Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9305 odpowiedzi na ten temat

#6321 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 21 luty 2015 - 09:52

Co z tą Pol... Fabryką

Chyba nie dogadaliście sie bo pracownicy testują ale prototypy i marketingowiec pewnie pomyślał że chcesz ciągnik testować dla nich a nie dla siebie , w przeciwnym razie ta odpowiedź marketingowca bez sensu .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 15:47
  •  

#6322 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 21 luty 2015 - 14:33

Co z tą Pol... Fabryką

Byłem mocno zainteresowany nową 80 ale teraz po takim podejściu wybór będzie inny

#6323 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 21 luty 2015 - 14:38

Co z tą Pol... Fabryką

na stronie ursusa napisali że c-380 prędkość 40km/h a chyba ma być 30km/h bo 40-stka to jest w c-380m

A co to za silnik w tej c-360?

#6324 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2426 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 21 luty 2015 - 14:58

Co z tą Pol... Fabryką

Błąd na stronie... W folderach już z prędkością jest dobrze. C 380 ma 30 km/h.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#6325 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 21 luty 2015 - 15:23

Co z tą Pol... Fabryką

http://olx.pl/oferta...28a37c;promoted

#6326 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 21 luty 2015 - 15:27

Co z tą Pol... Fabryką

Oznaczenia jak najbardziej spójne, nie podoba mi się tylko C-382, C-392 i C-3102, powinni zaokrąglać to, bo takie są śmieszne  (czyli C-380, C-390 i C-3100). Chociaż stara metoda podobała mi się bardziej. Oznaczenie było jasne i przejrzyste, wiadomo była jaka moc, na ile kół napęd, która wersja rozwojowa modelu, a tu już gorzej. 

Trochę mało biegów w modelach C-392 i C-3102. Mam nadzieję, że za jakiś czas wejdą jakieś lepsze skrzynie.Bardzo przydałby się rewers elektrohydrauliczny, przynajmniej w opcji. 

Co ciekawe w słabszych modelach skrzynia jest Carraro, a w C-392 i C-3102 nie ma podanego producenta. Ciekawe czy to jakaś firma krzak czy rezultat współpracy z WAT-em czyli skrzynia własnej produkcji.. Chociaż w to troszkę wątpię, za szybko. 

#6327 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 21 luty 2015 - 17:00

Co z tą Pol... Fabryką

Raczej to Carraro, bo nie sądzę, że Hema. Oznaczenie C-380 jest zaokrąglone, a reszty już nie. I tu właśnie się nie zgrywa. Jak ma być C-382, to C-380 powinien mieć oznaczenie C-375. Dodatkowe opcje są jak najbardziej potrzebne, ale może też nie chcą zbyt inwestować w Carraro, bo potem trzeba do tego części oferować i serwis. A jak mają kiedyś własną skrzynię zbudować, to po co jeszcze robić sobie problemy z Carraro.

#6328 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 21 luty 2015 - 18:20

Co z tą Pol... Fabryką

W rewers EH to bym nie wierzył :) Farmtrac, od kiedy tylko wyszła ciężka seria 71XX obiecywał, że elektohydrauliczny rewers, będzie tylko kwestią czasu, i jakoś do tej pory jest w ofercie jedynie z mechanicznym :D  A co do części carraro, to przecież Fabryka Osi Napędowych w Radomsku, która ma produkować skrzynie dla ursusa, produkuje też dla carraro, więc pewnie zacieśnią współpracę :) Ps. Ktoś wie, kto jest właścicielem wspomnianego FON-u? 

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#6329 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 21 luty 2015 - 18:22

Co z tą Pol... Fabryką

Przy c382 pisze  że skrzynia 40 a przy c380 ze 30. Jest to błąd? Jeśli skrzynia bedzie 30 to nie chce tego ciągnika.

#6330 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 21 luty 2015 - 18:25

Co z tą Pol... Fabryką

Będzie C-380M ze skrzynią 40 km/h.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6331 Share arturtl

arturtl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 21 luty 2015 - 19:15

Co z tą Pol... Fabryką

Mattti jeśli chodzi o współpracę z Fabryką Osi Napędowych w Radomsku to mam podobne zdanie, zresztą FON była już w rękach Carraro a teraz właścicielem jest Sławomir Dobosz :) Z takiej kooperacji mogłyby być same korzyści, pozostaje tylko pytanie czy dwóch Polaków dogada się na "stałe", bo z tym bardzo różnie bywa...

http://fon-skb.pl/about/

Co to tego C-392 i C-3102 to po zdjęciu w zeskanowanym folderze widać, że "disajn d*py" będzie trochę inny od obecnego 11054. Kolejna jego wersja będzie pewnie tożsama z serią "C". Jeszcze tylko maska do delikatnych poprawek i będzie ok. Pisałem już kiedyś, że lekko poprawiona maska z serii "H" pasowałaby jak ulał i te białe felgi :)

Zresztą co tu pisać Agrotech już tuż tuż....

zZz

#6332 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 22 luty 2015 - 09:20

Co z tą Pol... Fabryką Ciekawe kiedy ten380 sie rozpędzi do 40 bo z ładunkiem to nigdy.

#6333 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 22 luty 2015 - 11:15

Co z tą Pol... Fabryką

A który ciągnik tej mocy rozpędzi się z ładunkiem do 40km? Żaden

Więc nie wiem po co te wytykanie skrzyni 40km na godzinę. Za szybko? Jedź wolniej!

#6334 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 22 luty 2015 - 11:20

Co z tą Pol... Fabryką

Idą w bardzo dobrym kierunku oby tak dalej to może na nasze podwórka powrócą Ursusy!:) Jeśli tylko będzie opłacalnośc produkcji nie jeden rolnik z chęcią postawi na te maszyny;)

#6335 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 22 luty 2015 - 12:06

Co z tą Pol... Fabryką

Ciekawe kiedy ten380 sie rozpędzi do 40 bo z ładunkiem to nigdy.

To zamiast c380m kupisz ze zwykłą  skrzynią 30km i po co marudzić ?

#6336 Share CamilloVII

CamilloVII

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 22 luty 2015 - 13:01

Co z tą Pol... Fabryką Nie było szybszej skrzyni.. "Co to za ciągnik który w tych czasach nie jedzie ponad 30km/h" ursus wprowadził w 380 skrzynie 40km/h to źle bo się nie rozpędzi... Kup sobie człowieku fastracka jak Ci nie pasuje i z każdym ładunkiem pojedziesz grubo ponad 40:)

#6337 Share Zaremski24

Zaremski24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 22 luty 2015 - 15:24

Co z tą Pol... Fabryką

No ograniczenie w 6824 było do 40 km/h a cisnął grubo ponad 50 :D
To tylko oznaczenia. A przecież jak chcecie szybką skrzynię to bierzcie C-380M i proste XD
Żeby tylko C-360 był tani to pewnie będzie branie na niego :D

#6338 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 22 luty 2015 - 16:04

Co z tą Pol... Fabryką

To ja przerwę to falę ochów i achów.

Martwi mnie sytuacja modelu flagowego czyli 11054. Jeśli teraz wejdzie C-3102 to jakby jego zastępca. I tu mi się nie podoba, po pierwsze słabszy, po drugie z gorszą skrzynią. Teraz jest pytanie, czy będą produkowane równolegle modele C-3102 i 11054 czy 11054 zostanie wycofany. Jeśli tak to straszna kicha, nie był on zbyt udany ale jednak był to duży krok na przód. Poza tym ten model byłby w takim wypadku około roku w produkcji (to już kolejny taki) i aż mi szkoda jego nabywców. Co gorsze modele C-392 i C-3102 mają identyczne parametry jak Hattaty 9014H i 10014H, wygląda to tak jakby na gotowe hattaty zakładali swoje Ursusowskie maski i kabiny. Jeśli to się potwierdzi to żenada moim zdaniem, mieć swoją konstrukcję i zrezygnować z niej dla kupowania gotowców to jest wiocha. 

#6339 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 22 luty 2015 - 16:10

Co z tą Pol... Fabryką Napisałem o tej skrzyni z ironią bo juz ludzie nie mają na co marudzić. W cenie 100 tys zl by chcieli nie wiadomo co. Sam mam MF 675 ze skrzynią 32 km/h i taka w ciągniku o tej mocy wystarcza, bardziej bym sie skupil na jakości wykonania, którą zweryfikuje życie i jak wczesniej tez pisałem w tym temacie sam bym widział ten ciągnik u siebie i zamiast szybkiej skrzyni wolałbym jakiś wzmacniacz momentu bez sprzęgła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6340 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 22 luty 2015 - 16:21

Co z tą Pol... Fabryką

To ja przerwę to falę ochów i achów.

Martwi mnie sytuacja modelu flagowego czyli 11054. Jeśli teraz wejdzie C-3102 to jakby jego zastępca. I tu mi się nie podoba, po pierwsze słabszy, po drugie z gorszą skrzynią. Teraz jest pytanie, czy będą produkowane równolegle modele C-3102 i 11054 czy 11054 zostanie wycofany. Jeśli tak to straszna kicha, nie był on zbyt udany ale jednak był to duży krok na przód. Poza tym ten model byłby w takim wypadku około roku w produkcji (to już kolejny taki) i aż mi szkoda jego nabywców. Co gorsze modele C-392 i C-3102 mają identyczne parametry jak Hattaty 9014H i 10014H, wygląda to tak jakby na gotowe hattaty zakładali swoje Ursusowskie maski i kabiny. Jeśli to się potwierdzi to żenada moim zdaniem, mieć swoją konstrukcję i zrezygnować z niej dla kupowania gotowców to jest wiocha. 

Pokaż mi tutaj tą falę zachwytów bo ja tu widzę tylko wieczną krytykę i marudzenie na za wąskie koła hałas choć sie nawet takim nie jechało za szybką skrzynię i nawet na za bardzo wysunięte obciążniki bo nie ładnie wygląda, pal licho stabilność no i gdzie ktoś o wycofywaniu 11054 napisał podaj link a nie jakieś domysły i już wielka tragedia i wszystko w czarnych chmurach oglądasz, jak tak pesymistycznie do wszystkiego podchodzisz to mi cię szkoda.

Dodaj odpowiedź