Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9305 odpowiedzi na ten temat

#8041 Share craft

craft

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 05 marzec 2016 - 23:31

Co z tą Pol... Fabryką

Polityka produktowa i marketingowa Ursusa - beznadziejna. U-4150 pokazywany od lat jeszcze jako 14...coś tam, obecnie w katalogach dostępny, a w praktyce jeszcze długo dostępny nie będzie. Więc po co jest w katalogach? A jak już pokazują jakiś koncept to powinien być bardziej brawurowy niż seryjny, a tu jest na odwrót bo ta maska to chyba ze starego opryskiwacza zrobiona:) i podejrzewam że do produkcji się bardziej postarają. Druga sprawa - 11054 chyba jeszcze nie wszedł do sprzedaży, a pokazują 11054 Power z nową ładniejszą maską i pewnie jeszcze z czymś, chociaż nie wiadomo (mi przynajmniej) z czym. Ok, tylko po co teraz ta wersja z brzydszą maską? Seria C, do 385 spójny design w miarę przyzwoity, ale większe, droższe 392 i 3102 mają maski, że oczy bolą:) gdzie sens , gdzie logika. 

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 21:27
  •  

#8042 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 08:13

Co z tą Pol... Fabryką

Zwykły 11054 jest od dawna normalnie w sprzedaży. Nie jest chyba jeszcze dostępny w wersji Power (inny silnik,skrzynia,maska). O U-4150 ucichło więc tak jak myślałem na razie cały luj z tego wyjdzie. Na razie mogą sobie sprzedawać pewnie głównie 80-tki i 110-tki, ale brak jakiegokolwiek odpowiednika Forterry, nadchodzący nabór na PROW.. 

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#8043 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 10:46

Co z tą Pol... Fabryką

Największy ruch w tanich ciągnikach jest w przedziale 75 - 95 KM. Dlatego 80-tka, 80M i 82-ka są mocną stroną. Niestety seria H straciła na wizerunku, choć to przyzwoite ciągniki i do tego są w dobrym przedziale mocy. Teraz Ursus musi szybko wprowadzić C-392, żeby móc powalczyć z Proximą 90. Żeby wzmocnić swoją pozycję w tym przedziale mocy powinni wyraźnie poszerzyć gamę opcji (więcej rozmiarów kół do wyboru, WOM włączany e-h, fotel do wyboru, obniżona kabina w opcji, itp). Z tak poszerzoną ofertą trafiliby do większej ilości klientów. Co do modelu 11054, to idą w dobrym kierunku z modelem Power, tylko powinni pozbyć się "creerera", bo to nie potrzebne przełożenie.

#8044 Share craft

craft

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 13:04

Co z tą Pol... Fabryką

c- 392 i c-3102 nie trafiły jeszcze do sprzedaży ?

Edytowany przez craft, 06 marzec 2016 - 13:05.

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

#8045 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 13:22

Co z tą Pol... Fabryką

Ktoś tu chyba pisał że C 392 jest już w sprzedaży, a C 3102 na pewno jeszcze nie.. : /

#8046 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 06 marzec 2016 - 13:52

Co z tą Pol... Fabryką

C-392 na pewno jest już w sprzedaży, dzwonili żebym przyjechał obejrzeć, bo stoi na placu, myślę, że się niedługo wybiorę, to porobię fotki.

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#8047 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 14:48

Co z tą Pol... Fabryką

Może dealerzy dostali pierwsze modele na promocję i sprzedaż, ale w internecie jeszcze ani jednej wzmianki o wprowadzeniu do sprzedaży tego modelu nie było.

#8048 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 16:09

Co z tą Pol... Fabryką

C-392 oraz C-3102 sa w sprzedaży :D Wiem ponieważ sam handluję Zetorami Ursusami Case Farmtrack czy NH i szczerzę nie polecam w tym roku Zetora (ze wzgledu na pękające skrzynie biegów) jaki chińskiego NH

#8049 Share darkoza

darkoza

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 16:36

Co z tą Pol... Fabryką

a ursusa polecasz 

#8050 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 16:46

Co z tą Pol... Fabryką

Jak najbardziej . Sprzedaje je od 4 lat i nie miałem większych reklamacji na Ursusa . Zdarzyło się iż np. jakiś mały problem z tym iż podczas montażu tur-a ktoś przycisnął wężyk od paliwa , ale to były winy montażowe. Obecnie nie mam problemu . Przy Ursusie masz zwykłą pompe wtryskową nie ma jeszcze na szczęście DPF bo np przy Turze to jest porażka . Nie przepalisz go dobrze a wolne obroty to zabójstwo dla DPF ! Wiadomo będą musieli wsadzić DPF ale mają jeszcze czas do końca roku na to . Poza tym brak elektryki :D Bo wiadomo im jej więcej tym gorzej. Powiem uczcciwie tak. W zeszłym roku więcej sprzedawałem NH i Zetorów bo były ok dopóki nie wyszły ich problemy a ja nie zamierzam sobie w moich okolicach psuć reputacji na która walczyłem 12 lat . Lubie jak ktoś ma do mnie zaufanie . I lubie doradzać . Jeśli ktoś będzie chciał jakiejś pomocy służę pomocą :D najlepiej na mój mail arturmeller1986@gmail.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8051 Share darkoza

darkoza

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 17:52

Co z tą Pol... Fabryką

popieram ursusy są super serwis i czesci zachodnich są kosmiczne ceny wiem bo mam taki olej 5l przekładnia 120zł filt paliwa 140zł olej troska tansze widziałem do ursusów ceny filtrów są duzo tansze

#8052 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 18:02

Co z tą Pol... Fabryką

Zgadza się ale sam serwis jest tańszy i masz go na zamówienie . Nie rozumiem niektórych osób kupujących droższe ciągniki ( choć nie powinienem tego mówić ) bo one są takie same różnią się kabiną i silnikiem reszta to samo no jeszcze kolor :D No i cena oczywiście hehe :D:D:D A z tego co bdb wiem bedie też w Ursusie Rewers Elektrohydrauliczny więc zaspokoi nawet tych najbardziej wymagających . Znam inne przykłady niż ciągniki choćby firmę Agro-masz a Euro-Masz to to samo tyle iż cenowo wygląda zupełnie inaczej (pługu nie polecę z Euro-Maszu- bo są kiepskie ale agregaty jak najbardziej bo to samo tyle że masz dodatkowo 3 lata gwarancji :D)

Jest mnóstwo sytuacji w których niektórzy przepłacają ale nie chcę sie za bardzo rozpisywać :D

#8053 Share Pantera

Pantera

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 18:07

Co z tą Pol... Fabryką

popieram ursusy są super serwis i czesci zachodnich są kosmiczne ceny wiem bo mam taki olej 5l przekładnia 120zł filt paliwa 140zł olej troska tansze widziałem do ursusów ceny filtrów są duzo tansze

no dużo tansze mam 10014H separator paliwa 120 co mozna zamiennik zamontowac za 14 zł ale na gwarancji to trzeba orginał perkinsa

#8054 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 18:16

Co z tą Pol... Fabryką

no dużo tansze mam 10014H separator paliwa 120 co mozna zamiennik zamontowac za 14 zł ale na gwarancji to trzeba orginał perkinsa

Ale pewnie zadowolony jesteś ?

#8055 Share Pantera

Pantera

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 18:29

Co z tą Pol... Fabryką

mam go trzeci rok  co do maszyny może byc ale ostatnio  odpalam a tam płyn cieknie węże co na centralke idą to badziew trzeba wymienic bo sparciał

#8056 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 18:53

Co z tą Pol... Fabryką

mam go trzeci rok  co do maszyny może byc ale ostatnio  odpalam a tam płyn cieknie węże co na centralke idą to badziew trzeba wymienic bo sparciał

Uwierz do innych producentów zwłaszcza po 3 latach to mały problem ;D  Koszt naprawy czy wymiany tego wężyka a naprawy skrzyni czy mostów jest nieporównywalny

#8057 Share Pantera

Pantera

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 18:57

Co z tą Pol... Fabryką

o naprawie skrzyni czy czego innego nie mysle to te sprzety teraz tak robione że mają sie psuc czy co bo tak piszesz jak to sie prd

#8058 Share STIG0013

STIG0013

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 19:00

Co z tą Pol... Fabryką

A cóż to za problemy ze skrzyniami w Zetorach ? Pierwsze słyszę coś takiego...

#8059 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 19:31

Co z tą Pol... Fabryką

o naprawie skrzyni czy czego innego nie mysle to te sprzety teraz tak robione że mają sie psuc czy co bo tak piszesz jak to sie prd

No tak . tak są robione i potwierdzone . Z ursusem nie ma tego (przynajmniej na razie) dlatego go proponuję tak samo jak case :D Wg. mnie w chwili obecnej wybór lezy tylko między Ursusem (fakt nie ma elektryki ale to też zalety ) a Case ew. farmtrack ale tylko do 75 km bo sa bez DPF . Reszta odpada . chyba że stać cię na fendta lub JD ale bez wersji Emki która również jest Chińska :/ Nie rozumiem tych wszystkich producentów którzy sami soie w stopę strzelają !!! Mieli już jakieś uznanie chocby Nh a teraz ?!?! Najlepszy wybór to Ursus lub Case iśmiało Ursusem możesz podjechac pod JD mimo że jest ubogim krewnym uwierz...

A cóż to za problemy ze skrzyniami w Zetorach ? Pierwsze słyszę coś takiego...

A masz Zetora ? jeśłi tak to z którego roku produkcja ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8060 Share STIG0013

STIG0013

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 19:44

Co z tą Pol... Fabryką

kupiony w grudniu już na czerwonych felgach (Forterra 130)

Edytowany przez STIG0013, 06 marzec 2016 - 19:47.

Dodaj odpowiedź