Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9305 odpowiedzi na ten temat

#5721 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 22 październik 2014 - 05:10

Co z tą Pol... Fabryką To wniosek się nasówa taki że firma nie ma dopłat to kupuje ursusa, a rolnik bierze dopłaty i kasa w d*pę kłuje i leci wydać na dżondyra.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 19:38
  •  

#5722 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 22 październik 2014 - 08:27

Co z tą Pol... Fabryką

Przy remoncie drogi Frampol- Wysokie jakiś czas temu widziałem Ursusa 11024 a teraz również 11054. W weekend targi w Lublinie zobaczymy jak sie Ursus za reprezentuje. :)

#5723 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 22 październik 2014 - 15:22

Co z tą Pol... Fabryką

No ciekawe mam nadzieje że tej wystawy nie oleją w końcu to ,,pod nosem"
@ Rolnik1973 John Deere to mocna i trwała maszyna więc na pewno warto ją kupić, wiemy że masz na niego uczulenie :), chociaż bardzo często jest tak że kupują ludzie z małą ilością ha Johnego lub innego zachodniego na full opcji aby tylko sąsiada skręciło z zazdrości a potem problem bo raty ciężko spłacić.

Edytowany przez STIG0013, 22 październik 2014 - 15:31.

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#5724 Share 1994kuba1994

1994kuba1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 23 październik 2014 - 10:57

Co z tą Pol... Fabryką

wiecie moze ile bedzie kosztowac wejsciowka?    ja obstawiam ze wystawia te same ciagniki co zawsze:/ interesujace jest to ze firma ma wiecej ofert niz tylko ciagniki a na targach jest malo dodatkowego sprzetu;/ ja domyslam sie ze brakuje im kasy na efektywniejsze postepowanie do przodu ale reklama musi byc i albo maja kiepskiego czlowieka od tego albo inwestuja w rozwoj wewnetrzny firmy:)            

#5725 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 23 październik 2014 - 11:07

Co z tą Pol... Fabryką

Wstęp bezpłatny.

#5726 Share Radoslav

Radoslav

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 23 październik 2014 - 15:29

Co z tą Pol... Fabryką

Ja sądzę że fabryka poleci z tym co ma po całości. Boją się o traktory w czasie transportu na drugi koniec kraju, ale tutaj aby się nie postawić to nie ma opcji.. Wsadzą na wystawę wszytko co mają.

Są już pierwsze zdjęcia z hali:

http://www.targi.lub...e/AGRO23_10.jpg

#5727 Share daro189

daro189

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 25 październik 2014 - 12:51

Co z tą Pol... Fabryką

model c-380 - 105 tys netto. opony 16.9-30 i 11.2-24, całkiem ładne wykonanie, na pierwszy rzut środek dość schludny, bez wielkich bajerów. tylko przednia belka do obciążników mi się nie podobała, ale reszta była nawet w miarę fajna. tylko koleś w dresie który tam się udzielał nie miał kluczyka, więc ciężko coś więcej powiedzieć

#5728 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 25 październik 2014 - 13:22

Co z tą Pol... Fabryką

a są już gdzieś jakieś zdjęcia tego c-380???

#5729 Share mandragora310

mandragora310

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 25 październik 2014 - 15:07

Co z tą Pol... Fabryką

no właśnie zdjęcia bez nich to ciężko cokolwiek oceniać

#5730 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 25 październik 2014 - 16:18

Co z tą Pol... Fabryką

http://www.agropark....ranek_25.10.jpg

Na zdjęciu z lewej na dole jest trochę go widać, obok CASE-a, pod znakiem GB.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5731 Share 1994kuba1994

1994kuba1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 25 październik 2014 - 18:30

Co z tą Pol... Fabryką

ma EHR? a ten drugi model jest?

Edytowany przez 1994kuba1994, 25 październik 2014 - 18:31.

#5732 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 25 październik 2014 - 19:34

Co z tą Pol... Fabryką

Tutaj macie na zdjęciu 2 Ursusy z Agro-Park Lublin http://www.agropark....enie copy.jpg. 

P.S Był ktoś lub będzie jutro??? Bo ja nie wiem czy pojadę bo mamie się zachciało jutro jechać na zakupy jakby nie mogła kiedy indziej. Spróbuję ją przekonać, aby zrezygnowała bo bym porobił dokładne ich zdjęcia :D

Trzymajcie tutaj poprawiony link, ogólny do strony o tych targach :D http://www.agropark.....pl/aktualnosci

Edytowany przez dawidki16, 25 październik 2014 - 19:53.

#5733 Share paulo9999

paulo9999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 25 październik 2014 - 19:42

Co z tą Pol... Fabryką

Nie wiem jak u was, ale u mnie wcale się nie włącza ten link.

#5734 Share 1994kuba1994

1994kuba1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 26 październik 2014 - 12:51

Co z tą Pol... Fabryką

więc tak, byłem na tych targach i bardzo uważnie słuchałem ludzi którzy podchodzili do Ursusa. Zainteresowanie u Ursusa było Bardzo duże i bardzo dużo osób wykazywało poważne zainteresowanie głownie ciągnikiem c 380,(byli i tacy co mówili ze tylko znaczek został po Ursusie bo bebechy nie są Ursusa jakby wszystkie inne ciągniki miały wszystko swoje) i zacznę od ciągnika U-4150 (15014) ponieważ od razu nasuwa mi się rolnik który czeka na ten ciągnik już 2 lata i został zapewniony ze na początku 2015 roku będzie w sprzedaży(podobno jest już ok 40 zamówień na ten ciągnik w Polsce). [było dwóch ludzi od handlu ciągnikami z firmy Ursus w tym jeden to jakiś ważniejszy bo gdzieś go w gazecie widziałem ze się wypowiadał na temat Ursusa nazwijmy go Dyrektor a drugi to po prostu reprezentant handlu niech będzie] i tak: reprezentant raz mówił mi ze c 380 najubożej jak się da to 87 tys netto(byłoby super) ale odszedłem i innemu już powiedział (ogólnie na pytanie o cene) to ze 100 tys netto a znowu dyrektor mówił ze c 380 netto najubożej to 102 tys a z womem i tuz itp ok 120 netto i tez podzielna uwaga bo dyrektor mówił ze nie ma do niego w opcji EHR(bo to o ileś tys wzrósłby koszt ciągnika) ale mimo tego w opcji mógłby być, a ten reprezentant (wgl było mniej pojętny co sam przyznał ze jest tylko od handlu) ze tak bo ma na błotnikach i w kabinie jest na to miejsce. Skrzynia 12x12 30km/h (jest w produkcji już ten ciągnik) ale lada dzień maja w drożyć tą sama skrzynie ale 40km/h(dyrektor mówił), i co bardzo plus za nowy panel boczny i bardzo dobrze by było taki sam wprowadzić do 11054(c-3110), od spodu jest wszystko zakryte osłona wzdłuż ciągnika, ogólnie ciągnik wygląda solidnie zrobiony(trzeba to przyznać)niestety zamknięty;/ a przewody nie są porozrzucane po całym silniku tylko te co idą w gore to są razem a te co w dol to razem złączane do kupy a to nie znaczy ze rozwalone. Ciągnik C 350N to jest tylko zmienione oznaczenie z 5044, w rzeczywistości ta maska nie wygląda taka wielka(nieproporcjonalna) a z oględzin stwierdzam ze nie ma tam wolnego miejsca tylko po upychane pod nią wszystko jest. Też ten model nie może narzekać na zainteresowanie. A ciągnik U-4150 nie jest jeszcze w sprzedaży bo hamuje ich silnik ponieważ Ursus chce ciągnik o tej mocy mieć z 6 cyl a mało kto dysponuje już takimi silnikami wszystko czeka na wyniki testów silników tak to zrozumiałem.Ursus H z polską kabiną mało jest prawdopodobne aby wszedł do sprzedaży w pierwszym półroczu przyszłego roku ale niepewne jest to jeszcze. Ursus 11054 stał u jednego dealera z Landini jak ktoś powiedział na forum ze wygląda na mały przy nim a więc przy landinii 120 km to prawda bo tam już jest inna konstrukcja ale w porównaniu do Landinii 110 km to Ursus jest większy i nawet bym się skusił powiedzieć ze ma więcej miejsca w kabinie.

Na koniec powiem tak, usłyszałem dużo więcej dzisiaj od człowieka nazwanego przeze mnie dyrektorem na temat Ursusa i nie zamierzam tego rozglasniac skoro oni sami tego publicznie nie robią ale powiem wam że poczekamy to zobaczymy. Niedaleko stał Majorek to skrzynia może i ta sama WOM bynajmniej identycznie wygląda z tyłu ale wygląd bije go, i technicznie też ma lepsze parametry jedynie wydatek pompy ma o 9 l/min mniej. Obstawiam ze zostanie ten ciagnik najlepiej sprzedającym się w tym segmencie mocy.

#5735 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 26 październik 2014 - 13:28

Co z tą Pol... Fabryką

wszystko fajnie tylko że za lekko ponad 100 tyś netto wybór jest już w tej mocy i na pewno nie jeden się zastanowi czy nie lepiej wziąć np agroplusa który jest w podobnych pieniążkach ogólnie wszystko super ale ten ciągnik musi mieć cenę inaczej nie będzie miał sprzedaży ;( chociaż patrząc na majora to czasami sentyment do prostych i znanych marek może wygrać ale osobiście w to wątpię :P tak moim zdanie to gdyby dali przedni tuz w standardzie i tura gratis to mogą startować z cenną 100 tyś netto ;P

#5736 Share 1994kuba1994

1994kuba1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 26 październik 2014 - 13:40

Co z tą Pol... Fabryką

farmtrac na stronie tylko 5 tys mniej sie reklamuje;p 

tak wgl na przyszłość to Panowie z Ursusa dajcie na stoisko gościa konstruktora który będzie rozmawiał z rolnikami o ich spostrzeżeniach i uwagach a także wyjaśniał zapytania rolników naprawdę skorzystajcie z tego pomysłu:)

tak wgl od kwietnia(od wtedy byl w sprzedaży ale wiadomo od razu napewno wszyscy się nie rzucili na niego)Ursus sprzedał cos ok 240 ciągników 11054 ale nie powiedział ten dyrektor czy w polsce czy ogólnie ale myślę ze ogólnie np z bałkanami i Irlandia:)

tak wgl to nie można nigdzie znaleźć sprzedaży ciągników poniżej 1 dziesiątki;/

Edytowany przez 1994kuba1994, 26 październik 2014 - 14:28.

#5737 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 26 październik 2014 - 15:03

Co z tą Pol... Fabryką

W tym 380 mogli by dać opony 12,4 z przodu 

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#5738 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 26 październik 2014 - 15:58

Co z tą Pol... Fabryką

Układ napędowy jest "skrojony" na rozmiar 11,2 R24 z przodu na 16,9 R30 z tyłu (jak w 4514). Ciekawe, czy istnieje możliwość założenia kół 12,4 R24 na 16,9 R34 (jak w 5314)?. Carraro podaje rozmiar 16,9 R30 jako największy możliwy dla tego układu napędowego, ale może nie jest to takie definitywne. W Farmerze z tym ukł. napędowym z przodu są koła 320/70 R24.

Zetor Major też ma 11,2 z przodu i tam nie narzekają.

#5739 Share hodowcamlody

hodowcamlody

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza i hodowla bydła

Napisany 26 październik 2014 - 16:02

Co z tą Pol... Fabryką

Zamiast 11.2r24 można założyć : 320/70r24, 380/70r20, 11.2 to inaczej 280mm  :D  dla mnie takie 380/70r20 i 480/70r30 z tyłu było by bajką. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5740 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 26 październik 2014 - 22:46

Co z tą Pol... Fabryką

zupełnie inaczej wygladal by ten ciagnik na radialkach a nie tych kartoflakach w które go ubrali :D

Mam kilka zdjęć to jutro postaram sie wrzucić .

Troche nie rozumiem polityki firmy bo produkują nie tylko ciągniki i połowa tej hali to powinno byc stoisko Ursusa a jak rozmawiałem z gościem z ASprim-u to tylko dzięki ich uprzejmości Ursus miał ten skrawek miejsca na te dwa ciagniki i namiot ze sklepikiem.

Według mnie powinien to być c-360 a nie c-380 bo ten ciagnik nie da rady zastąpić starej osiemdziesiątki ale w zastępstwie starej c 360 sprawdził by sie idealnie :)

Dodaj odpowiedź