Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9271 odpowiedzi na ten temat

#7241 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1242 postów

Napisany 27 lipiec 2015 - 21:26

Co z tą Pol... Fabryką

Przyjrzałem się dokładnie i faktycznie ten z lewej nowych C-380 to pierwszy model 11054.

http://www.ursus-sal...c00514[196].jpg - to jest Ursus 11024 ze zmodyfikowanym dachem.

http://www.agrofoto....2_551_22792.jpg - to jest 11034. Jednak kabina jest ta sama (Koja), tylko zmieniono szczegóły dachu.

http://img11.staticc...ecia_rev015.jpg - to jest pierwszy 11054. Ma on nową kabinę (Ursusa) z dachem podobnym do tego z 11034.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 23:25
  •  

#7242 Share krzychu12

krzychu12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:Kombajny Bizon. Literatura rolnicza.

Napisany 28 lipiec 2015 - 09:25

Co z tą Pol... Fabryką

Teraz pytanie z innego tematu. Wiecie może jak się zalogować do tej biblioteki cyfrowej ursusa?

#7243 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 28 lipiec 2015 - 09:48

Co z tą Pol... Fabryką

Teraz pytanie z innego tematu. Wiecie może jak się zalogować do tej biblioteki cyfrowej ursusa?

Na fanpage Ursusa było w którymś poście, ale o ile dobrze pamiętam to login: press a hasło również : press. no i tu link do tej biblioteki http://ursus.com/Download

#7244 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 28 lipiec 2015 - 09:48

Co z tą Pol... Fabryką

Na fanpage Ursusa było w którymś poście, ale o ile dobrze pamiętam to login: press a hasło również : press. no i tu link do tej biblioteki http://ursus.com/Download

Nie wiem dlaczego się dodały dwa posty. Przepraszam.

Edytowany przez dawidki16, 28 lipiec 2015 - 09:50.

#7245 Share krzychu12

krzychu12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 28 lipiec 2015 - 11:18

Co z tą Pol... Fabryką

Dzięki. Tak szczerze to w tej bibliotece pustki niesamowite.

#7246 Share Graham

Graham

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 28 lipiec 2015 - 14:48

Co z tą Pol... Fabryką

Ale jak to jest to co na stronie ursusa podane + zdjęcia fabryki. A uwierz mi zanim oni to uzupełnią to minie czasu.

#7247 Share MARAKAM

MARAKAM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 10:18

Co z tą Pol... Fabryką Witam czy u was też serwis chce zapłatę za dojazd do usterki lub aby doporowadzić sprzęt do ich siedziby?

#7248 Share Adrian_URSUS_1999

Adrian_URSUS_1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 11:43

Co z tą Pol... Fabryką Ja z serwisu nie korzystam więc nie wiem jak to jest dokładnie. wiem tylko tyle że serwis i to obojętnie jaki za dojazd sobie liczy obojętnie czy maszyna na gwarancji czy nie. Za darmo nie jeżdżą przecież...

#7249 Share Ursus_

Ursus_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 19:18

Co z tą Pol... Fabryką

Odwiedziny w zakładach Ursusa w Lublinie

Janusz Piechociński, Wicepremier i Minister Gospodarki oraz Sławomir Sosnowski, Marszałek Województwa Lubelskiego odwiedzili zakłady Ursusa w Lublinie. W trakcie swojej wizyty obejrzeli pełną gamę ciągników z nowej serii URSUS C skierowanej głównie na rynki europejskie, oraz ciągniki serii A, eksportowane na rynki Afryki. Dodatkowo mieli okazję prześledzić proces montażu nowych transmisji, produkowanych w oparciu o krajowe komponenty z przeznaczeniem na eksport do krajów afrykańskich oraz zapoznać się z możliwościami najnowszego dziecka firmy, czyli transmisją VIGUS przeznaczoną do ciągników o mocy od 120 KM do 180 KM przeznaczoną na rynki europejskie oraz inne równie wymagające rynki. Premier wraz z Marszałkiem jako pierwsi z gości mieli okazję obejrzeć nowo wyremontowaną halę, która została wyposażona z zachowaniem najwyższych standardów obowiązujących w Europie. Zainstalowano w niej m.in. nową lakiernię, wydziały cięcia i obróbki metali wyposażone w maszyny najnowszej generacji, a wszystko to zostało sfinansowane z Programu Polski Wschodniej. Następnie Premier z Marszałkiem udali się obejrzeć najnowsze dzieło zakładów URSUSA czyli autobus elektryczny

Załączone miniaturki

• 15.jpg
  • 3.3.jpg
  • 13.jpg
  • 7.7.jpg
  • 14.jpg
  • 2.jpg

Edytowany przez Ursus_, 30 lipiec 2015 - 07:20.

#7250 Share Graham

Graham

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 20:22

Co z tą Pol... Fabryką

Ej tam na zdjęciu jest ciągnik 3512 one są produkowane na Europę czy na Afrykę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7251 Share krzychu12

krzychu12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 21:03

Co z tą Pol... Fabryką

Na fanpage ursusa na facebooku jest więcej zdjęć z fabryki. Widać tam m.in. modele c-380m i c-382 z nowym dachem. :D

A TU c-380 na szerokich laczkach. Wygląda zaj***ście. Jak widać w ursusie coraz ciekawiej. Oby tak dalej. :)

#7252 Share harmar

harmar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 21:30

Co z tą Pol... Fabryką

Ja z serwisu nie korzystam więc nie wiem jak to jest dokładnie. wiem tylko tyle że serwis i to obojętnie jaki za dojazd sobie liczy obojętnie czy maszyna na gwarancji czy nie. Za darmo nie jeżdżą przecież... 

Z całym szacunkiem ale teraz to bzdury piszesz. Pracuje w serwisie maszyn (nie są to maszyny rolnicze), i za serwis gwarancyjny nie pobiera się opłaty. Nieważne czy jest to wykonywana praca  czy dojazd do klienta - od tego jest gwarancja. 

Ps. No chyba że w umowie masz zapisany jakiś reg. serwisu gwarancyjnego (co podlega gwarancji a za co pobierają opłatę to co innego). Ale nie sądzę żeby pobierali opłatę za dojazd gdy maszyna jest na gwarancji.

Edytowany przez harmar, 29 lipiec 2015 - 21:48.

#7253 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 29 lipiec 2015 - 22:16

Co z tą Pol... Fabryką

ten 3512 to pewnie niestety na afryke jest?

#7254 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 30 lipiec 2015 - 10:06

Co z tą Pol... Fabryką

Tylna oś w tej transmisji Vigus swym przekrojem przypomina relkę. Mam nadzieję, że będzie wytrzymalsza niż w nowym Zetorze Crystal i będzie pod tym względem dorównywać zachodnim ciągnikom. Jak pisze pewien Holender na zagranicznym forum to właśnie spowodowało niegdyś upadek sprzedaży na holenderskim rynku zarówno ciężkich Ursusów jak i Zetorów i przewiduje że będzie podobnie z modelem Crystal bazującym na skrzyni i tylnym moście Forterry, ponieważ na zachodzie używają przyczep i innych maszyn jednoosiowych mocno obciążających tylną oś. To jest luka którą powinien wykorzystać Ursus zarówno w konstrukcji jak i również później w promocji.

Niech się Ursus śpieszy bo Zetor pracuje nad swoją przekładnią dwusprzęgłową jak DirectDrive u JD.

Nie wiem czy mam prawidłowe dane ale nacisk na tylną oś przedstawia się następująco:

Zetor 16045 / Ursus 1634 - 5500 kg

Zetor Crystal/ Foreterra HD - 6000 kg

New Holland T6 - 7300 kg

John Deere 6150R - 7000 kg

John Deere 6170R - 10000 kg

Następna rzecz mogli by zaprezentować na naszym rynku C-360 i C-380 w wersjach bez kabin. Ostatnio sporo się widuje takich ciągników kupowanych do paszowozów  do niskich obór

Edytowany przez adikpl1, 30 lipiec 2015 - 10:21.

#7255 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 lipiec 2015 - 10:52

Co z tą Pol... Fabryką

w jakich rejonach kupują nowe ciągniki żeby zapiąć je na stałe do paszowozów??? u nas przy paszowozach jeśli w ogóle ktoś je posiada pozapinane są C-360 najczęściej

#7256 Share Adrian_URSUS_1999

Adrian_URSUS_1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 30 lipiec 2015 - 14:04

Co z tą Pol... Fabryką

Z całym szacunkiem ale teraz to bzdury piszesz. Pracuje w serwisie maszyn (nie są to maszyny rolnicze), i za serwis gwarancyjny nie pobiera się opłaty. Nieważne czy jest to wykonywana praca  czy dojazd do klienta - od tego jest gwarancja. 

Ps. No chyba że w umowie masz zapisany jakiś reg. serwisu gwarancyjnego (co podlega gwarancji a za co pobierają opłatę to co innego). Ale nie sądzę żeby pobierali opłatę za dojazd gdy maszyna jest na gwarancji.

Ok rozumiem, ale tak czy inaczej za serwis się płaci. Może nie za dojazd (nie jestem pewien) Jak byłem na tegorocznych targach w minikowie to przedstawiciel Raitechu powiedział że za pierwszą wizytę serwisu (Model New Holland T6.175) płaci się 1200 zł netto + jeżeli zajdzie taka potrzeba regulacja skrzyni biegów to dodatkowo się płaci. 

#7257 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 30 lipiec 2015 - 16:29

Co z tą Pol... Fabryką

W sewisie NH się płaci za dojazd jak jest daleko chyba powyżej 100 km z tego co pamiętam.

#7258 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 30 lipiec 2015 - 16:33

Co z tą Pol... Fabryką

ale licza te 100km w 2 strony? a po tych 100km to kazdy km po tych 100km licza czy razem z tymi 100km?

#7259 Share Adrian_URSUS_1999

Adrian_URSUS_1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 30 lipiec 2015 - 17:42

Co z tą Pol... Fabryką No to ja w te i z powrotem do Brzozy mam lekko 100 km.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7260 Share harmar

harmar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 30 lipiec 2015 - 20:43

Co z tą Pol... Fabryką

W sewisie NH się płaci za dojazd jak jest daleko chyba powyżej 100 km z tego co pamiętam.

Nawet jeśli ciągnik jest na gwarancji?? Dla mnie to trochę dziwne, no bo od czego jest gwarancja. Jeżeli maszyna jest na gwarancji to koszty naprawy ( części zamienne,czas prasy serwisu + dojazd) ponosi dealer. Chyba że awaria jest z winy użytkownika - wtedy on pokrywa wszystkie koszta naprawy.
Tak przynajmniej jest w firmie w której pracuję i odległość nie ma znaczenia, czy to 100km czy też 600km.

Edytowany przez harmar, 30 lipiec 2015 - 20:44.

Dodaj odpowiedź