adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

wiesz co, do czasu jak nie będzie tego w sprzedaży nie ma co gdybać /// obecnie ale nie w tej branży ściemę zrobili z gtx 670 i jego 4 GB pamięci, technik mówił że jest 3.5 + 0.5 GB a marketing 4GB a ludzie to łykali i nawet jak się okazało co było to nadal się upierali że jest ok. Tak więc lepiej dowiedzieć się od ludzi co się tym naprawdę zajmują a nie marketingowców co by ludziom gówno sprzedali za cenę złota, taki świat nic nie poradzisz. Jeśli masz wydać kase to jednak trzeba mieć głowę na karku i nie dawać się ładnym plakatom, urozmaicają i promują produkt ale ja zawsze obojętnie co to jest sprawdzam ile się da bo mnie nie stać na wydawanie kasy w błoto. Jeśli to byłoby ZF albo cokolwiek innego a promowane jako że projektował to WAT to nie widzę ich na rynku, za bardzo by mi podpadli

Edytowano przez mandragora310
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japycz17    53

Czemu mieli by kłamać?? No daj spokój kolego :-D wystarczy posłuchać wywiadów i filmu z prezentacji Ursusa C-360 jak prezes Zarajczyk kit wciska na antenie!! Ogarnij się i zobacz w jakim świecie żyjesz, wszędzie kłamią i w Ursusie równie dobrze im to wychodzi. Wszystko po to aby znaleźć klienta i kasy nabrać.


Interesuję się rolnictwem i ciągnikami Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to prawda. Jak usłyszałem o tym że nowa 60tka to w 100% polski produkt to o mało nie spałem z krzesła. Wolę szczerą prawdę niż kłamstwo. Dla mnie i tak nie ważne jest z czego ten Ursus robi te ciągniki. Ważne jest to żeby długo pracowały, mało się psuły, i cieszyły mnie swą niezawodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Dobra stawiacie tezy a może a może a morze to jest głębokie szerokie i mokre jak wyprodukują to zobaczymy co jest wybite na tabliczkach znamionowych bo kłócenie się jest bez sensu. A jak zrobili tą skrzynie to później będziecie pisać och jak to wspaniale że mamy skrzynię aa jak nie zrobią to znowu zacznie się kłótnia bo kto miał rację z producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu, że porównanie obudowy skrzyń wygląda jak pięść do oka. Mnie też się nie podoba takie ściemnianie że jest on całkowicie polski, ciągnik nie jest w całości z polski ale jak to powie marketing jest składane u nas to jest nasze, coś jak swojego czasu Rambus(znów moje odwołanie do wysokich technologii), nie ważne że my nic nie robimy, nasze jest logo  to jest robione u nas.

Edytowano przez mandragora310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wczoraj na fejsie do URSUSA w sprawie testów polowych prototypów (jednego) tych o których wspomniane było w tym temacie. Chodzi mi o ciągniki właśnie wyposażone w transmisję vigus power 160. Jak myślicie dali by na testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

jeśli masz odpowiednio duże gospodarstwo i mógłbyś testować w różnych warunkach, pracach to mooooże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Do testów prototypów jest wybierana reprezentatywna, zaufana grupa kilku gospodarstw, nikt pierwszy lepszy prototypu na testy nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Wciskanie kitu, że c 360 jest 100% Polski to jednak co innego niż rzekome podrabianie skrzyni ZF bo to jest chronione prawami autorskimi tzw patent i grożą za to ogromne kary i w unii nie dostaną na taki ciągnik homologacji co innego kupno licencji. Zobaczymy jak trafi do produkcji co będzie pisać na tej skrzyni vigus czy made in Poland czy ZF bo od tak nie mogą podrabiać czy dawać swojej nazwy na nie swoje produkty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/farmtrac-ursus-czy-zetor,56586.html

ursus zdaje się lepszy od farmtrac i zetor  :D

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Adrian_Ursus ty dzieciaku jesteś taki zapatrzony w Ursusa i masz takie doświadczenie, że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

A ty jesteś zapatrzony w Zetora jak dziecko w cukierek no i co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

NIe wierze chociaż we wszystko co usłysze, a jeśli już to Zetora bronie, bo porównujecie go z Ursusem, a widzicie go tylko na obrazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japycz17    53

Daj Boże żeby to była skrzynia ursusa ale jak się okaże, że jest to kolejny import to nie bądźcie zawiedzeni. Jeżeli macie takie wątpliwości i jesteście nie pewni piszcie do Ursusa, może odpiszą. Słuszną rzeczą jest, że na gadaniu jednego gościa nie można opierać zdania, ale zauważmy też, że nikt z obecnych tam osób jaki i naszych ekspertów na tym forum nie powiedział i udowodnił, że jest to transmisja 100% Ursusa!!! Nie będę się upierał na tym, że jest to ZF, gdyż powtarzam co mówił gość z Ursusa. Ja przy produkcji nie byłem i tabliczki żadnej nie widziałem znamionowej. Tyle w temacie. Pozdro


Interesuję się rolnictwem i ciągnikami Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Reprezentacja i promocja Ursusa w świecie można powiedzieć : http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/ciagniki/traktoriada-znowu-pojedzie-ursusem,79.html  

Ciekawostka : http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/ciagniki/ursus-na-plusie-rok-2014-z-zyskiem-blisko-15-mln-zl,66.html

Sprzedaż ciągników w styczniu : http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/ciagniki/w-styczniu-zarejestrowano-601-nowych-ciagnikow,62.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Daj Boże żeby to była skrzynia ursusa ale jak się okaże, że jest to kolejny import to nie bądźcie zawiedzeni. Jeżeli macie takie wątpliwości i jesteście nie pewni piszcie do Ursusa, może odpiszą. Słuszną rzeczą jest, że na gadaniu jednego gościa nie można opierać zdania, ale zauważmy też, że nikt z obecnych tam osób jaki i naszych ekspertów na tym forum nie powiedział i udowodnił, że jest to transmisja 100% Ursusa!!! Nie będę się upierał na tym, że jest to ZF, gdyż powtarzam co mówił gość z Ursusa. Ja przy produkcji nie byłem i tabliczki żadnej nie widziałem znamionowej. Tyle w temacie. Pozdro

Takich ma właśnie przedstawicieli Ursus na targach, że nic nie wiedzą np pytając o cenę nowej c 360 wszyscy podaja ok 90 netto albo więcej a prezes Ursusa Mówi w wywiadzie, że to 80 netto to jednak spora różnica i wychodzi fachowość tych specjalistów. Tyle wiedzą o tej skrzyni biegów co cenie c 360 wg. mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Przy prezentowaniu c-380 niektórzy stojąc przy ciągniku z otwartą maską mówili, że silnik jest wolnossący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

Skoro w c-360 mają być 3 silniki do wyboru - sonalika 3 cyl. perkins 3 i perkins 4, to czy te wszystkie ciągniki będa miały po 58 km? Czy może 4p będzie troszkę mocniejszy? A tak wgl to myślicie że 58km starczyłoby do prasy rolującej np ursus z-543?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj