adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

quercus    7

Oby to była 2 opcja. :P


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Daj Bóg ażeby CNH kupili te udziały oraz zaczeli produkowac je jak z Steyr (TYLKO DLA POLSKICH ROLNIKÓW)


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Nie wiem czemu ale jakoś bym wolał żeby Ursusa nie kupił Zetor. Ta nowa jakość co poniektórych Zetorów nie jest super zresztą jak i Ursusów. Pożyjemy zobaczymy.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Może po tym przetargu dla ursusa zaczną się lepsze czasy, poczekamy...byle by ursus nie ubadł...


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

No ale jeśli Ursusa kupi CNH to nie wiadomo czy bedzie produkował tu ciągniki pod nazwą Ursus czy Case NH.

 

Fajnie by było jakby jednak produkowali Ursusy nowoczesne techicznie nawet bliźniacze technicznie z Case ale w barwach Ursusa różniące się szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Case i NH tworzą grupe jednak prowadzą odrębną politykę marketingową i mają własne sieci dystrybucji, może i tak bedzie z naszym Ursusem.


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek828    0

A jakbym teraz chcial kupic nowego ursusa 3512 to bylby dostepny .a tak wogule to w ktorym roku ursus pozamykal te chale i gdzie teraz produkowane sa traktory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadman    0

Przeglądałem strone Ursusa na której są oferty pracy. Coś się ruszył bo gdyby kiepsko przendli to raczej by ich zwalniali a nie szukali nowych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257
JEDREK    22

mam nadzieje ze ursusa przejmnie pol-mot przynajmniej zostanie w polskich rekach a w co nie watpie pol-mot postawił by na nogi ursusa to firma zazadzana przez madrych ludzi.


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Lecz niestety, dzis dostałem dopiero do ręki RPT grudniowy i czarno sie zapowiada przyszlość ursusa,, produkują od 20 lat te same ciagniki, jedyny Ursus 3702 po homolagacji jest, ale cena za 50 konny ciagnik jest zabojcza, 83tyś, za mniejsze pieniądze można coś z za granicy kupić, tańszego i silniejszego, niestety, jeśli nie wprowadzą gruntownie nowych ciągników, upadnie tak czy tak no i jeśli cen nie zmniejszą te upadną. tyle lat ściagali z innych ciagników modele to teraz też mogli by zacząc wspołpracować z Zetorem, ktore wychodziły pod maskami Ursusa, to moze by im cos pomoglo tak samo jak 20 lat temu to robili, ale niestety, Zetor dawno zapomniał o swoich starych modelach i poszedł z czasem a ursus, ciagnie to co zrobił z Zetorem. Ale wspominka jest też o nowych całkowicie modelach 60KM, 75KM i 160KM, mozemy mieć tylko nadzieje że im to wyjdzie, że bedzie je można porównywać z ciagnikami z zachodu i żeby ceny mieli z ziemi wzięte ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

Ursus to jedno i to samo od 20lat wątpie w to żeby przetrwał na tym rynku taki crystal nie ma długiej histori ale jest już na rowni z niektórymi zachodnimi markami a ursusowi tam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
moim zdaniem ursus powinien zaczac produkowac przyczepy rolnicze lub inny sprzet rolniczy nie tylko ciagniki

Dokladnie, mogli by wziąć przykład z pronara, ale z Ursusem będzie pewni jak z Titanicem, musi pójść na dno ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ten nowy 160km to pewnie jest 1674 więc dalej to samo a tak nie przetrwają.

Jak zrozumieja ze włozenie nowego silnika do 20 kilku letniej konstrukcji nic nie da i zrobią całkiem nowe modele to może jeszcze dałoby sie uratować Ursusa ale bedzie cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valtran111    1

ja juz coraz mniej wierze wto ze uratuja to fabryke a szkoda ale jakby chcieli to by cos wymyslili ale to taka polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1634    1

MI się to w głowie nie mieści jak można taka fabrykę z tradycja załatwić. Może fabryka upadnie ale ciągniki które wyprodukowali będą zawsze. Szkoda naprawdę szkoda ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

No właśnie, Ursus to taka fabryka z tradycją- składanie takich samych ciągników od tylu lat. Piękna tradycja ;)

Już się nie mogę doczekać werdyktu na nowy rok, co to będzie z nimi, ale tak czy siak- jakoś to bez większego bólu przeżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj