adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Arni    1

No fajnie i są jeszcze 3724, 3722, 3702. Może wreszcie coś się ruszy :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Heh ciekawe czemu nie ma w ofercie serii 12XX?? :) Moze znowu nowe modele?? :)

Ten 1674 całkiem całkiem ale maja drobne błędy w danych technicznych :) Szkoda ze nie podali cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ursus opracowuje nową stylistykę modeli, ma ją zaprezentować w przyszłym roku :)

Fajnie by było jak by się na AgroPremierach pokazali z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj patrzę na stronę i szok, połowa modeli znikła. W końcu coś się zaczyna dziać, jest ten mały płomyczek nadziei że ursus odbije się od dna. Ciekawi mnie jak będą wyglądać te nowe modele o których wspomniał kris14, jak dla mnie ta stylistyka jest ładna ale jednak przestarzała. Może teraz zwrócą większą uwagę na komfort i wyciszenie kabiny.

Ja ma dalej nadzieję że ursus kiedyś będzie konkurował z takimi markami jak NH, JD, Mf itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valtran111    1

na stronie ursusa jest ze 5524 ma skrzynie 8/8 z rewersem jak to prawda to mogliby i do mniejszych modeli montowac i zrobic płaska podłoge i biegi z boku to w wtedy ja mysle ze by stanowił konkurence i ile z cena nie zaszaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Ciekawe tylko jeszcze jaki zastosuja materiał, bo znajac polskie firmy to niestety nasze maszyny sa montowane ze materialu slabej jakosci, wiec mysle ze zanim ursus bedzie mogł konkurować z zachodnimi markami to upłynie duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Staram się śledzić wszystkie info o losach Ursusa. Wiecie może co się stało z modelami 1934/1954 ?? Przestali na dobre je produkować czy zostaną zastąpione rzekomo nowymi modelami ??


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obiło o uszy że zostały wycofane na jakiś czas i ma być wprowadzona nowa stylistyka w 2010 roku i mają być produkowane. Ktoś mi dawał jakiegoś linka i tam to pisało, ale nie mogę znaleźć :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Oby zmieniali i to na lepsze! Bo aż wstyd żeby seria ciężkich ciągników Ursusa miala tylko 16 biegów do przodu. Poza tym na taką moc to 40km/h powinien spokojnie osiągać.

 

Niedawno porównywałem Kuboty i Ursusy jeżeli chodzi o skrzynie biegów to straszna przepaść. Kuboty nawet te małe mają skrzynie 32/32 a taki ursus 3512 8/2 ;(

 

Niedawno uchwyciłem model 5524. Robi wrażenie mam nadzieje że dzięki niemu Ursus się podniesie a kasa ze sprzedawanych ciągników nie pójdzie do kieszeni prezesów tylko na stwarzanie nowych technologii :)


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Dzwoniłem do Ursusa i pan z którym rozmawiałem powiedział że wszystkie nowe modele będą do obejrzenia na AgroShow w Bednarach. Także jak ktoś jest ciekawy to powinien tam się zjawić. Ja specjalnie chyba po to pojadę. :) ciekawe czy tam będzie sie można przejechać tymi cudami. Sprawdziłbym skrzynię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Bednarach będę na 100%. Pooglądamy i zobaczymy co to za cuda. Bardzo mnie interesuje model 3722 / 3724.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1223    0

W podanym artykule jest mowa ze w czwartym kwartale ma sie rozpocząć montaŻ siedmiu nowych modeli. Ciekawe co to za modele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dechens    0

Coś mi się obiło o uszy że zostały wycofane na jakiś czas i ma być wprowadzona nowa stylistyka w 2010 roku i mają być produkowane. Ktoś mi dawał jakiegoś linka i tam to pisało, ale nie mogę znaleźć :) .

Możliwe że to byłem ja, bo dałem linka do jakiegoś tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kumpel na mechanie na lekcji rzucił hasło że Fendt przejoł ursusa :) Sie zapytam kiedy mu sie to śniło :) Do Bednarm ozep ojedziemy na wycieczke :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Ja niestety nie mogę być w Bednarach dlatego proszę o dokładne foty nowych Ursusów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Są już pierwsze fotki z Bednar w galerii. Ursus 5524 ma skrzynię 8x8 z REWERSEM!!! 6824 prawdopodobnie też :)


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jest postęp!Myślałem już że ursus nie zna takiego czegoś jak rewers. Chociaż w sumie 8 biegów to trochę mało... Zresztą na te 75km(5524)to trochę klapa. Te 12/12 to powinno być minimum...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj