Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9285 odpowiedzi na ten temat

#4041 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 21:41

Co z tą Pol... Fabryką

...Chyba ta maska z serii H pokazana na Agrotechu to jednorazowy wypust. Piszą tu że wersja limitowana http://allegro.pl/ur...3115712313.html
Wszystko zapewne przez kontrakt jaki mają podpisany z Hattatem który określa jak wyposażone ciągniki wysyła do Polski. Nie będą w Lublinie każdemu importowanemu ciągnikowi zmieniać maski na nasze polskie a tureckie magazynować. Pewnie podobnie nie wprowadzili nowego dachu do kabiny SPS, gdyż mają zapas kabin z Koji.
...

Moim zdaniem skoro pokazali ją na tagach, wydali x tysięcy złotych na jej opracowanie ( to nie jest ot tak ) to za 2 miesiące wszystkie Hattaty będą ubrane w tą nową maskę Ursusa, poza tym nawet w katalogu Hattat jest już w tej nowej masce więc uważam że to przesądzone.
Zwyczajnie chodzi im o to żeby upodobnić trochę do siebie Hattaty z Turcji, Tymy z Korei no i swoje produkty żeby wszystko ze znakiem Ursus wyglądało podobnie a dzięki temu lepiej się sprzedawało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 11:40
  •  

#4042 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Sport (stunt)

Napisany 25 marzec 2013 - 22:04

Co z tą Pol... Fabryką http://www.facebook....&type=3 - Ładnie się to prezentuje :D
Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

#4043 Share Brego

Brego

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 22:31

Co z tą Pol... Fabryką Rzeczywiście pięknie wygląda. Oby wróciła potęga URSUSA. :)

#4044 Share mariusz123456789a

mariusz123456789a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 14:40

Co z tą Pol... Fabryką W TPR pisze że ursus podjoł pracę nad reaktywacją produkcji przekładni 8/8 które były wytwarzane w byłej warszawskiej fabryce i że te skrzynie by zastosowali w ciągnikach 60-80km. W opracowaniu tej skrzyni chcą aby im pomogła politechnika warszawska. I w tym roku ma sie pojawić URSUS Finance który miał by finalizować wszystkie ciągniki i maszyny ursusa

#4045 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 26 marzec 2013 - 14:55

Co z tą Pol... Fabryką No 8/8 z rewersikiem to tak.One było w opcji w tych 6824 i 8024 a także chyba w 5524 i mniejszych....Nie wiem po co ta współpraca jak mają produkować to co było w warszawie,może chcą zrobić więcej przełożeń...A co to za wynalazek Ursus Finance?
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4046 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 15:08

Co z tą Pol... Fabryką 8\8 w ciągniku który ma robic w polu to trochę mało niech wkladaja jakies 16/16 chociaz to już bd cos

#4047 Share FajnyMarcus

FajnyMarcus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 16:18

Co z tą Pol... Fabryką Nie wiem czy wiecie ale ursus 1024 kosztuje tylko 150k brutto obecnie jest to prawie najtanszy ciągnik na rynku o tej mocy, co więcej belarus 1025.4 czyli belarus najnowszy o tej mocy i chyba jedyny który będzie spełniac normy europejskie kosztuje ponad 15k mniej. Oby tak dalej panowie z ursusa .

#4048 Share mariusz123456789a

mariusz123456789a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 16:18

Co z tą Pol... Fabryką Ursus Finance to jest finansowanie zakupu sprzętu czyli kredyt. Ja też bym wolał jakby miał 16/16. A i pisało o 10014T i bardzo go zachwalali i że na targach sie cieszył bardzo dóżo oglądalnościo.

#4049 Share FajnyMarcus

FajnyMarcus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 19:22

Co z tą Pol... Fabryką no ja też bym wolał ale skrzynię 8x8 ale z dwoma półbiegami tak żeby dało się jeździc. Bo powiem ci mam w mf skrzynię 32x32 ale teraz półbieg nie działa prawie nie da się jeździc, bo 17km/h na najniższym biegu to wcale nie jest mało a z półbiegiem 12-13km/h to jest trochę strach jeździc po drodze i w ogóle. Co z tego że teraz większośc ciągników ma dużo różnych prędkości ale wszystko trzeba przełączac. To wcale nie jest fajne np. pod górę jedziesz na średnich później zatrzymujesz się i zmieniasz na szybkie ( w przypadku 12/12) lepiej zrobic skrzynię tak żeby na najwyższym zakresie bez problemu pod każdą górę wyjśc więc najniższy bieg powinien miec prędkosc 5km/h żeby nie było przypału, a do tedy półbieg hydrauliczny albo nawet dwa, każdy zwalniający o 20/25 % i nie ma szans żeby coś brakło. Taki bonus : c-360 dużo lepiej się rozpędza niż mf i ogólnie w transporcie lepiej się jedzie bo na jedynce jedzie się 5km/h właśnie i nie raz ciągało się takie ciężary że gdy się ruszało ze skrzyżowania po prostym to podnośnik w górę pod zaczep przyczepy i blokada i jedziemy i nie ma że boli.

#4050 Share rafi1999

rafi1999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 07:56

Co z tą Pol... Fabryką Pytałem kolesia w warfamy na targach w Kielcach czy będzie uruchomiona produkcja modelu 9024 (dawny 6824) powiedział że nie bo w tej mocy mają w ofercie serie h (czytaj hattat). Zobaczycie jeszcze troche i model 11024 (na tabliczce 8024) zostanie wycofany ze sprzedaży bo im się traktory szarpnięte z warszawy skonczą. Taki to mamy powrót ursusa i propagandę z tym związaną....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4051 Share ROLpomorza

ROLpomorza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 10:44

Co z tą Pol... Fabryką http://www.facebook.com/URSUS.1893

http://wyborcza.pl/1...___Lody_ze.html

http://biznes.onet.p...0136,news-detal

Czesi polskie produkty rolne maja za syf , a my jak barany tyle Zetorów kupujemy , mimo że Ursus jest tańszy ,a do tego technicznie powoli lepszy .

Do Czech-Słowacji już nie pojadę ,a produktów też nie kupię (głównie ich słodycze)

#4052 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 27 marzec 2013 - 15:46

Co z tą Pol... Fabryką No bo przecież z czegoś zetor nadal istnieje i istnieje dzięki Polsce. Bo w Czechach nowy zetor w polu to tak jak nowy ursus w Polsce. Czyli rzadkie zjawisko. Mogę się mylić bo w Czechach nie byłem ale z kim nie rozmawiam co był w tym kraju to głównie JD dominuje.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#4053 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 16:41

Co z tą Pol... Fabryką kolego no to jak nie byles to się nie wypowiadaj ze same JD :D ja byłem to widziałem owszem spror jest JD i NH ale Zetorow tez jest duzo

#4054 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 17:05

Co z tą Pol... Fabryką Napisał wyraźnie że może się mylić i to nie jest powód aby od razu mówić żeby się nie wypowiadał...Przecież nowe ursusa było więcej bodajże na ukrainie niżeli u nas.Przez to się utrzymywał....Tak jak zetor na Polsce.
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4055 Share mekiss

mekiss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 18:16

Co z tą Pol... Fabryką Kolego milanreal1 jako ze jestes moderatorem mam do Ciebie pytanie , czy jest mozliwosc zorganizowania chatu z przedstawicielem Ursusa ,wtedy kazdy moglby zadac pytanie i dowiedizelibysmy sie jak to naprawde bedzie ,bo tak tylko rosna plotki

Edytowany przez mekiss, 27 marzec 2013 - 18:16.

#4056 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 18:57

Co z tą Pol... Fabryką Ludzie nie kupujcie zetorów !!!!!!! oni (czesi , słowacy ) spotkania robią szum medialny żeby Polska żywność nie szła !! nie bądźmy naiwni nie kupujmy tego szajsu !! oni 2700 sztuk sprzedali u nas w 2012 mam nadziej że w tym sprzedadzą góra 700 !! WON Z ZETOREM !!

#4057 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 27 marzec 2013 - 20:42

Co z tą Pol... Fabryką tak tylko głośna sprawa z tym mięsem jest tylko i wyłącznie winą polaków i tych cwaniaków, zapomnieliście o tym jak dodawali sól drogową do mięsa ? więc co tu się dziwić ?

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#4058 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 20:51

Co z tą Pol... Fabryką To przecież nie wszystkie tak robiły....

#4059 Share pig

pig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 21:07

Co z tą Pol... Fabryką

Ludzie nie kupujcie zetorów !!!!!!! oni (czesi , słowacy ) spotkania robią szum medialny żeby Polska żywność nie szła !! nie bądźmy naiwni nie kupujmy tego szajsu !! oni 2700 sztuk sprzedali u nas w 2012 mam nadziej że w tym sprzedadzą góra 700 !! WON Z ZETOREM !!

przyłączam sie do tej wypowiedzi, won z zetorem!!!!!!!!! wspierajmy polskich producentów i polskie produkty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4060 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1849 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 21:22

Co z tą Pol... Fabryką Jak bojkot to bojkot, może Ursus powinien też przestać stosować czeskie opony i przerzucić się na np. produkowane w Olsztynie Taurusy

Dodaj odpowiedź