady i opinie jak będziemy wiedzieli o nim coś więcej.

#848 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 13 maj 2009 - 14:52

Co z tą Pol... Fabryką jak ten ursus bedzie wypasiony jak zagraniczne mam na mysli głownie rewers i lepszy podnosnik to nawet mozna sie nad nim zastanowic.
w poradniku rolniczym przeczytałem ze ursus do końca roku ma miec 5 modeli od 50 do 110km które maja spełniać normy spalania euro3

#849 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 13 maj 2009 - 14:58

Co z tą Pol... Fabryką Ten 5524 chyba nie ma rewersu... :P

#850 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 13 maj 2009 - 15:11

Co z tą Pol... Fabryką Poprosiłbym moda żeby wydzielił nowy watek z tego wątku od postu #844. A teraz do rzeczy. Oficjalnie ten model 5524 miał byc w Kielcach na Agrotechu. szczerze mówiąc szukałem go ale nie znalazłem. Było stoisko z Ursusami ale to nie było to oficjalne stoisko Bumaru. Może ktoś się na ten model natknął? Chętnie bym posłuchał jego opinii. Sam mam wile watpliwości. Na stronie Ursusa w zakładce aktualności są już parametry ale skoro nie ma traktora to wszystko się może zmienić. W tych parametrach które sa tam podane wygląda on całkiem nieźle. co do ceny też nie wiem jakiej wersji wyposazenia jest ta cena. Co zawiera czy np. może przedni TUZ i WOM? muisałbym sie poprostu zagłebić w temat co pewnie uczynię. Niedawno widziałem Ursusa Agro bisa i Zetora Proximę obok siebie stały na składnicy. Zetor jakością wykonania jest zdecydowanie do przodu. Dlaczego więc skłaniam się do Ursusa? To nie tylko śwaidomośc że daję komuś w Polsce pracę, ale także łatwość dostępnych części (odpowiedniki z innych modeli Ursusa np. cięgła, wieszaki, filtry, itp ) sprawdzona przeze mnie konstrukcja (ot chocby zwolnice w ursusie są np nowoczesne planetarne które nie chorchoczą :P po 15 latach użytkowania, mam 3512 który sprawuje się b. dobrze) choć nowość może mieć swoje ukryte wady które wyjdą po pewnym okresie użytkowania, kompatybilność (trudne słowo :P ) ze sprzętem który posiadam i gdyby to było przystępne cenowo napewno bym się zdecydował. cena IMHO około 100tys netto byłaby dla mnie satysfakcjonująca. 13tys to już niestetyalbo kolejna maszyna albo konkurencyjny Zetor Proxima 75 który także ma wiele zalet o których w tym wątku nie będę pisał (pomimo wad które także posiada)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#851 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 13 maj 2009 - 15:13

Co z tą Pol... Fabryką Co to jest kabina Secura?
A 5524 ma tylko skrzynie 12x4 i 40km/h wielu bajerów to on nie ma zdecydowanie lepiej za ta cene sobie kupic Proxime Power 85.

Wiec jak zwykle Bumar nic nie robi i fabryka upadnie wyjdzie jeszcze kilka serii ulepszonej bardzo starej konstrukcji(ale to za mało) i tyle straszne ale prawdziwe...

Co do postu powyzej to powiem ze czesci to według mnie wada bo nie kupi w pełni oryginalnych dobrych jakosciowo chociaz drogich czesci do Ursusa tylko szajs od prywaciarzy który czasem nawet nie pasuje i co z tego jak on jest tani jak oryginał pochodzi pare razy dłuzej.

#852 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 13 maj 2009 - 15:18

Co z tą Pol... Fabryką kabina Secura = K07bis tylko z podwieszanymi pedałami + klima w opcji i nie wiem jak z tapicerką (może tapicerowana jak w zachodnich modelach? ale nie wiem tego to tylko domysły)

#853 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 13 maj 2009 - 19:53

Co z tą Pol... Fabryką Musimy poczekać na nową serię, ciekawe jakie dokładnie będą mieć parametry nowe modele. Im szybciej Ursus wprowadzi nowe modele, tym lepiej. Mogą się one okazać całkiem niezłą ofertą.

#854 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 13 maj 2009 - 20:16

Co z tą Pol... Fabryką Nowy ursus to np. 1674... niby teraz dopiero to jest nowość,a we wrześniu był już w bednarach... nie widze w tych nowych seriach nic nadzwyczajnego, ani zadnych rewelacji... takie rzeczy jak podstawowy panel EHR to normalne i to dopiero teraz??? silnik niby z CR ale co to ma do codziennej pracy wogóle nie poprawia komfortu... pewnie że perkins to perkins oczywiście, małe spalanie itd, ale tak na codzień to dla nas bez różnicy w sumie... A skrzynia, porażka 16/16 bez przesady... ;) Myśle że od ursusa w tej chwili to przede wszystkim oczekujemy wygody pracy i to wszystko. Ogólnie rzecz biorąc to aż żal........
Co wy o tym myślicie bo jestem ciekawy waszego zdania...

#855 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 13 maj 2009 - 20:19

Co z tą Pol... Fabryką Zważywszy na to widać, że Ursus już coś zmienia. Pewnie nie jeden z nas chciałby skoku z tego, co jest teraz na full wypas.

#856 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 13 maj 2009 - 20:28

Co z tą Pol... Fabryką Z drugiej strony nie oczekujmy od ursusa zbyt wiele. 20 lat w parę miesięcy nie nadrobią. Chociaż jakby nie patrzeć jeżeli te traktory odbiegają komfortem to przynajmniej cena powinna być przystępna a nie wyrwana z kosmosu. Bo nie ma się co oszukiwać takie ciągniki jak JD czy Valtra to za samą naklejkę są drogie. Bo one mają markę. Ursus ta markę miał i w fabryce widocznie o tym zapomnieli.
Zapraszam na swój profil

#857 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 13 maj 2009 - 20:41

Co z tą Pol... Fabryką Właśnie o to mi chodziło. Calutki czas widzę posty, że stoi w miejscu etc. Wystarczy zastanowić się czy tak rzeczywiście jest. Przecież już zaszły zmiany, wprowadzili całkiem niedawno gamę modeli 4012 - 7525, które już są krokiem do przodu. Teraz trwa modernizacja na bazie już istniejących modeli, w końcu przyjdzie czas na inne rzeczy. Może przy wyborze nowego prezesa zajdą jakieś korzystne zmiany dla klientów tj. mniejsza cena, przy czym na początku byłaby to pewna strata, ale z czasem sprzedaży większej ilości ciągników taka decyzja mogłaby przynieść większe zyski. Coś za coś.

#858 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 13 maj 2009 - 20:47

Co z tą Pol... Fabryką Wszyscy tak beczycie że Ursus upadnie a tylko 1 użytkownik z was chce kupić ursusa. No i co wam to da że niby zmieni ofertę jak i tak nie kupicie nowego. Większość osób co tu pisze ma małe gospodarstwa więc raczej nie kupicie ciągnika za 100tyś. Jak już będziecie się pchać w taką inwestycję to raczej nie kupicie Ursusa....

#859 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 14 maj 2009 - 12:43

Co z tą Pol... Fabryką Już drugiego e-maila wysłałem do ursusa to mnie olewają ;) ani na pierwszego e-maila nie odpowiedzieli ani teraz na drugiego :) :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#860 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 14 maj 2009 - 15:00

Co z tą Pol... Fabryką A o co chciałeś spytać? Ja kiedyś do Agromy wysyłałem w sprawie masek do c360 ale też mnie olali. A jak jestem na miejscu zawsze zapomnę się zapytać ;)

Dodaj odpowiedź