Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9315 odpowiedzi na ten temat

#8201 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 15 marzec 2016 - 20:35

Co z tą Pol... Fabryką

No i widzisz sam sie przyznałeś ;)

do czego miałem się przyznać?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 19:37
  •  

#8202 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 20:37

Co z tą Pol... Fabryką

do czego miałem się przyznać?

Sam się chłop ośmieszył ..... Hehehe ..... Niech mu bedzie.... :D Ja spadam do jutera lub do pojutrze. nie zamierzam się tutaj kłucić i reklamowac

#8203 Share lukig

lukig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 20:38

Co z tą Pol... Fabryką

To że w 360 jest opcja na tańszy silnik to nie znaczy, że Ursus to chińszczyzna. Klient może wybrać silnik. 

#8204 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2649 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 20:38

Co z tą Pol... Fabryką

HAHAHA Nie ośmieszaj sie.... Mam w sprzedaży NH Case Zetor Ursus Deutch i Farm track .... Nie rób chłopie jaj... Widac ze nie polecasz to co dobr etylko przekonujesz na Nh bo sprzedaż poszła jak i ceny bo wszyscy wiedzą co to jest NH :D Nie zamierzam się z tobą kłócić bo to nie na to forum .. To jest forum do doradzania . Nie reklamowania . A ty to robisz sorry.... Więc jakiś Ban by się przydał....

Spadam spać....

Sprzedajesz cos czego nazwy nie potrafisz poprawnie napisać :lol: Nie pogrążaj się dalej, bo póki co to reklama z łursuem na całego ;)  Boli prawda to trzeba banować a jak :lol: Niewygodnych ludzi zawsze sie kasuje :lol:

#8205 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 15 marzec 2016 - 20:40

Co z tą Pol... Fabryką

To że w 360 jest opcja na tańszy silnik to nie znaczy, że Ursus to chińszczyzna. Klient może wybrać silnik. 

w nowym c-360 juz jest tylko 1 silnik perkinsa, nie ma wyboru

#8206 Share lukig

lukig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 20:41

Co z tą Pol... Fabryką

Argumenty na ortografię są trochę słabe. 

#8207 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 15 marzec 2016 - 20:45

Co z tą Pol... Fabryką

Sam się chłop ośmieszył ..... Hehehe ..... Niech mu bedzie.... :D Ja spadam do jutera lub do pojutrze. nie zamierzam się tutaj kłucić i reklamowac

Ważne żebyś Ursusy sprzedawał bo to napędza Polską gospodarkę i pkb.

#8208 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 20:48

Co z tą Pol... Fabryką

O czy ta dyskusja? 

Porównujecie Ursusa z JD, Classem. Przecież to są zupełnie inne klasy ciągników. To tak jakby porównywać Poloneza z Audi...wiadomo znajdzie się "koneser" polskiej myśli technologicznej. Jak już porównywać z czymś Ursusa to z Zetorem Majorem. Wtedy wiadomo - Ursus.

Ja w tamtym roku szukałem ciągnika o mocy około 70KM. Brałem pod uwagę: Case, DF,Ursus,Zetor,Kubota.

Case - nie wart ceny , DF - jakoś mi niewygodnie było , Ursus - totalna porażka pod względem ergonomii , dopłata za wszystko (klima,obciążniki,fotel pneumatyczny) , Zetor - tragedia po względem wykonania oraz podobnie jak w Ursusie dopłata do wszystkiego , Kubota - wolałbym Case ale był dużo droższy , pozatym wszystko w standardzie , wykonanie w porównaniu do Ursusa i Zetora naprawdę super , cena po negocjacjach - niższa niż Ursus z dodatkami.

Wiadomo wolałbym kupić polski ciągnik - ale bądźmy poważni , jeszcze długa droga przed nimi (materiały , ergonomia). 

#8209 Share slawek74

slawek74

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Zainteresowania:hodowla bydła mlecznego

Napisany 15 marzec 2016 - 21:08

Co z tą Pol... Fabryką a jaka wiodąca marka robi ciągniki z suchym sprzęgłem ?

#8210 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 21:10

Co z tą Pol... Fabryką

O czy ta dyskusja? 

Porównujecie Ursusa z JD, Classem. Przecież to są zupełnie inne klasy ciągników. To tak jakby porównywać Poloneza z Audi...wiadomo znajdzie się "koneser" polskiej myśli technologicznej. Jak już porównywać z czymś Ursusa to z Zetorem Majorem. Wtedy wiadomo - Ursus.

Ja w tamtym roku szukałem ciągnika o mocy około 70KM. Brałem pod uwagę: Case, DF,Ursus,Zetor,Kubota.

Case - nie wart ceny , DF - jakoś mi niewygodnie było , Ursus - totalna porażka pod względem ergonomii , dopłata za wszystko (klima,obciążniki,fotel pneumatyczny) , Zetor - tragedia po względem wykonania oraz podobnie jak w Ursusie dopłata do wszystkiego , Kubota - wolałbym Case ale był dużo droższy , pozatym wszystko w standardzie , wykonanie w porównaniu do Ursusa i Zetora naprawdę super , cena po negocjacjach - niższa niż Ursus z dodatkami.

Wiadomo wolałbym kupić polski ciągnik - ale bądźmy poważni , jeszcze długa droga przed nimi (materiały , ergonomia). 

Z tego wynika że, kupiłeś Kubotę ? Mógłbyś napisać w czym okazał się lepszy od chociażby C380 ? Wiem że katalogowa cena Kuboty sporo wyższa ale słyszałem że sporo można wynegocjować jak i obecnie też ruszyli ze sporymi rabatami więc może warto obejrzeć bo ogólne opinie są dobre tylko jakoś na tym forum widziałem sporo słabszych a znam jednego właściciela M7040 i jak na razie (1350 mth jakichkolwiek problemów).

Ogólnie to Pan od NH niech przybliży jakiś porównywalny model NH w podobnych pieniądzach to też chętnie się zastanowię. Za te pieniądze był NH TD5.75 ale są już wycofane z rynku. Z porównywalnych to może NH T4.75, lepiej wyposażona ale jednak dużo droższa a przy tym i tak lżejsza, mniejsza i choćby udźwig niższy (mniejsza pojemność silnika i filtr DPF już pomijam) więc ogólnie to niema co porównywać NH i Ursusa w tej mocy bo nawet nie są bezpośrednią konkurencją.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8211 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 21:20

Co z tą Pol... Fabryką

Wczym lepsza Kubota? Nie wiemw czy lepsza bo to się dopiero okaże po dłuższym czasie użytkowania ale napiszę co zdecydowało :mokre sprzęgło , włączanie WOM, ergonomia w kabinie (ciągnik pomocniczy do oprysków, nawozów - czyli generalnie dużo czasu się w nim spędza i musi być wygodnie i wszystko pod ręką) ,komfort (wiadomo to nie JD ale samo przełącznie biegów robi wielką różnicę) zwrotność , oszczędność paliwa , jakość wykonania i użytych materiałów (wystarczy obejżeć oba ciągniki dookoła i w kabinie i można z łatwością zobaczyć kolosalną różnicę),wyposarzenie, gwarancja.

Mam kilku znajomych którzy mają Kuboty i naprawdę można polecić. Ja mam ponad 100 godzin , bez zarzutów. 

#8212 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 18:37

Co z tą Pol... Fabryką

Wczym lepsza Kubota? Nie wiemw czy lepsza bo to się dopiero okaże po dłuższym czasie użytkowania ale napiszę co zdecydowało :mokre sprzęgło , włączanie WOM, ergonomia w kabinie (ciągnik pomocniczy do oprysków, nawozów - czyli generalnie dużo czasu się w nim spędza i musi być wygodnie i wszystko pod ręką) ,komfort (wiadomo to nie JD ale samo przełącznie biegów robi wielką różnicę) zwrotność , oszczędność paliwa , jakość wykonania i użytych materiałów (wystarczy obejżeć oba ciągniki dookoła i w kabinie i można z łatwością zobaczyć kolosalną różnicę),wyposarzenie, gwarancja.

Mam kilku znajomych którzy mają Kuboty i naprawdę można polecić. Ja mam ponad 100 godzin , bez zarzutów. 

O gwarancja ?? A ile dają ? Zwrotność?  Lepsza niż Ursus i Zetor ? Oszczędność na CR czyli pompo wtryskach? jaka masz pojemność ? Ile mocy ? To samo stwierdzi jak długo będzie żył....

Ważne żebyś Ursusy sprzedawał bo to napędza Polską gospodarkę i pkb.

Nie wolę polecić coś tańszego jak już wcześniej pisałem niz coś droższego a wiem ze to to samo

Sprzedajesz cos czego nazwy nie potrafisz poprawnie napisać :lol: Nie pogrążaj się dalej, bo póki co to reklama z łursuem na całego ;)  Boli prawda to trzeba banować a jak :lol: Niewygodnych ludzi zawsze sie kasuje :lol:

Wiesz co żal mi Cię . Fakt popełniłem przy Deutzu kreskówkę ... Tyle że "Łursus" się też nie piszę tylko Ursus . A jakoś nie odpowiedziałeś na moje pytania... Bo nie znasz odp ? To kiepski sprzedawca z ciebie... Nie zamierzam z tobą się spierać . pisz co chcesz ale nie kłam ludzi nic więcej . Jak będziesz kiedyś np. Case sprzedawać będziesz same superlatywy na case pisać .. I to jest błąd . Bo jeśłi sam czegoś nie mam potrafię powiedzieć komuś jedź tam tam kupisz taniej niż u mnie :D

O gwarancja ?? A ile dają ? Zwrotność?  Lepsza niż Ursus i Zetor ? Oszczędność na CR czyli pompo wtryskach? jaka masz pojemność ? Ile mocy ? To samo stwierdzi jak długo będzie żył....

Nie wolę polecić coś tańszego jak już wcześniej pisałem niz coś droższego a wiem ze to to samo

Wiesz co żal mi Cię . Fakt popełniłem przy Deutzu kreskówkę ... Tyle że "Łursus" się też nie piszę tylko Ursus . A jakoś nie odpowiedziałeś na moje pytania... Bo nie znasz odp ? To kiepski sprzedawca z ciebie... Nie zamierzam z tobą się spierać . pisz co chcesz ale nie kłam ludzi nic więcej . Jak będziesz kiedyś np. Case sprzedawać będziesz same superlatywy na case pisać .. I to jest błąd . Bo jeśłi sam czegoś nie mam potrafię powiedzieć komuś jedź tam tam kupisz taniej niż u mnie :DW handlu ważne jest wrażenie jakie po sobie zostawisz nie to ile sprzedajesz. Bo możesz sprzedać 100 osoba ale jeśli okłamiesz je już nikt więcej do ciebie nie wróci . I wolę czasami komuś oddać temat lub doradzić niż kłamać że coś lepszego ma u mnie :)

#8213 Share MF675ursus

MF675ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 19:01

Co z tą Pol... Fabryką

HandlowiecOborniki widzę że ciągnikami różnych marek handlujesz. Jak wygląda koszt i czasookres przeglądów gwarancyjnych poszczególnych marek? Np. wspomnianego wcześniej NH i Ursusa (nie tylko pierwszego przeglądu, koszt serwisów gwarancyjnych przez całą gwarancję)? Mało kto patrzy na te koszty podczas zakupów, a później płacz że drogo, bo robią się z tego niemałe kwoty... Gwarancja Ursusa na 4 lata/4 tys. motogodzin dotyczy całego ciągnika czy np. tylko silnika? 

#8214 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 19:10

Co z tą Pol... Fabryką

Jeśli się nie mylę to 4 lata /4000 mth w C380 jest na cały ciągnik (nie wiem czy jakieś elementy nie są wyłączone) oraz 2 lata na silnik.

#8215 Share Kajtek_1

Kajtek_1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 19:22

Co z tą Pol... Fabryką

4 lata/4000 mtg jest na cały ciągnik oprócz silnika 2 lata ponieważ gwarantem na silnik jest perkins nie ursaus

#8216 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 19:22

Co z tą Pol... Fabryką

HandlowiecOborniki widzę że ciągnikami różnych marek handlujesz. Jak wygląda koszt i czasookres przeglądów gwarancyjnych poszczególnych marek? Np. wspomnianego wcześniej NH i Ursusa (nie tylko pierwszego przeglądu, koszt serwisów gwarancyjnych przez całą gwarancję)? Mało kto patrzy na te koszty podczas zakupów, a później płacz że drogo, bo robią się z tego niemałe kwoty... Gwarancja Ursusa na 4 lata/4 tys. motogodzin dotyczy całego ciągnika czy np. tylko silnika? 

- I przegląd po 100 mth 

- II przegląd po 350 mth

- III przegląd po 600 mth

- IV przegląd po 850 mth

- V przegląd po 1100 mth Największy i najważniejszy serwis . Koszt najdroższy 1800 zł

Podobnie wygląda to przy NH tyle że najdroższy serwis to 2600 zł .

Trzeba wziąć pod uwagę to iż każda firma która serwisuje ma swój cennik . Niekiedy 1 serwis jest za darmo . Przy Nh czy Case serwis jest droższy ze względu na droższe filtry , Komputer itd

2 lata na silnik :D reszta 4

Edytowany przez HandlowiecOborniki, 16 marzec 2016 - 19:23.

#8217 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 16 marzec 2016 - 19:24

Co z tą Pol... Fabryką

@Handlowiec Wstaw jakieś zdjęcia Ursusów, bo nie mam na razie czasu się wybrać i obejrzeć tego C-392. A kolega @ursusc385 nie jest sprzedawcą, ale zapewne ma duże pojęcie na temat perkinsów i carraro bo ma 3 farmtracki ;)

Edytowany przez Mattti, 16 marzec 2016 - 19:25.

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#8218 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 19:28

Co z tą Pol... Fabryką

A wiesz ze w tej chwili farmtracki oprócz 75 km sa z filtrem cząstek stałych?

Edytowany przez HandlowiecOborniki, 16 marzec 2016 - 19:29.

#8219 Share MF675ursus

MF675ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 19:31

Co z tą Pol... Fabryką

Case, Deutz i NH na jaki okres mają gwarancję? Też rozbitą na silnik+ reszta? 

Ostatni przegląd przy 1100 mth, czyli rozumiem przez następne 2900 mth gwarancji sam oleje wymieniam?  :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8220 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 19:38

Co z tą Pol... Fabryką

Case, Deutz i NH na jaki okres mają gwarancję? Też rozbitą na silnik+ reszta? 

Ostatni przegląd przy 1100 mth, czyli rozumiem przez następne 2900 mth gwarancji sam oleje wymieniam?  :)

Nie . Podałem ci przykład na początek około 1-2 lata . Nh 1 rok gwarancji case 1 rok , deutz 1 rok 

Nie . Podałem ci przykład na początek około 1-2 lata . Nh 1 rok gwarancji case 1 rok , deutz 1 rok 

JD 2 lata

Przepraszam w deutzu  jest 2 :D

Edytowany przez HandlowiecOborniki, 16 marzec 2016 - 19:41.

Dodaj odpowiedź