Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9303 odpowiedzi na ten temat

#8101 Share Marioboss

Marioboss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 07 marzec 2016 - 21:34

Co z tą Pol... Fabryką Wiem, że to nie temat o Zetorze, ale jak już padło z ust "handlowca" o pękających skrzyniach, to może ktoś ma, lub orientuje się, jak wygląda sprawa z nowymi wersjami Proximy 100, już z tymi czerwonymi felgami i silnikami 16v? Sprzedają to już? Bo wszędzie widzę jeszcze "wyprzedaż starego rocznika". Uprzedzając pytania, nie, ja tego nie chcę kupić, tylko kuzyn się sadzi na takiego i jest ciekawy, czy nie spieprzyli tego bardziej, niż do tej pory.Ma Proximę 8441 z 2007 i jest zadowolony, bo w sumie, z tego co wiem, oprócz pierdółek typu siadająca pompka sprzęgła, główny wyłącznik prądu i czujnik przy pedale sprzęgła, to nic poważnego się mu nie działo, nie licząc odkręcenia się nakrętki na wale koła w zwolnicy.W tych nowych są ponoć przednie mosty carraro o niby lepszym uciągu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 20:15
  •  

#8102 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 14:13

Co z tą Pol... Fabryką

@HandlowiecOborniki prosimy o dowód w tej sprawie  :)

8441 miała most Carraro 20.11 z pojawieniem się modelu Plus  i przejściu na silnik Euro 3 we wszystkich Proximach montują 20.16, a charakteryzuje się większą nośnością i wytrzymywanym momentem obrotowym

#8103 Share dybzik

dybzik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 18:42

Co z tą Pol... Fabryką

http://www.sadyogrod...iranu,4796.html :blink: hmm ktoś wie o co dokładnie chodzi?

#8104 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 19:23

Co z tą Pol... Fabryką

@HandlowiecOborniki prosimy o dowód w tej sprawie  :)

8441 miała most Carraro 20.11 z pojawieniem się modelu Plus  i przejściu na silnik Euro 3 we wszystkich Proximach montują 20.16, a charakteryzuje się większą nośnością i wytrzymywanym momentem obrotowym

Jeśli chcecie adres tak jak wspomniałem moge na PW napisac współpracuję z kilkoma firmami więc ze spokojem mogę sprzedawać wszystkie modele :D Nie proponuje tak jak wy tylko NH czy Zteror . Pracowałem w Reitech i Agrorami dalej współpracuje z nimi ale na innej zasadzie co jest tajemnicą i napewno nie zdradzę swoich danych personalnych. To forum jest po to aby doradzać więc to robię . Nie zamierzam kogoś oszukiwać . Wielu klientów (baza około 4500 rolników) ufa mi bo wiedzą iż ich nie okłamie . Handluję 12 Lat maszynami rolniczymi więc pewnie wtedy jeszcze się uczyliście. NH było supr i tego nie ukrywam do dziś podoba mi się ale tylko już z zew. . Jeśli ktoś nie wierzy podam za zgodą wcześniejszą właściieli którzy mają NH nowego lub Zetory co z nimi się dzieję ... No problemo :) A jeśli już tak bardzo obydwoje chcecie wiedzieć wyślijcie mi na PW swój num tel z miłą checią oddzwonie . Nie mam czego się bać . A kłamią ci którzy nie mówią prawdy ... Sorry

#8105 Share TYLKA

TYLKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 21:08

Co z tą Pol... Fabryką to ile będzie kosztował Ursus c382 z turem i łyżką krokodylem i chwytakiem do bel ogumienie serokie i Max obciążenie na tym :) cena brutto :)

#8106 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 21:34

Co z tą Pol... Fabryką

Jeśli chcecie adres tak jak wspomniałem moge na PW napisac współpracuję z kilkoma firmami więc ze spokojem mogę sprzedawać wszystkie modele :D Nie proponuje tak jak wy tylko NH czy Zteror . Pracowałem w Reitech i Agrorami dalej współpracuje z nimi ale na innej zasadzie co jest tajemnicą i napewno nie zdradzę swoich danych personalnych. To forum jest po to aby doradzać więc to robię . Nie zamierzam kogoś oszukiwać . Wielu klientów (baza około 4500 rolników) ufa mi bo wiedzą iż ich nie okłamie . Handluję 12 Lat maszynami rolniczymi więc pewnie wtedy jeszcze się uczyliście. NH było supr i tego nie ukrywam do dziś podoba mi się ale tylko już z zew. . Jeśli ktoś nie wierzy podam za zgodą wcześniejszą właściieli którzy mają NH nowego lub Zetory co z nimi się dzieję ... No problemo :) A jeśli już tak bardzo obydwoje chcecie wiedzieć wyślijcie mi na PW swój num tel z miłą checią oddzwonie . Nie mam czego się bać . A kłamią ci którzy nie mówią prawdy ... Sorry

temu ja tam mysle że lepiej staremu 3080 albo 6160 od MFa zrobić remont a nie bawić się w jakies nowe zabawki wątpliwej jakości... cóż ten nowy NH od chinczyków ma lepszego w wyposażeniu? coraz bardziej skomplikowana budowe, która niby komfort pracy ma mi poprawić.. MFa sam naprawiam po za samymi sterownikami a te nowe wynalazki? samemu to za chwile oleju nie można bedzie wymienić. Patrze na nowego ursusa czy proxime to mam odruch wymiotny po przesiadce ze starego MFa a to pewno nie jedyna tak solidna i trwała marka

#8107 Share maromar

maromar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 21:59

Co z tą Pol... Fabryką

ten mf to też nie taki cud:) każdy model ma wady i zalety, a żaden nie jest cudowny jak kolega twierdzi że mf 3080, ma konkretną wadę, skrzynię biegów:)

Edytowany przez maromar, 08 marzec 2016 - 22:01.

#8108 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 22:03

Co z tą Pol... Fabryką

i co się z tą skrzynią biegów dzieje? tylko wiesz... jak już chcesz coś napisac to konkrety, żeby się nie ośmieszyć bo MFy mam na placu

#8109 Share maromar

maromar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 22:06

Co z tą Pol... Fabryką

aha czyli też handlarz mający w ofercie MFy i próbujący je sprzedać? zgadłem?

#8110 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 22:10

Co z tą Pol... Fabryką

szukaj ogłoszeń jeśli to mają być Twoje argumenty odnośnie tej marki.... znając życie jak połowa ludzi na forum tak i ty... coś gdzieś słyszałeś, ktoś coś kupił za śmieszne pieniądze (czyt w cenie odpicowanej 80tki), a potem znalazł wymieniacza do naprawy i płacz

Po za tym można przebierać do woli w markach, modelach które bedą trwalsze od najnowszej chińszczyzny

Edytowany przez lukbold, 08 marzec 2016 - 22:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8111 Share maromar

maromar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 22:41

Co z tą Pol... Fabryką

zgadza się że można przebierać, i mfy wcale nię są cudowne, i nie dlatego że coś tam gdzieś słyszałem.. nie ma jednej rady na dobry ciągnik

#8112 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 17:58

Co z tą Pol... Fabryką

Jest . Przede wszystkim prosty ciagnik bez elektryki :) Bez zbednych dodatkow... Porównanie do siebie każdego ciągnika zwrócenie uwagę na mosty tuz skrzynie silniki czy ma pompowtryski itd... Im mniej innowacyjnych rzeczy tym lepiej :D

to ile będzie kosztował Ursus c382 z turem i łyżką krokodylem i chwytakiem do bel ogumienie serokie i Max obciążenie na tym :) cena brutto :)

teraz w promocji na kilka sztuk mam w cenie 119500 netto

Edytowany przez HandlowiecOborniki, 09 marzec 2016 - 17:55.

#8113 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 18:24

Co z tą Pol... Fabryką

Na tych stronach jest napisane, że Case IH również będzie w Chinach produkowane:

http://www.fwi.co.uk...er-tractors.htm

http://www.caseih.co..._4077_news.aspx

http://www.prnewswir...-269011921.html

Wracając do tematu kontrakt z irańskim Motorsazanem pewnie będzie polegać na imporcie silników albo podzespołów do nich i montowanie w nich w ciągnikach linii afrykańskiej.

http://en.motorsazan.ir/

#8114 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 18:59

Co z tą Pol... Fabryką

Na tych stronach jest napisane, że Case IH również będzie w Chinach produkowane:

http://www.fwi.co.uk...er-tractors.htm

http://www.caseih.co..._4077_news.aspx

http://www.prnewswir...-269011921.html

Wracając do tematu kontrakt z irańskim Motorsazanem pewnie będzie polegać na imporcie silników albo podzespołów do nich i montowanie w nich w ciągnikach linii afrykańskiej.

http://en.motorsazan.ir/

Fajnie..... to jeszcze case chiński będzie.... Masakra...

#8115 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 09 marzec 2016 - 19:08

Co z tą Pol... Fabryką To dobra wiadomość. Przynajmniej z Ursusa nie będą się naśmiewać.

#8116 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 09 marzec 2016 - 19:58

Co z tą Pol... Fabryką

http://telewizjarepu...ml#.VuBxc_nhDIV

#8117 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 20:33

Co z tą Pol... Fabryką

Dobry film, budujący wiarę w markę. Należy się pochwała.

Mówią o ciągnikach na nasz rynek w przedziale mocy 50-150 koni, co do 50 to się zgadzam, ale jest coś w ofercie o mocy 150 koni?

Już wkrótce przyczepa o ładowności 18 ton? To bardzo ciekawe. 

Od siebie dodam tylko, że byłem w Kielcach, na targach gdzie pokazywali ten samochód dla wojska, niestety zainteresowania nie było absolutnie żadnego.

Ciekawe skąd wiedzą, że wojsko potrzebuje 881 samochodów a nie 882 lub 880? :D

Wejdźcie sobie na stronę główną Ursusa, wyświetla się zaproszenie na targi. Zdjęcie świetne, ale mam mogli by dać jakieś z kraju a nie z Afryki :D

Swoją drogą to ciekawych "pługów" tam używają, bo to chyba coś na kształt pługa jest. 

#8118 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 09 marzec 2016 - 20:35

Co z tą Pol... Fabryką To jest pług talerzowy.

#8119 Share Adrian_URSUS_1999

Adrian_URSUS_1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 22:00

Co z tą Pol... Fabryką A koncepcja U-4150 jak wam się podoba?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8120 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 10 marzec 2016 - 10:12

Co z tą Pol... Fabryką

Ursus Salon z Głowna wystawił model C-3102 za prawie 133 tyś na allegro. Na swoim fb napisali , że w sprzedaży od kwietnia.

Dodaj odpowiedź