Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9309 odpowiedzi na ten temat

#7821 Share darkoza

darkoza

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 21:27

Co z tą Pol... Fabryką

To zależy z jakim wyposażeniem ja za swojego c-380 w czerwcu dałem 128000 w opcji dobrałem klimę, obciążniki, szerokie ogumienie i dodatkową pare szybkozłączy

i jak się sprawuje unas wszustko co polski to krytykują lepiej dac zarobic zagranicy niz nasze kupować i twozyć miejsca pracy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 14:55
  •  

#7822 Share Kajtek_1

Kajtek_1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 04:43

Co z tą Pol... Fabryką Narazie dobrze zrobił dopiero 160 mtg więc za wiele nie powiem. Jakość wykonania jest taka sobie ale jako ciągnik pomocniczy ujdzie

#7823 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 12 styczeń 2016 - 09:12

Co z tą Pol... Fabryką

Narazie dobrze zrobił dopiero 160 mtg więc za wiele nie powiem. Jakość wykonania jest taka sobie ale jako ciągnik pomocniczy ujdzie

Te wszystkie plastiki nie skrzypią i piszczą w tym traktorze ? Jak sprawuje się filtr powietrza ? Nie ogranicza mocy silnika kiedy czujnik wykryje że jest brudny ?

#7824 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 10:02

Co z tą Pol... Fabryką

Miałem okazje siedzieć w tym ursusie w Bednarach i powiem ci że w jaki sposób byś nie dotknął plastiku to zawsze skrzypo i sie gnie.

#7825 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 12 styczeń 2016 - 10:20

Co z tą Pol... Fabryką Dzięki za odpowiedź

#7826 Share Kajtek_1

Kajtek_1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 12:16

Co z tą Pol... Fabryką

to fakt te plastiki wkurzają jak jedziesz po dziurach ciągle coś skszypi

#7827 Share mateusz44

mateusz44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 14:57

Co z tą Pol... Fabryką Ja tam kupiłem dwa lata temu 11024 i nigdy w życiu nie kupię nic co ma wspólnego z ursusem wszystko ładnie pięknie do momentu kupna. Po parę mth pękł tłok w podnośniku, przy 100 wysunelo tylnie koło z oską rzekomo źle zaprasowane łożysko i wiele wiele innych książkę można napisać a silnik Perkinsa nie jest w cale taki oszczedny może jak by miał inną skrzynie.... Serwis porażka odsyłają od jednego do drugiego a pan z Lublina chamsko się zachował mówiąc "sam Pan sobie kupił ten problem". Jeżeli tak będą traktować klienta nie widzę ich przyszłości dla mnie zdecydowanie NIE..

#7828 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 21:01

Co z tą Pol... Fabryką

11024 to był totalny niewypał. Te ciągniki były po części robione w Warszawie kiedy to pracownicy dla zabicia czasu grali w nogę w pustych halach. W Lublinie pomyśleli sobie, że muszą jakiś model ciągnąć dalej zanim wprowadzą coś swojego. No i niedorobione 11024 były dalej skręcane przez nie zbyt ogarniętych w temacie majstrów. Każdy posiadacz tego modelu ma z nim problem. Na szczęście w 11054 jest transmisja Carraro, a nie ex-MF. Teraz jest stanowczo lepiej z jakością.

#7829 Share mateusz44

mateusz44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 21:19

Co z tą Pol... Fabryką Teraz to i ja to wiem;-) ale ten cały prezesik mnie zdenerwowal tym swoim komentarzem a zwłaszcza że to był czas siania rzepaku a on bezczelnie z takim tekstem do mnie powiedziałem sobie nie co z nimi związane i tyle.

#7830 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 21:35

Co z tą Pol... Fabryką

Mogę tylko tyle powiedzieć, że większość producentów tak traktuje swoich niezadowolonych klientów. Wszystko, co na gwarancji powinno być naprawione. Niestety wiele osób musi walczyć o swoje.

Masz jeszcze ten ciągnik?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7831 Share mateusz44

mateusz44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 22:04

Co z tą Pol... Fabryką Tak mam cały czas

Edytowany przez mateusz44, 12 styczeń 2016 - 22:04.

#7832 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 22:11

Co z tą Pol... Fabryką

I jakoś teraz chodzi? Jedyny plus tego ciągnika to to, że masz łatwy dostęp do części. No i kiedy się nie psuje to da się nim chyba robić?

#7833 Share mateusz44

mateusz44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 22:27

Co z tą Pol... Fabryką Jakos się tam telepie ;-). Wsteczny to nie wiem kto układał. Są 4 biegi wsteczne dwa na zającu i dwa na żółwiu z tym, że na zającu to są takie szybkie że masakra przykładowo robię coś na polu z wzniesieniem wrzucę Wsteczny to aż sprzęgło się odzywa bo ciężko mu z tak dużą prędkością cofnąć ale cóż sam sobie wybrałem i teraz trzeba się cieszyć dumą polskiej wsi do nikogo nie mogę mieć pretensji tylko do siebie ze go wybrałem ;-)

#7834 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 22:37

Co z tą Pol... Fabryką

Tani był, to go wziąłeś. Te konstrukcje (MF) tak mają ze wstecznym. W skrzyni 8x2 są tylko 2 wsteczne i na H jest za szybki (trzeba cofać na półsprzęgle), a na L się nie używa, bo ledwo co się toczy.

I zamiast coś pogrzebać w trybach (wystarczyłoby zmienić średnicę kół zębatych), to klepali jak leciało bez pojęcia.

Obecnie trzeba zauważyć, że Ci z Ursusa przeglądają to forum i ogólnie trochę słuchają ludzi, czego są widoczne efekty.

#7835 Share PolonezAtu

PolonezAtu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 22:39

Co z tą Pol... Fabryką

Oni powinni dla posiadaczy tego modelu przedłużać gwarancję chociaż w tamach rekompensaty.

#7836 Share mateusz44

mateusz44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 22:51

Co z tą Pol... Fabryką O to właśnie chodzi z tymi biegami. Oni mają gdzieś co było kiedyś ale uraz z mojej strony został mimo iż siedziałem w tym nowszym modelu już całością na carraro nie ma co porównywać, a co do tych z Ursusa to niech się uczą w końcu za coś się płaci tą kasę za darmo nie da dodam jeszcze że większość awarii była spowodowana złym złożeniem np cały czas załączona blokada tylnego mostu kółek rozporowy który siedział w zapatce miał średnicę 4mm a otwór 5mm łatwo można się domyślić że były one składane na tzw przysłowiową sztukę.

Edytowany przez mateusz44, 12 styczeń 2016 - 23:00.

#7837 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 22:56

Co z tą Pol... Fabryką

To fakt. O takich wpadkach każdy chciałby szybko zapomnieć. Jednak gdyby byli fair, to by przyłożyli się do tej sprawy i wszelkie awarie usunęli na własny koszt. Do tego na czas naprawy powinni dać w zastępstwo np. po pokazowy 11054.

#7838 Share mateusz44

mateusz44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 23:14

Co z tą Pol... Fabryką Wiadomo jak jest każdy patrzy tylko na swój czubek nosa sprzedali poszło gwarancja minęła mamy go z głowy niech się wali taka prawda ;-) co tu ukrywać.

#7839 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 23:19

Co z tą Pol... Fabryką

No niestety tak jest.

Jak byś mógł, to wstaw zdjęcie tego Ursusa do galerii. Ostatnio nikt nie wrzuca zdjęć tych ciągników. Zresztą w ogóle mało jest 11024, 6824, 7524, itp. Co najwyżej 4514 i 5314.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7840 Share mateusz44

mateusz44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 23:32