adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

paulo9999    2

No szkoda.:(. Może by był nawet fajny ciągnik.

A na temat tego nowego C 380 słyszał ktoś coś? Bo na stronie producenta jest tylko informacja o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

jeszcze za nim pol mot go kupil to w gazecie czytalem ze MIELI JUZ DOFINANSOWANIE  na rozwoj fabryki odnosnie nowej hali produkcyjnej i budowy nowej serii ciagnikow w tym ciagnika 120 km opartego na skrzyni CVT... szkoda ze pol mot tego nie wykorzystal:( a pomysl z landini nie bardzo mi sie podobal;/ produkowac czyjsc ciagnik pod swoja marka to wstyd...:) zblizaja sie targi w Lublinie i bedzie Ursus wiec moze zaprezentuja go^^ tak wgl to udalo im sie nie zla tajemnice z tego zrobic skoro zostaly juz te modele przetestowane w polu a nikt o nim nie slyszal a gdzies jezdzic musialy no ;D ale plus dla nich za to bo lepiej najpierw cos zrobic i sprawdzic czy rzeczywiscie moga go do produkcji wlaczyc a po tem to rozglasniac niz najpierw zrobic  wielkie halo( chodzi mi o modele 10014T i 15014), pokazywac po targach a w sprzadzy nie ma...;/ i cos przeczuwam ze model 10014T wgl nie wejdzie do produkcji bo go juz wcale nie pokazuja na wystawach;/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

nie powiedzialbym bo te oba modele maja byc zbudowane na ZF/perkins/ carraro a 10014T mial silnik deutz i skrzynie od Tyma wiec to juz raczej nie to;/ ale teraz powinni jeszcze jakis model zrobic powyzej 110 km do serii 14 :) i pytanie kiedy wkoncu wprowadza H z polska kabina ;/

Edytowano przez 1994kuba1994
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

to juz serii H wgl nie bedzie w sprzedazy?;o mysle ze nie robili by kabiny polskiej do wersji H jesli mieli by ja zaraz skonczyc sprzedawac:) i byc moze wlasnie teraz z nowymi silnikami i kabinami je puszcza do sprzedazy takie moje domyslu:) na robili smaczku tymi ciagnikami a mogliby juz na stronke je wrzucic skoro maja byc w sprzedazy^^

Edytowano przez 1994kuba1994
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

na dachu kabiny jest napisane i na masce zza ladowacza przy bliskim zblizeniu widac koncowke '24' a ursus 11054 jest od poczatku produkowany z kabina 4-slupkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjanmeme    13

Dzisiaj od kolegi sprzedajacego ciagniki w lodzkim slyszalem ze hattat wykupil pakiet wiekszosciowy w polmocie? Ktos moze wie czy to jest prawda?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

na zdjeciu 11034 to chyba najlepiej z tych 3 zdjec rozwiazano dzwignie bo teraz ale przyjzyjcie sie na dachu kabiny ze to nie jest dlugi nr i dla mnie to jest 9024 choc nie slyszalem zeby byl w sprzedazy ale na wystawe byl ciagnik to i gdzies go sprzedali:) swoja droga to ten ursus na podezspolach landinii mial oznaczenie 11034 i juz ze 2 wersje tego ciagnika napewno byly i niech wkoncu zrobia jakies spojne oznaczenia dla wszystkich ciagnikow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

szkoda ze nie wiedzialem ze 2 tyg temu byla do sprzedania fabryka ursusa w bosni. poszla tanio -kilka razy patrzylem czy mnie oczy nie myla -poszla za 1 Marke :rolleyes:  [taka maja tam walute] czyli za 2 ZLOTE. za drobne co sie w domu plataja mialbym swojego ursusa. :P  :P  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

        bardzo ladnie ta robota moim zdaniem szła Ursusowi 11054 szkoda tylko ze z plugiem go nie dali:( mogliby te obciazniki z przodu wieksze badz ciezsze robic i jakies na tylne kola i nie ma mocnych na niego ;d wiecej takich pokazow z udzialem Ursusa i najlepiej jakis pokaz zoorganizowany przez samego Ursusa to by bylo cos ^^ a podobno z Ursusa sledzą nasze wpisy na agrofoto to niech to bardzo głeboko przemysla poki sniegu jeszcze nie ma i da sie cos zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Skąd macie ceny skoro nigdzie nic nie słychać i raczej nie ma go dalej w produkcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

więc tak ciagnik  zetor hsx 140 o 10 km slabszy obecnie kosztuje 234 tys brutto, podczas testow silnika tego zetora wyszlo ze nie wiadomo jak bedzie z wytrzymaloscia silnika z tak wyciagnieta jednostka,  a ursus ma silnik SISU mowi to Wam cos? ja na te silniki to nie spotkalem sie z negatywna opinia, skrzynia zetora 30x30? sami sb zadajcie pytanie czy jesli mielibyscie do wyboru zetora ze skrzynia zetora a z ZF to ktorego byscie wybrali? bo ja jestem przekonany ze ZF... w Ursusie jest silnik bardzo dobrego producenta silnikow na swiecie jak i producenta skrzyni w  dodatku ma 10 biegow wiecej od zetora a V maksymalne to 50 km/h ograniczone elektro. do 40km/h bo takie mamy przepisy u nas w polsce, klimatyzacja w standardzie, szerokie kola, i inne a to ze nie powala w srodku boczny panel to nic zlego bo ma robic robote :) i cena ok 280 tys brutto za takie parametry i podzespoly nie jest wielka i mam nadzieje ze go wkoncu przetestuja i pochwala sie co i jak i przestaniecie gadac ze za drogie, brzydkie itp bo jakby zrobili ciagnik na poziomie (wyglad zew. i wew) deutz z bajerami to byscie gadali ze za drogi itp... bo wam po prostu nie pasuje ze to Ursus a jakby pisalo ze fendt to by bylo okej:)

 

 

ceny padaja Ursusa w artykulach o nim i jest na otomoto ale akurat wystawiony przez jedno z drozszych delar sprzedajacych na internecie:) Ursus z silnikiem iveco mial kosztowac 220 netto bez normy obecnej a z silnikiem sisu z obecna norma ma kosztowac w full opcji podobno 260 tys netto tak pisalo w gazecie:)

Edytowano przez 1994kuba1994
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

150 to raczej traktor widmo, ni widu ni słychu, czasem jakieś info się pojawi ale dalej chyba nie ma go w produkcji. Jaka wyciągnięta jednostka Zetora ? Jak Kubota czy Valtra robią 4 cyl 170 km to wszystko cacy <haha>

Za rok wchodzi 6 cyl zetor więc dopiero wtedy można będzie dobrze porównać :) Ile ciągników może zaoferować Zetor a ile Ursus ? Nie długo chcę zmienić 7340 na coś większego. Wchodzę na stronę zetora, ok, wybrałem Forterrę 100HSX albo 110HSX, wchodzę na stronę Ursusa żeby przyjrzeć się ofercie, konkurencji brak, jakieś nieśmiałe podrygi 054 ale i tak zetor przeważa. Więc nie dziwcie się że ludzie wybierają Zetora.

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj