adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

swat24    64

Szału nie ma dalej Major sprzedaje się najlepiej choć to prawie to samo co 380 a Ursus tańszy i z lepszą kabiną i według mnie ładniejszy ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

C-380 wszedł do sprzedaży i można go normalnie kupić. C-360 jeszcze nie ma w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

jest tragicznie bo sprzedal 24 szt w tym kilka c 380 a wiec gdyby nie ursus c 380 to prawdopodobnie sprzedaz bylaby ponizej 20 szt... zero reklamy modelu 11054 i wgl reklamy robi swoje a mysla ze jak beda reklamowac tylko c 380 to podbija rynek jak zetor major ale rzecz w tym ze zetor major nie zdrozal po w prowadzeniu normy 3b i nadal bedzie królować ale mysłe ze po prostu teraz mniej zarabiają na majorze kosztem tej samej ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle! Jak na "początkującą" markę to niezły wynik. Jeżeli tej marce uda się w tym roku sprzedać co najmniej 350 ciągników to będzie dobrze. Dajmy producentowi z Lublina szanse! O ile mógłbym w przyszłości coś wpłynąć na decyzję rodziców w sprawie zakupu nowego traktora, to właśnie bym im sugerował URSUSA serii U model 4150, o ile będzie naprawdę dobrze zaprojektowany i solidny, bo ten 15014 co wyszedł wcześniej to w ogóle moim zdaniem nie był zbytnio przemyślany. 

 

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

okej, mój błąd bo wydawało mi się że w styczniu i lutym sprzedali 55 szt łącznie ale już sprawdziłem sb i masz racje :) ciekawe ile z tych 29 szt jest c 380 i 11054 :) patrzac na poprzedni rok jest znacząca poprawa ale się zawiodłem bo miałem nadzieję że jednak pierwszy raz będzie ponad 30 szt ale obstawiam że w kwietniu sie tego doczekamy:) gdyby Ursusa c 380 wprowadzili w styczniu tak jak zapowiadali to być może sprzedaż byłaby ok 40 szt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Ciekawe gdzie i u kogo. Ja osobiście mam około 70 km do najbliższego dilera Ursusa, który oczywiście nie ma nic ze stajni Ursusa, a do najbliższego diera który ma ciągniki Ursus około 190 km (chociaż ten akurat ma full opcję i bardzo dobre ceny).

Nie ma mowy, żebym kupił tak daleko, w razie jakiejś awarii muszę mieć serwis natychmiast a nie czekać do następnego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

No właśnie i w Lublinie tez jest takich 2 co są dealer ale nie mają ich na stanie u Sb. I jak ma być sprzedaż Ursusa jak tak wygląda polska sieć dealera Ursusa mi ... dealer zetor a ma zawsze na placu kilka modeli każdej serii. A znajomy pracuje w dealer class to opowiadał ze jednym z warunków bycia ich dealer to posiadanie kilku ciagnikow z różnych serii i różnym wyposażenie m a w ursus wygląda tak ze dzwonie dowiedzieć się o c 380 a on mi mówi ze tego nie ma ale ma Hattata 80 km. Śmiech. Jak dobry dealer i dojazd to odległość nie gra roli bo przyjadą od razu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Ja miałem dealera Ursusa jakieś 15 km ode mnie, ale dobrze, że już ich nie sprzedają. Jest to dealer głównie DF/Same i jak pytałem się o 11054, to mi powiedział, że nie ma co na ten ciągnik patrzeć, bo to lipa i za 2 miesiące zniknie z rynku. Wielki Mi to dealer Ursusa ;[. Co lepsze jak miał Mi podać moc tego Ursusa to przez 5 minut kręcił się po biurze, żeby się dowiedzieć ile tych KM jest.

Ursus potrzebuje dealerów ustawionych głównie na jego produkty, bo inaczej handlarze będą wciskać maszyny innych producentów od których są bardziej uzależnieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co o dealerów to się zgadzam, ja mam najbliższego nie całe 50 km ode mnie, i najlepsze że w Dobrym Mieście, gdzie jest tez fabryka Ursusa a gdy  napisałem do niego jakiś miesiąc temu czy mają C-380 żeby obejrzeć, to mi odpisał że nie ma żadnych ciągników i kazał mi jechać do Lublina oglądać haha na drugi koniec Polski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeoqba    0

Witam.
Czy jest możliwość kupienia Ursusa bezpośrednio z fabryki? Za mniejszą kwotę?

Moim rodzice kiedyś tak właśnie kupili c-330m. Nówkę sztukę i do tej pory śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Można było i teraz też można.

 

Edytowano przez Graham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maserakk    28

My tu wszyscy z serca o Ursusie, a sprzedajne Agrofoto.pl funduje nam ogłoszenie "kup kubote" pomiędzy postami, f*ck,  już reklama wciskana na bezczela nie wystarcza? Polski portal tak promuje polskość... WSTYD !!! 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Tamto można było zablokować a z tym idzie ku*wicy dostać aż się odechciewa w ogóle wchodzić na tą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Chodzo wam o tego kolesia co uporał się z agencją,dostał dopłatę i kupił Kubote w promocji ? :lol:

To chyba najbardziej żalosna reklama jaką widziałem w necie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj