adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Gość STIG0013   
Gość STIG0013
Napisano (edytowany)

ten ursus z wyglądu nawet nawet ale ta zabudowa prawego błotnika to parodia

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Myślałem że to większy ciągnik jest.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411
Napisano (edytowany)

3m zestaw uprawowo-siewny, talerzowy to idealna maszyna dla tego ciągnika. Tak sądzę.

Tu jest 11024 z zestawem 2,7 m i na gorszych terenach to może być lepszy zestaw niż 3 m.

Osobiście niesamowicie podoba mi się ten 11024 :rolleyes: Obciążnik, TUZ... Boski ;)

Edytowano przez XMK13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salisbur    15
Napisano (edytowany)

Gdzie to może być że piękny ursus tam jest i ludzie po angielsku gadają?

Jaki mi w tych filmikach z zagranicy brakuje gazu w podłodze i chmury dymu, no nie mogę jak on go tak dusi.

Edytowano przez Salisbur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53

Strasznie brzydko wyglądają te felgi z tyłu wpukłe z tyłu a wklęsłe z przodu i do tego jedne rozstawione najszerzej a z przodu najwęziej. Nie poważnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Sprężarki się psują bo po prostu się urywają od bloku silnika, już wiele przypadków było w nowych ursusach, a wiem o tym bo trochę tych ursusów się przewinęło w firmie gdzie pracuje i nasz serwis już kilka sprężarek przykręcało a mało tego śruby są wkręcone na klej do gwintów i trzeba rozwiercać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53
http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/1229085150/gallery_7374_64_129852.jpg ursus nie może takich ciągników z wyglądu zrobić? Pełna felga z tyłu, z przodu ciut poszerzony no i kabina kwadratowa i maska też bez żadnego wydziwiania...http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/66315-farmtrac-685dt/ sami przyznajcie że taki traktorek się może podobać, błotnik chodź by taki http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/97155-farmtrac-685dt-wnetrze-kabiny/ a nie jakiś z kosmosu, Kabinę może bym zostawił bo nawet fajnie wygląda ale maska, koła i wnętrze kabiny to porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Czort z tymi kabinami.Mnie zastanawia fakt dlaczego nie zakładają maski mido,nawet chociaż zeby była w opcji.za***iste są te maski <3 że tak powiem


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Felgi są takie same jak w 5314 (no prawie), 11024, itp. Tylko w 11054 tylne są odwrócone "brzuchem" do środka. Czy to mocowanie sprężarki jest inne niż było w np. 4514?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63
Napisano (edytowany)

ta awaryjna spreżarka to bywa w ursusach 11054 czy 11024? zajmujecie sie rowniez sprzedaza ciagnikow ursus? wie moze ktos ile sie sprzedalo ursusów 11054?11024? albo 5044?

Edytowano przez 1994kuba1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7

Pierdzielicie z tym wnętrzem. Ale z porównaniem do FT to dowaliłeś. W FT wnętrze wygląda okropnie oprócz zegarów, wszędzie aby wajchy. W ursusie mogli by się lepiej postarać ale nie byłby to dobry pomysł żeby tyle wajchów było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

ta awaryjna spreżarka to bywa w ursusach 11054 czy 11024? zajmujecie sie rowniez sprzedaza ciagnikow ursus? wie moze ktos ile sie sprzedalo ursusów 11054?11024? albo 5044?

 

I w jednym i drugim sprężarka jest zamontowana tak samo- ten sam silnik.

W Marcu zarejestrowano 18 nowych Ursusów.

Dla porównania: Farmtrac- 60 szt.

Farmer- 9 szt.

Pronar- 1 szt.

Zetor= 207 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLpomorza    17

zaj......e :

 

http://www.agrofoto.pl/index.php/aktualnoci/1541-ursus-c-360-3p-z-klockow-lego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

http://www.agrofoto....c-685dt-zegary/ źle to wygląda? ursusa prawa konsola to śmiech na sali. Patrząc na te ciągniki z zewnątrz można mieć wrażenie że to jakieś takie posklejane żeby było wygląd ani fajny ani praktyczny jakieś wymysły projektantów.

 

Te zdjęcie kabiny jest z innej wersji farmtraca niż ten co wcześniej wklejałeś: http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/1229085150/gallery_7374_64_129852.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

On ma w galerii kilka modeli FT, te zdjęcie z turem jest z 2007r, a z kabiną z 2008 i nie widać na nim mocowania do ładowacza, a po za tym ten z kwadratową kabiną miał rewers z lewej strony na błotniku:

med_gallery_1972_64_39242.jpg

 

Tutaj są zegary z tego z kwadratową kabiną.

 

 

med_gallery_1972_64_9846.jpg

 

, a ten ma przy zegarach więc to nie ten sam ciągnik te zegary z Twego linku należą na 99% do tego ciągnika:

 

med_gallery_7374_64_22380.jpg

 

 

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53

A no to chyba że tak :P no to przepraszam, no ale przyznaj wygląd zewnętrzny od tego z turem, wewnątrz od tego drugiego i lux żadnych kombinacji bo to ma być ciągnik pomiędzy zachodnimi a np. farmerem, farmtracem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Macie rację, pełna felga byłaby lepsza, może się doczekamy. Pamiętacie pełne felgi w serii ciężkiej? :rolleyes:

Mi osobiście bardziej przeszkadza różny kolor maski i błotników tylnych, ciągnik wygląda przez to jak składak albo jak po wypadku.

 

Fajnie ktoś orze, silnik się dociera że hoho :D

Moim zdaniem do 4 skib zdecydowanie zbyt lekki i raczej zbyt słaby, niby idzie ale to męka, długo tak nie pochodzi. Lepiej zapiąć do niego 3 skiby, inna kultura pracy. Chociaż trzeba też przyznać że i warunki nie są idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

4 skiby do 110 KM powinny pasować. Inna sprawa to ich rozmiar. Ten pług to IBIS XXL i faktycznie 4 skiby (zapotrzebowanie 120-150 KM) to za dużo dla tego Ursusa.

IBIS L 3+1 H z zapotrzebowaniem 90-110 KM to pług dla tego Ursusa. Jakieś obciążenie tyłu i full obciążenie przodu jest wskazane do orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

i do tego szersze ogumienie przod/tył i praca by ładnie szła ^^ mysle ze zawieszenie takich klawiszyac347702ca3ad0f96bcae571a150c1fc_Generic.jpg z przodu tego Ursusa duzo by pomogło:) zetor ma duzo obciaznikow po zakladane z przodu i pracuja roznymi zestawami a u nas w ursusie obiazenie przodu konczy sie na 260kg;/ to jest zdecydowanie malo tymbardziej ze lleki ten ciagnik jest;/ zamontowac rame na obciazniki taka jak ta gallery_69017_481_179513.jpg i odrazu sie robi duzy wachlaz wybory dociezenia ciagnika z przodu^^ co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj