Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9271 odpowiedzi na ten temat

#8061 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 19:54

Co z tą Pol... Fabryką

Po zmianie silników sorki ale nie wytrzymuje tego skrzynia :/ Nie przy wszystkich wiadomo :D Ale uwierz na 10 sprzedanych 6 ma awarię (cos o tym świadczy ) zwłaszcza major który ma teraz silnik deutcha i cierpi skrzynia na tym :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 21:26
  •  

#8062 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 19:55

Co z tą Pol... Fabryką

po zmianie silników ? A co tam się zmieniało, ja mam Forterrę, i chyba silnik ten sam co od dawna w frotce

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#8063 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:00

Co z tą Pol... Fabryką

po zmianie silników ? A co tam się zmieniało, ja mam Forterrę, i chyba silnik ten sam co od dawna w frotce

Pisałem o majorze jakbyś czytał :D I pewnie plusy widzisz przy nim same ? ok bo nowe zaczekaj az bedziesz miał około 700 mtg zaczną się wycieki problemy ze skrzynia itd

#8064 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:01

Co z tą Pol... Fabryką

HandlowiecOborniki - pisałeś że NH chińskie i nie polecasz a Case już tak, piszesz o wyższych, droższych modelach czy tych tańszych też ? Z tego co wiem to np. NH TD5.85 i Case Farmall 85A to to samo więc nie powinno być dużych różnic, tak samo T4 a farmall C.

#8065 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:02

Co z tą Pol... Fabryką

Pisałem o majorze jakbyś czytał :D I pewnie plusy widzisz przy nim same ? ok bo nowe zaczekaj az bedziesz miał około 700 mtg zaczną się wycieki problemy ze skrzynia itd

Tyle ze bedzie po gwarancji :/

HandlowiecOborniki - pisałeś że NH chińskie i nie polecasz a Case już tak, piszesz o wyższych, droższych modelach czy tych tańszych też ? Z tego co wiem to np. NH TD5.85 i Case Farmall 85A to to samo więc nie powinno być dużych różnic, tak samo T4 a farmall C.

T4 ?!?!?! Sam to sprzedajesz więc wiesz co to jest :D

#8066 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:06

Co z tą Pol... Fabryką

Tego nie doczytałem.

Na razie jest ok bo jak by miało niby być jak nowy, a czy będą to się okaże.

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#8067 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:09

Co z tą Pol... Fabryką

Ja nic nie sprzedaję, tylko się zdziwiłem że jest taka różna opinia o Case i NH bo gdzie czytam to wszyscy piszą że to to samo, z tego samego koncernu CNH i dużych różnic nie ma w mniejszych modelach. Sam szukam ciągnika ok 75-85km i myślałem o TD5 i Farmall A ze względu na dość dobrą cenę ale ponoć nie mają zbyt dobrej opinii i obecnie bardziej myślę nad C380-C382 lub Farmtrakiem 675-685

#8068 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:17

Co z tą Pol... Fabryką

Tego nie doczytałem.

Na razie jest ok bo jak by miało niby być jak nowy, a czy będą to się okaże.

Naprawdę daj mi znac gdybyś mógł jeśli zobaczysz jakikolwik minus czy awarie . Ja po prostu polecam może trafiłeś na wersję ok. Nie wiem . I nie mówię iż napewno coś nie tak będzie . Życzę ci abyś miał jak najmniej problemów a najlepiej wogóle !!! Bo o to chodzi Ale niestety producenci zaczeli uzywac słabej jakości materiałów tylko po to abyscie wy za chwile je remontowali co dla mnie jest też złe bo ma coraz to mniejsze pole manewru jeśli chodzi o same polecenie danego producenta .

#8069 Share darkoza

darkoza

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:19

Co z tą Pol... Fabryką

to samo mam jednedo z nich dokładnie td ale są w innych fabrykach produkowane i inne kraj jak kupowałem tez go niewidziałem zamawiałem u dilera ale na placu nie było i szczeze wykonanie tez takie sobie jak kazdy spawy nie które ja lepsze robię ja akurat nie zwracam na to uwagi bo to w pole jak brałem to tych nowych ursusów nie było to napewno bym brał ursusa jest lepszy i tansze ma 4 lata gwarancji obsługa duzo tansza i nawet taka prosta rzecz jak głupia spręzarka pneumatyki była za dopłatą i jest tak zrobiona ze nie uzywam ją prawie wcale tylko raz na zniwa a nie mozna ją odłączyć i chodzi cały czas trzeba pasek sćiągać a ursus ma odłaczaną w kabinie i jest seryjnie montowana mój znajomy kupi td5 65 porazka 3 cylindry silnik jak on na niego klnie ze dał się namówić na niego ile razy był serwis u niego

Edytowany przez darkoza, 06 marzec 2016 - 20:23.

#8070 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:26

Co z tą Pol... Fabryką

CNH to było kiedyś teraz to Nh idzie swoją droga i case swoją . Owszem jeszcze niektore modele sa na tej samej linii ale podzespoły juz nie. Jeśli masz znajomego który kupił w tym roku NH lub koncówka zeszłego zapytaj czy to dalej ten sam ciągnik ?! Jak będzie uczciwy powie prawdę .

Lepszy może nie jest ale tańszy plus że bez pompowtrysków . Nie zamierzam Ursusowi reklamy robić . Ale Nh było o wiele lepszym modelem jeszcze 1,5 roku temu w tej chwili to złom

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8071 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:34

Co z tą Pol... Fabryką

No właśnie nie mam a szkoda bo opinie (szczere) samych użytkowników są chyba najlepsze. Znajomy ma i jest zadowolony, nic poważnego się nie działo ale to starsze modele T5050 i TD5020 i ponoć te nowe już się sporo różnią. To mówisz że najlepiej rozglądać się za nowymi Ursusami ? Z case jakie modele w zastępstwo byś mógł polecić lub innych marek ?

#8072 Share darkoza

darkoza

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:35

Co z tą Pol... Fabryką

CNH to było kiedyś teraz to Nh idzie swoją droga i case swoją . Owszem jeszcze niektore modele sa na tej samej linii ale podzespoły juz nie. Jeśli masz znajomego który kupił w tym roku NH lub koncówka zeszłego zapytaj czy to dalej ten sam ciągnik ?! Jak będzie uczciwy powie prawdę .

ja rozmawiałem z dilerem hn i mówiłem o ursusie to mnie wysmiał ze to wzystko chinskie ja mu odpowiedziałem ze silnik i podzespoły nie są chinskie to juz nic nie odpowiedział  mówię ze ursus robi kabiny u siebie i zatrudnił kilka set osób to dla   niego nie robi wrazenia dla nich ursus to kąkuręcia i im sprzedaż sprzeda i mało zarobią a nie ze są inne miejsca pracy dla polaków 

#8073 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 06 marzec 2016 - 20:43

Co z tą Pol... Fabryką To jakie ciągniki są dziś warte swoich pieniędzy?

#8074 Share craft

craft

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:58

Co z tą Pol... Fabryką

C-392 oraz C-3102 sa w sprzedaży :D Wiem ponieważ sam handluję Zetorami Ursusami Case Farmtrack czy NH i szczerzę nie polecam w tym roku Zetora (ze wzgledu na pękające skrzynie biegów) jaki chińskiego NH

Człowiek się uczciwie pyta , to od razu się pojawia diler z komercyjnym kitem . Jak masz te modele na placu to wrzuć zdjęcia , podaj cenę. Bo narazie wszystko wskazuje na to , że przynajmniej C3102 nie jest wprowadzony do sprzedaży.

Edytowany przez craft, 06 marzec 2016 - 21:21.

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

#8075 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 21:15

Co z tą Pol... Fabryką Myślicie,że ciągniki kiedyś stanieja? Bo dzisiejsze ceny to jakiś kosmos.

#8076 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 21:26

Co z tą Pol... Fabryką

Ja myślę że raczej nie, chyba że rozpadłaby się unia lub nie byłoby żadnych dofinansowań ale we wszystkich krajach więc raczej nierealne. 

#8077 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 21:26

Co z tą Pol... Fabryką

HandlowiecOborniki skąd Ty się wyrwałeś z tą propagandą? 11 postów na forum i wielkie wychwalanie ursusa, daj sobie spokój z tym naganianiem klientów. Jak chcesz pomóc to nie wypisuj takich bajek. Na pewno jeden sprzedawca nie sprzedaje tylu marek na raz, bo wiem że większe firmy nie życzą sobie konkurencji na placu. Poza tym co możesz wiedzieć o trwałości nowych Ursusów jak niedawno zaczęli je sprzedawać.

Opanujcie się trochę i nie słuchajcie wszystkiego co ludzie piszą, bo aż razi po oczach jak to czytam.

New Holland i Case jako jeden koncern, obniża sobie koszty produkując te same modele, więc na pewno nie będą miały innych ciągników.

Ciągniki już nie stanieją, nie ma co liczyć. Może nie będą tak szybko drożały jak dotychczas, bo skończyły się dofinansowania na zakup ciągników.

Zastanawiające jest to, że taka dacia duster w podstawie po wprowadzeniu na rynek kosztowała 39 990 zł i dziś dalej tyle kosztuje (bogatsze wersje może trochę zdrożały). Pomimo, że w międzyczasie wprowadzili wyższe normy emisji spalin, obowiązkowe czujniki ciśnienia w oponach, czy system start - stop. A w ciągnikach co modernizacja to ciągnik droższy.

#8078 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 21:34

Co z tą Pol... Fabryką Żeby utrzymać cenę takiej daci po modyfikacjach to musieli zaoszczędzić na czym innym np.masywanosc części, kraju ich produkcji, czy na wynagrodzeniu dla pracowników.

Gdyby nie te normy spalin to sam Zarajczyk mówił, że ciągnik by był tańszy o 30%.

#8079 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 06 marzec 2016 - 21:36

Co z tą Pol... Fabryką

Myślicie,że ciągniki kiedyś stanieja? Bo dzisiejsze ceny to jakiś kosmos.

Stanieją, jak się eurokołchoz rozpadnie :) To tylko kwestia czasu...

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8080 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 21:39

Co z tą Pol... Fabryką A ziemią wtedy też powinna stanieć?

Dodaj odpowiedź