Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9279 odpowiedzi na ten temat

#4421 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Sport (stunt)

Napisany 10 lipiec 2013 - 18:59

Co z tą Pol... Fabryką mariusz - ale nie napisałeś już że ten wspaniały Zetor kilka lat Maxtrerę testuje...
Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 19:36
  •  

#4422 Share mariusz123456789a

mariusz123456789a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 10 lipiec 2013 - 21:02

Co z tą Pol... Fabryką No faktycznie masz rację bo o maxterze to już było trochę słychać w 2006 roku.. A zetora za wspaniałego nieuważam wolę ursusa

#4423 Share ROLpomorza

ROLpomorza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 07:17

Co z tą Pol... Fabryką http://rolnictwo.com...15014,3171.html

#4424 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 13 lipiec 2013 - 22:38

Co z tą Pol... Fabryką Widzę ze jeszcze uchowali się tacy którzy wierzą że seria H jest montowana w pl :)
W 11034 skrzynia ma być Cararro, a czy ktoś wie od jakiego producenta będzie pochodziła "d*pa" (sory za słowo :D )

#4425 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 14 lipiec 2013 - 10:28

Co z tą Pol... Fabryką No Cararro...Oni produkują układy przeniesienia napędu.No i w ten układ wchodzi cała skrzynia, tylny most i zwolnice....A nieraz też tylny TUZ.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4426 Share flywin

flywin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 18:19

Co z tą Pol... Fabryką

Widzę ze jeszcze uchowali się tacy którzy wierzą że seria H jest montowana w pl :)
W 11034 skrzynia ma być Cararro, a czy ktoś wie od jakiego producenta będzie pochodziła "d*pa" (sory za słowo :D )

Coś pięknego , mówić o czymś , o czym się nie ma pojęcia

Jak byś był w Fabryce w Lublinie to byś zobaczył że Seria H jest tam montowana , ale widać ludzie wiedzą lepiej, chodź nigdy nie byli nie widzieli fabryki

#4427 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 14 lipiec 2013 - 19:49

Co z tą Pol... Fabryką Słuchajcie, mam takie pytanie : Można wchodzić do fabryki Ursusa w Lublinie?? Można tam robić zdjęcia?

#4428 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 20:17

Co z tą Pol... Fabryką Bez przepustki Cię nie wpuszczą na teren byłej FSC, czyli również do fabryk Ursusa. Oficjalnie nie wolno robić tam zdjęć gdyż jest zakaz fotografowania na terenie całego obiektu.

#4429 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 20:21

Co z tą Pol... Fabryką No raczej tak.Byś musiał zadzwonic i się dowiedzieć.
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4430 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 13:39

Co z tą Pol... Fabryką W starej Warszawskiej fabryce Ursusa często można było spotkać szkolne wycieczki, więc może taka zorganizowana grupa mogła by wpaść i pozwiedzać. Opytać się zawsze można.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4431 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 14:28

Co z tą Pol... Fabryką http://allegro.pl/ur...3410558849.html
5044 już w sprzedaży

#4432 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 19:09

Co z tą Pol... Fabryką no w końcu teraz czas na 11034 :)
trochę dziwną maskę ma ten mały ursus :D ale co tam :D

#4433 Share Salisbur

Salisbur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 06:23

Co z tą Pol... Fabryką Mamy i cenę.
http://www.ursus-sal...sus-5044-nowosc

#4434 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 20 lipiec 2013 - 08:38

Co z tą Pol... Fabryką Kupa kasy, dla 10ha gospodarstw za drogi, jakby tak 70tys brutto to jeszcze jeszcze. Dalej używany u3512 będzie konkuręcją.

#4435 Share ROLpomorza

ROLpomorza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 08:39

Co z tą Pol... Fabryką Z tego co wiem to Ursus nie wypuszcza na polski i europejski rynek na szybkiego nowych modeli przed wcześniejszym dopracowaniu każdego szczegółu i muszą też wszystko wielokroć przetestować.Podobno mają zasadę niemiecką , każdy szczegół musi być dopracowany perfekcyjnie ,aby rynek nie mógł potem nic zarzucić ,wszystkie modele nowe są tak doprecyzowywane ,że nie powinny mieć żadnych usterek . I teraz pytanie :
czy Ursus miał szybko wprowadzić do sprzedaży nowe modele nie dopracowane, czy przed sprzedażą mieli wszystkie modele dopracować do maximum jakości ,nawet kosztem (krótkowzrocznym) szybkiego zysku ?

Z jednej strony część narzeka ,że po zapowiedziach nowych modeli długo Ursus wprowadza je do sprzedaży ,ale gdyby robił to szybko ,ale byłoby wiele usterek to dopiero by ludziska psioczyli.

Ursus podobno 40% sprzedaży ( i cały czas rośnie) ma na export więc mają co robić , a widać modele na Polskę i UE to stawiają na jakość - i tak trzymać !!!

#4436 Share pawel011392

pawel011392

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo, a dopiero później sport, wędkarstwo i takie tam pierdoły

Napisany 20 lipiec 2013 - 10:21

Co z tą Pol... Fabryką Jeżeli to co piszesz jest prawdą i dopracowywują każdy szczegół z osobna to chwała im za to ale ja osobiście nie wierzę że tak robią ponieważ (na przykładzie ursusa 14034, który nie wejdzie do produkcji) widziałem go na kilku wystawach i osobiście nie wiedziałem na nim znamion wielogodzinnych testów

#4437 Share rafi1999

rafi1999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 19:16

Co z tą Pol... Fabryką Prawdę mówiąc, ursusy skończyły się na ostatnich modelech z Warszawy :(

#4438 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 21:20

Co z tą Pol... Fabryką Temat o tym czy ursus z warszawy czy lublina to był już wałkowany tysiąc razy.Najważniejsze jest to co jest teraz...

Temat o tym czy ursus z warszawy czy lublina to był już wałkowany tysiąc razy.Najważniejsze jest to co jest teraz...

#4439 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 24 lipiec 2013 - 22:24

Co z tą Pol... Fabryką Dostałem drugą wiadomość zwrotną od Handel Lublin Ursus na tego e-maila co już chwilę temu wysłałem do nich :
Witam, odpowiadając na Pana pytania:
11034 - planowany jest na jesień/zimę b.r.
5044 - są już w sprzedaży, w różnych opcjach (klima, pneumatyka, hydraulika przód, obciążniki)
10014T - plan na przełom roku
15014 - plan na przełom roku
5314 - ciągnik tylko eksportowy, nie można go zakupić ani zarejestrować w Polsce.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4440 Share Salisbur

Salisbur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 25 lipiec 2013 - 06:42

Co z tą Pol... Fabryką Widocznie 11034 jak i 15014 nie przeszedł tych testów i dlatego takie opóźnienie.

Dodaj odpowiedź