Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9280 odpowiedzi na ten temat

#8501 Share Kajtek_1

Kajtek_1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 13 kwiecień 2016 - 08:03

Co z tą Pol... Fabryką

fajnie o niebo lepiej jak w mojej 80 tylko te umiejscowienie Joistika od tura mi się nie podoba w 1014 miałem tak przy kierownicy i przeniosłem z boku fotela bo po całym dniu pracy z turem ręka boli 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 05:50
  •  

#8502 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 13 kwiecień 2016 - 11:16

Co z tą Pol... Fabryką

to od razu widać że tego joya jakiś młotek tam wstawił który nigdy tym nie pracował.... znajomemu w NH nie dość że koło przedniej szyby to jeszcze na wysokości brody mu to zamontowali... to dopiero cyrk w traktorze za 350tys

#8503 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 13 kwiecień 2016 - 20:50

Co z tą Pol... Fabryką

Staram się trzymać poziom, ale na taki prymitywny komentarz, pełen jadu można odpowiedzieć jedynie prostymi, zrozumiałymi dla jego autora słowami :)

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#8504 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 14 kwiecień 2016 - 14:54

Co z tą Pol... Fabryką

comment_J6aHUowGVjZWd8uSzy3tvSxHXsXyLxPp

Nie jestem za PiS-em, ale widzę, jesteś typem najgorszego sortu leminga, takiego betonowego, oglądającego TuskVisionNetwork i czytającego gazetę żydorczą, w sumie to się dziwię, bo z moich doświadczeń, to na południu mieszkają normalniejsi ludzie, ale w każdym stadzie owiec się baran znajdzie ;)

Dla mnie to ty jesteś zj** mózgowy .Nie ma się co dziwić bo choroba pislamistów jest zaraźliwa a wiadono że oni (PIS) nie posiadają mózgu tylko nitkę po środku pustego łba co spina uszy by im nie odpadły .Widać tobie też taka nitka została z mózgu :D

Edytowany przez Matey, 16 kwiecień 2016 - 08:46.
ostrzeżenie za prowokowanie do kłótni

#8505 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 16:54

Co z tą Pol... Fabryką

Chciałbym zauważyć, że każdy ma prawo do własnych poglądów politycznych, żyjemy w wolnym kraju, a ty kolego jako pierwszy wyjechałeś z obraźliwymi tekstami pod kierunkiem PIS-u, nie dziw się więc teraz, że co niektórzy odpowiadają tobie na twoim poziomie. 

Wygląda to tak, walisz kogoś bez ostrzeżenia po mordzie a jak ten ci oddaje to wielkie oburzenie jaki to on jest agresywny. 

#8506 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 17:03

Co z tą Pol... Fabryką

Może adresami się wymięcie , łatwiej będzie Wam sobie wyjaśnić B) .

ZETOR TEAM

#8507 Share PolonezAtu

PolonezAtu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 17:48

Co z tą Pol... Fabryką

@akko weź spier... stąd a nie tylko zamieszanie robisz niemiecki dupolizie.

#8508 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 17:55

Co z tą Pol... Fabryką

Kurde, nie może być tematów gdzie nie ma polityki ? Czy to takie trudne pisać na taki temat jaki jest przypisany ? Wszyscy, wszędzie muszą wylewać swoje żale a to PO a to PIS. Ogarnijcie się i skończcie te debilne przepychanki co jest gorsze albo stwórzcie oddzielny temat i tam wyżywajcie się do woli. Nie każcie innym czytać tych bredni w temacie w którym oczekują zupełnie innych odpowiedzi na całkiem inny temat.

#8509 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 20:54

Co z tą Pol... Fabryką

Coś i ja napisałem ale edytuję, po co mam za durnia dostać bana

Edytowany przez STIG0013, 14 kwiecień 2016 - 21:34.

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#8510 Share tracker

tracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, polityka, motoryzacja, mechanizacja

Napisany 17 kwiecień 2016 - 16:12

Co z tą Pol... Fabryką

Zamiast reklam w tych straszelnych mediach reżimowych, Ursus powinien się prezentować w normalnych mediach typu TVN, Polsat, Zet, TokFM, Nie, Fakty i Mity, Gaztea Wyborcza, Wąskie Szparki i w Dużych Melonach, poza tym pan Zarajczyk powinien pomyśleć o tym by razem z TW Bolkiem i panią prezydentową i Jej mężem Bronisławem Marią Komorowskim herbu wiatrówka wraz ze znanym wszystkim alimenciarzem panem Kijowskim, panem Petru wraz z 6 królami i myszką agresorką uczęszczać na zbory KODu. Taka reklama podziałała by w dużym promilu na lud pracujący miast i wsi i wpłynęła na słupki sprzedaży produktu z nalepką Ursus.

Edytowany przez tracker, 17 kwiecień 2016 - 16:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8511 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 23:14

Co z tą Pol... Fabryką Coś dla ciemnego ludu tak uważa następny guru Kurski http://wiadomosci.wp...l?ticaid=116da0 Dlatego napisałem by Ursus się tam nie reklamował bo wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle .Młodzi wykształceni rolnicy nie będą oglądać TV PIS i tym podobnych .Teraz gość co sądzi o ,,misji" tego chłamu https://www.youtube....h?v=29kvYaFFLJ0

#8512 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisany 18 kwiecień 2016 - 00:43

Co z tą Pol... Fabryką

weźcie się ogarnijcie, media publiczne zawsze były są i będą pro rządowe i nic się nie zmieniło odkąd się pojawiły także ludzie wyluzujcie za 4 lata tez będzie zmiana i tym co się nie będzie podobało tez będa krytykowali a teraz usuńcie wszystkie komentarze które sieją jad i wróćmy do tematu. Pisanie o polityce zostawcie na portalach do tego przeznaczonych przecież wiadomo ilu ludzi tyle poglądów na temat polityki.....

#8513 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 18 kwiecień 2016 - 03:07

Co z tą Pol... Fabryką To macie ciekawostkę Nie patrzyłem na cenę ale uważam że Ursus w tej klasie powinien mieć takie samo wyposażenie i być tańszy

Ursus

#8514 Share Packo1

Packo1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,technika,militaria,patryjotyzm

Napisany 18 kwiecień 2016 - 12:47

Co z tą Pol... Fabryką

Na moje oko to ten massey to troszkie inna klasa niż Ursus ;)

#8515 Share lukig

lukig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 18 kwiecień 2016 - 13:10

Co z tą Pol... Fabryką
Ursus w tej klasie powinien mieć takie samo wyposażenie i być tańszy

Dlaczego ma być tańszy skoro ma mieć takie samo wyposażenie? 

#8516 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 18 kwiecień 2016 - 14:06

Co z tą Pol... Fabryką

hehe dobre.... za cene malucha chce mercedesa... pomysl 2x zanim coś napiszesz. A do ursusa to se porównaj MF ale z 80r.... to ta sama technologia

#8517 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 18 kwiecień 2016 - 14:17

Co z tą Pol... Fabryką

Dlaczego ma być tańszy skoro ma mieć takie samo wyposażenie?

Jak w obecnym Ursusie będą płacić za godzinę pracy pracownikom funtami i taką samą stawkę jak w UK to mogą żądać takiej samej ceny lub euro jeśli pochodzi z francuskiej fabryki .Teraz porównaj sobie polskie zarobki i ile kosztuje wytworzenie z ceną .Widzisz paradoks ? Ja widzę bo płacą może 1/10 stawki za godzinę co w zachodnich fabrykach za to cenę za produkt chcą zachodnią .Jeśli tego nie dostrzegasz to znaczy że masz kłopoty

#8518 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 18 kwiecień 2016 - 18:35

Co z tą Pol... Fabryką

Masz blade pojęcie o kosztach produkcji. Co z tego że więcej płacą jak mają mocno zautomatyzowane fabryki gdzie więcej jest robotów niż ludzi co przekłada się na niższe koszta. Możesz polemizować ale każda pierdoła jaką musi wykonać człowiek jest zamawiana w krajach takich jak Chiny czy Indie.

Koszt pracy to nie tylko wynagrodzenia dla pracowników. Ursus musi płacić więcej ponieważ sam nie wiele robi, a główne podzespoły kupuje z marżą producenta i choć MF pewnie robi podobnie to skala sprzedaży na świecie jest nieporównywalna i co za tym idzie ceny zakupu ma inne.

Ursus to nie ta liga i jeszcze sporo lat brakuje mu do porządnych marek, a biorąc pod uwagę że Pol-mot to firma głównie handlowa to jakoś średnio wierzę w to że ich kiedykolwiek dogonią.

#8519 Share lukig

lukig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 18 kwiecień 2016 - 21:34

Co z tą Pol... Fabryką

Jak w obecnym Ursusie będą płacić za godzinę pracy pracownikom funtami i taką samą stawkę jak w UK to mogą żądać takiej samej ceny lub euro jeśli pochodzi z francuskiej fabryki .Teraz porównaj sobie polskie zarobki i ile kosztuje wytworzenie z ceną .Widzisz paradoks ? Ja widzę bo płacą może 1/10 stawki za godzinę co w zachodnich fabrykach za to cenę za produkt chcą zachodnią .Jeśli tego nie dostrzegasz to znaczy że masz kłopoty

Nie masz jak widać zielonego pojęcia o ekonomi i o kosztach w firmie. Otóż te pracownicze to tak kilkanaście procent. Ceną to sobie mogą producenci za przeproszeniem szczypiorku z Angolami konkurować, a nie ciągników. Widziałeś film z fabryki MF? Widzisz ile oni tam rzeczy robią?

A słyszałeś, ile Ursus zaoszczędzi na produkcji od przyszłego roku swojej transmisji? 20%. Czyli marżę i większe koszty wytworzenia Carraro. Po drugie MF to AGCO, więc poza przekładniami oszczędzają też na silnikach. A elektronika z Chin. Tak jak w każdym ciągniku. 

Pracochłonność złożenia Ursusa to 40 roboczogodzin. To sobie policz, ile te koszty wynoszą. Nawet jakbyś w funtach płacił.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8520 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 18 kwiecień 2016 - 21:35

Co z tą Pol... Fabryką O kosztach produkcji to ja mam dobre rozeznanie .Ursus po prostu zamiast jeść małą łyżką to chce się od razu udławić tak wygląda prawda .Przykład cen traktorów o mocy 50 KM i producent z Europy np http://miechow.lento...or,2582843.html i cena ,,rarytasu" Ursus c-350 http://olx.pl/oferta...57-ID6aXKD.html Tu właśnie widać pazerność i śmieszność w związku z tym dla normalnych ludzi .Takim gównianym podejściem to ja im nie wróże dobrze

Dodaj odpowiedź