Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9303 odpowiedzi na ten temat

#4541 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 17 październik 2013 - 18:31

Co z tą Pol... Fabryką ładnie udzie tylko powinien być solidnie przód dociążony fabrycznie bo widać za lekki jest z przodu ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 01:33
  •  

#4542 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 17 październik 2013 - 18:47

Co z tą Pol... Fabryką 26-27 października są tarki AGRO-PARK w Lublinie jak nie będzie Ursusa to baaaardzo mi podpadnie :D . A swoja droga to takie pokazy jak na filmiku powinny być u nas robione non stop a nie nawet jest problem żeby gdzies ten ciagnik zobaczyc bo w lublinie u dilerów stoja same hattaty

#4543 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 17 październik 2013 - 19:15

Co z tą Pol... Fabryką http://www.agropark....t_of_exhibitors

#4544 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 17 październik 2013 - 19:22

Co z tą Pol... Fabryką A nie wiecie kto z polskim producentów będzie na Agritechnica 2013? wiem że agromasz będzie...
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4545 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 17 październik 2013 - 19:55

Co z tą Pol... Fabryką http://www.agritechn...or_db.html?&L=3

Użyj zakładki "Countries" i znajdź Polskę.

Edytowany przez XMK13, 17 październik 2013 - 19:56.

#4546 Share kolo9540

kolo9540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 18 październik 2013 - 10:28

Co z tą Pol... Fabryką Widziałem na polsacie w wydarzeniach fabrykę ursusa, tata sie śmiał, że przykrecali śrubki kluczami zwykłymi a nie pneumatycznymi.

#4547 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 18 październik 2013 - 12:06

Co z tą Pol... Fabryką To filmy archiwalne, robione zaraz po przejęciu Ursusa przez Pol-Mot. Nawet stroje robocze są z Warszawy bo nie mieli jeszcze nowych.

#4548 Share paulo9999

paulo9999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 19 październik 2013 - 18:29

Co z tą Pol... Fabryką Pawelu gdzie są te filmy? Bym sobie obejrzał.

#4549 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 19 październik 2013 - 19:00

Co z tą Pol... Fabryką A skąd ja to mam wiedzieć?? :lol: Przecież ja ich nie nagrywałem.

#4550 Share 79agroJOHNY

79agroJOHNY

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 27 październik 2013 - 19:41

Co z tą Pol... Fabryką

nie ma co najlepiej kupować i dawać prace oraz szanse rozwoju polakom poprzez nasze rodzime marki :) Ursus,Crystal,Farmer i Pronar mają dość duży wybór ciągników i każdy powinien coś znalesc dla siebie. Jeśli chodzi o maszyny to tez jest bogato unia metal fach itp. Trzeba wspierać własny kraj i brać polskie produkty a nie czechów czy niemców dorabiać :D

A pepiki nic się nie przejmują i nas dojeżdżają

http://www.biztok.pl...utm_campaign=o2

"Dlaczego - także w Polsce - powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na Babisza?

Otóż z naszego punktu widzenia o tyle jest on istotny, bo jest największym producentem żywności w Czechach i powszechnie wiąże się go z antypolską kampanią w tamtejszych mediach. - Nie jem tych waszych gówien - powiedział nawet w tym roku Babisz na antenie Czeskiej Telewizji, kiedy poczęstowano go polską kiełbasą.

Jego zdaniem - i większości Czechów, w których na początku tego roku 60 osób zmarło po wypiciu wprowadzonego nielegalnie do obrotu alkoholu metylowego - tania żywność z Polski truje. Winnych afery alkoholowej jak dotąd nie znaleziono, ale czescy dziennikarze wciąż np. bardzo często piszą o soli drogowej w polskich kiełbasach. Piszą o tym także dwa największe dzienniki, "Lidové noviny" i "MFDnes", będące od niedawna własnością… Andreja Babisza (od przejęcia wydawnictwa Mafra Babisz rządzi u naszych sąsiadów tytułami "Mlada Fronta Dnes", rozdawaną za darmo gazetą "Metro", portalem internetowym iDnes.cz, telewizją Oczko i kilkoma drukarniami)."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4551 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 28 październik 2013 - 16:08

Co z tą Pol... Fabryką No i to jest dobry argument miedzy innymi by nie kupywać czeskiego szajsu czyli zetora !:)

#4552 Share radzik445

radzik445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 30 październik 2013 - 17:39

Co z tą Pol... Fabryką Daj spokój, zetor przy fabii czy octawii to perełka ;) Ogólnie nie lubię golfów i innych aut co to na każdej ulicy ich stoi kilkanaście, a tu z takiego golfa czesi zrobili jeszcze takie paskudztwo, ble
KPK Kumurun Team

#4553 Share Marcin349

Marcin349

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 04 listopad 2013 - 14:26

Co z tą Pol... Fabryką Ursusa 11034 kiedy wprowadzają do produkcji i ile on kosztował by?

#4554 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 04 listopad 2013 - 17:19

Co z tą Pol... Fabryką Ma kosztować 140-160 tyś.brutto
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4555 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 04 listopad 2013 - 19:13

Co z tą Pol... Fabryką a kiedy maja go wprowadzic:P?

#4556 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 04 listopad 2013 - 19:50

Co z tą Pol... Fabryką To nie będzie 14034, tylko 15014. Po wizycie Piechocińskiego w Ursusie spodziewałem się, że szybko coś się ruszy z tym ciągnikiem, jednak do tej pory cisza. Do końca roku powinni go wypuścić. Może czekają na 20 grudnia?

#4557 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 04 listopad 2013 - 20:49

Co z tą Pol... Fabryką czekają na święta :) liczą ze wszyscy będą pod choinke sobie kupywać :P aaa i na dopłaty czekają kiedy ruszą :P

#4558 Share pawel011392

pawel011392

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo, a dopiero później sport, wędkarstwo i takie tam pierdoły

Napisany 06 listopad 2013 - 21:07

Co z tą Pol... Fabryką Ja bym się już nie martwił 15014 bo to już jest ostatnia prosta, bardziej martwie się o 11034, ani widu ani słychu o nim a jest bardziej wyczekiwany przez rynek niż 15nastka, mam nadzieje że po prostu chcą go dobrze przygotować, na agrotechu był pokazany z skrzynią mechaniczną 24 na 24 a gdzieś wyczytałem że jeszcze ma być 24 na 24 mech z półbiegiem i jeszcze 24 na 24 z rewersem eh, myślę że jak zaczną go produkować to od razu w pełnym wariancie 3 skrzyń do wyboru.

Jeszcze jedno mnie ciekawi, jeżeli zaczną produkować 15014, 11034 i eksportowy 10014t to czym nas później zaskoczą, mam nadzieje że z tymi modelami się wyrobią do przyszłorocznego agrotechu i tam coś innego pokarzą, może że wśród "krajowych" ciągników będzie zastój spowodowany kontraktem z Etiopią, ale mam nadzieje że jednak dla włodarzy Ursusa oczkiem w głowie będzie nasz rodzimy, polski rynek..

#4559 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 06 listopad 2013 - 21:49

Co z tą Pol... Fabryką Dostałem taką odpowiedz od pana z Ursusa na zapytanie o ich ciągniki:
Witam, odpowiadając na Pana pytania:
11034 - planowany jest na jesień/zimę b.r.
10014T - plan na przełom roku

pawel011392 zawsze będą mogli dołożyć do oferty szerszą game modeli o innych mocach, bo przecież dany model silnika np Perkinsa ma jakiś zakres mocy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4560 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 23:36

Co z tą Pol... Fabryką Ach powiem wam ze cały czas szkoda mi tego naszego ursusa ;( A powiedzcie mi nie wiecie czy gdzieś w polsce nie stoi na sprzedaż 3724 piko ??? bo kurde szukam coś do oprysków i zostaje mi tylko farmtrac bo majorek trochę duży no i czeski ...

Dodaj odpowiedź