Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9272 odpowiedzi na ten temat

#4101 Share pig

pig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 22:12

Co z tą Pol... Fabryką

Ludzie powiedzcie mi z jakiej paki klient ciężką kase ma wydać tylko na polski sprzęt. Jest on co prawda tańszy od jd czy mf a ale niestety też dużo gorszy. Kumpel zaufal kupił składaka polmota. Który niby polski jest podobnie jak wszystkie tanie składaki. Dzisiaj się sądzi z firmą bo to złom. I jak teraz przekonac wszystkich ludzi do okoła którzy znają sprawe aby kupili polski sprzęt. Gdyby ursus np dogadał się zm fem podobnie jak skoda z vw. Dzisiaj może ursus produkował by pod własną marką jakieś starsze modele mf a lub poprostu produkował nowe modele pod marką mf a. Mieli byśmy polski ciągnik na światowym poziomie a tak mamy jakies wynalazki.

skoda nie dogadała sie z vw, tylko skoda została w całości kupiona przez vw zresztą jak pare innych marek.Co do ciągników pełna zgoda polmot to składaki i nie ma co tego szajsu kupować co innego to modele które przyszły z warszawy, sa to modele bardziej dopracowane i bardzo interesujące.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 03:29
  •  

#4102 Share rafi1999

rafi1999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 09:17

Co z tą Pol... Fabryką A widzisz też stoję za modelem 11024 bo to nic innego jak mido 8024 w zj**anej masce i 3 wajchą od połbiegów odpalanych ze sprzęgłem ale wszyscy przedstawiciele nawet w salonie sr**ą na ten model... a na tych zdjęciach to jest jakaś symulacja i fotomontarz bo te ciągniki tylko tam wjechały tirami i panowie tylko kółka i maskę przykręcaja taka to fabryka, tylko żę tam sprzedają i reklamują ursusa licencyjnego z warszawy a u nas wciskają tureckiego kebaba. |Taka polityka :lol:

#4103 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 09:38

Co z tą Pol... Fabryką Pewnie takim sposobem unikają ceł wwozowych na teren BiH

#4104 Share Salisbur

Salisbur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 12:54

Co z tą Pol... Fabryką Ja tego nie rozumiem "14 marca br. przed Krajową Izbą Odwoławczą, odbyła się rozprawa dotycząca odwołania, złożonego przez firmę Solaris w kontekście przegranego przez nią przetargu organizowanego przez lubelski ZTM na zakup 38 trolejbusów. W przypadku tego odwołania stało się podobnie jak w przypadku przetargu, ponownie wygranym zostało polsko - ukraińskie konsorcjum Ursus - Bogdan Motors."to w końcu kogo jest ten ursus?

#4105 Share wojnest

wojnest

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 12:59

Co z tą Pol... Fabryką Ursus razem z firmą Bogdan Motors założył konsorcjum specjalnie do przetargu.
Bodajże w halach Ursusa będą również składane autobusy.

Konsorcjum składa się z dwóch firm: Ursus S.A. - Bogdan Motors.
Nie znaczy to że Ursus jest polsko - ukraiński.

#4106 Share Szkudi_K

Szkudi_K

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Historia rolnictwa, motoryzacji, przyroda, pszczelarstwo, sport, nowinki techniczne

Napisany 02 kwiecień 2013 - 17:29

Co z tą Pol... Fabryką Dzięki kupnie Ursusa, popieramy po prostu swój rynek. To tak samo jak byśmy chcieli, aby nasze produkty były kupowane przez rodaków, a nie że sprowadzają z pięciu różnych stron świat i jak tu człowiek ma się wbić na rynek.. sprzedawać za grosze? Może Ursus nie jest najlepszy ale jest marką polską i kupując te ciągniki wspieramy ich rozwój, tylko na to wszystko potrzeba czasu ;) No i przede wszystkim ludzie mają prace :) Oczywiście każdy ma wybór i jeśli ma więcej kasa to sobie może kupić coś innego "lepszego". Tak samo jest w wyżej wspomnianym Solarisie. Niby dobre, znane autobusy na całą Europe i dalej ale praktycznie większość sprzętu co w niego wkładają jest zagraniczna, nawet żelastwo do konstrukcji jest z Finlandii.. trochę tam przepracowałem, więc wiem :D Mimo wszystko można powiedzieć, że to Polskie autobusy i być dumnym, że u nas są budowane. I to samo może być z Ursusem, jeśli im się uda, a plany mają ambitne to mogą stworzyć potęgę. Ja jestem dumny, że są produkowane w Polsce czyli u nas, prze nas, dla nas ;)

#4107 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 17:53

Co z tą Pol... Fabryką Szkudi_K

zgadza się za pewne wszyscy rolnicy by chcieli aby na półkach w marketach było polskie mięso mleko warzywa i owoce. Bo wówczas kasiorka by była i zbyt i cena a 38 mil ludzi potrzebuje zjeść. Duńskie świnie czy holenderska marchewka jest raczej nie mile widziana u nas w Polsce przez rolników. I to samo z Sprzętem Polscy producenci Maszyn Rolniczych WSZYSTKICH JAKIE TYLKO MAMY W KRAJU chcieli by by rolnicy brali ich sprzęt a nie nabijali kabze zachodowi i tam miejsca pracy tworzyli. A Ursus jeśli stworzy pełną ofertę od 50 do 150 km ale bez hatattów tylko z serii 11034 będą np 7024 i wszystko robione u nas to może niezły szum na rynku zrobić i niech tak bedzie chciał bym tego :)

#4108 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 03 kwiecień 2013 - 08:24

Co z tą Pol... Fabryką http://www.sfora.pl/...uje-raka-a54183

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#4109 Share rafi1999

rafi1999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 09:17

Co z tą Pol... Fabryką

http://www.sfora.pl/...uje-raka-a54183

Tematy ci się nie pomyliły???

#4110 Share Szkudi_K

Szkudi_K

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Historia rolnictwa, motoryzacji, przyroda, pszczelarstwo, sport, nowinki techniczne

Napisany 03 kwiecień 2013 - 17:48

Co z tą Pol... Fabryką ​Lesssiu007

Też bym bardzo chciał, aby do tego Ursus doszedł, powoli się może rozkręci od czegoś trzeba zacząć i nie od razu Kraków zbudowano. Trzeba poczekać na nowe, mam nadzieje lepsze informacje, bo czytając początkowe posty tego tematu to zbyt ciekawie to wtedy nie wyglądało, a teraz... przynajmniej mamy światełko w tunelu :D No wspaniale by było, gdyby rodzime produkty były w naszych sklepach jako towar główny, bo zdecydowanie jest na najwyższym poziomie i zasługuje na większe docenienie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4111 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Sport (stunt)

Napisany 03 kwiecień 2013 - 19:12

Co z tą Pol... Fabryką Czyżby już produkowali najlepszego osobnika rodziny ? :D

http://www.facebook....f_t=photo_reply
Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

#4112 Share rafi1999

rafi1999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 19:41

Co z tą Pol... Fabryką Przecież to ten prototypowy ursus 11034 pokazany na targach w Kielcach...

#4113 Share pawel011392

pawel011392

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo, a dopiero później sport, wędkarstwo i takie tam pierdoły

Napisany 03 kwiecień 2013 - 19:41

Co z tą Pol... Fabryką Obawiam się że to jeszcze nie jest produkcja seryjna 11034, po lewej stronie w kokpicie możliwe że byłoby widać pomarańczowe wajchy, a ja tam nie widzę tego, a poza tym produkcje tego modelu mieli zacząć trochę później nie teraz jeszcze (napisane w odniesieniu do pect0ra i linku jaki podał jak by co)

#4114 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 20:02

Co z tą Pol... Fabryką No właśnie - mieli produkować w okolicach listopada,a mamy kwiecie,zwróćcie uwagę co pisze pod zdjeciem

"wszystko ok! dawać mi następnego" :) - To by chyba oznaczało że już jadą z koksem :D
Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

#4115 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 03 kwiecień 2013 - 20:14

Co z tą Pol... Fabryką W okolicach listopada miał wyjść ten 15014 cy jakoś tam mu :P A ten miał być w trzecim kwartale roku dostępny.Niech robią, lepiej dla wszystkich będzie :)
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4116 Share pawel011392

pawel011392

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo, a dopiero później sport, wędkarstwo i takie tam pierdoły

Napisany 03 kwiecień 2013 - 20:23

Co z tą Pol... Fabryką No byłoby super jak już by go produkowali, najlepiej dla ursusa byłoby jak już wszystkie by produkowali, muszą szybko wchodzić na rynek w każdej mocy i patrzeć jak te maszyny będą przyjęte i ewentualne niedociągnięcia dopracowywać, ciągnik pokazywany tylko wystawach renomy nie zrobi, nawet takiej marki jak URSUS:)

#4117 Share rafi1999

rafi1999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 10:50

Co z tą Pol... Fabryką Ja to widzę ludzie z ursusa bardziej zajmują się wrzucaniem zdjęć i robieniem szumu medialnego zamiast brać się szybko za montaż. Rozmawiam z gościem z salonu w Głownie, mówił że wszyscy dzwonią pytają o ursusa a fabryka nie ma ciągników bo sprzedała partię licencyjnych do Afryki.

#4118 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 14:05

Co z tą Pol... Fabryką 11034 ma być dostępny podobno gdzieś w lipcu. A ten 150 konny dopiero we wrześniu.. trochę długo.

#4119 Share pankracy

pankracy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 14:19

Co z tą Pol... Fabryką Lepiej żeby dłużej popracowali nad ciągnikami i wypuścili na rynek dobre modele. Jak zaczną pracować pod presją czasu i ciągniki będą miały mankamenty, to sobie problemów narobią. A co do uwagi rafi1999, to trzeba mieć na uwadze, że udany marketing to połowa sukcesu - niech się starają i na tym polu, bo inaczej wygryzie ich konkurencja. Wystarczy wspomnieć o atakach Czechów na nasze jedzenie. To też jest forma marketingu - po prostu czarny PR, który może zaszkodzić naszym producentom. Trzeba się bronić przed takimi akcjami reklamując swoje produkty i pokazując figę ich firmom. Taki jest rynek. Trzymam kciuki za Ursusa i dobrze mu życzę w starciu z konkurencją.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4120 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 16:07

Co z tą Pol... Fabryką LUDZIE ! LUDZIE ! IDŹCIE I GŁOŚCIE SWIATU DOBRĄ NOWINĘ ! :D

https://www.facebook...&type=1

Już Największe dziecko Ursusa jest produkowane ! Niech to będzie godny następca 16-stki !

Jak napisał Ursus : ''Szanowni fani URSUSA specjalnie dla was odsłaniamy kulisy produkcji polskich ciągników rolniczych URSUS. Przedstawiamy pierwszą porcję zdjęć z fabryki. Chcecie więcej?'' :)

Dodaj odpowiedź