adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

MWCHUDY    0

Ursus niby ma sobie wziąść te 2 miliony zaliczki które dostał, a co do ciężkich to jak by zmodernizowali podnośnik w 1234- ten nowy by "przeszczepili" od 1654 z pompą 90l/min , kabine poprawili troche, na życzenie klima i EHR, no i by w reszcie założyli te skrzynie 40 co szły w ursusach na zachód to by ludzie kupowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Ponoć Uzel ma wycofać się z ursusa bo jest za biedny na inwestycje w nim, a ciągniki ciężkie prawdopodobnie nie będą produkowane w najbliższym czasie. To zaszłyszane w samym ursusie.

no ja niemoge

no ja pierdziu

no kurde

no fak

no to ja zaluje ze jak widzalem 3 turkow na weselu to im nie zawalilem i tak by nic nie pamietali no ale


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

A co jest z Mareckim? Miał się coś więcej dowiedzieć i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
I teraz Uzelowi powinni dopierd***ć kare za nie wywiązanie sie z umowy ;]

 

Pełne poparcie... :D

PS. A propos Mareckiego to pewnie nadal szpieguje w siedzibie Ursusa w poszukiwaniu nowych informacji... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
I teraz Uzelowi powinni dopierd***ć kare za nie wywiązanie sie z umowy ;]

Taką, żeby nie wstał z krzesła..... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Oby jak najprędzej bo ten UZEL działa na mnie jak płachta na byka... :angry:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Tylko w Polsce takie akcje się mogą dziać. Co to za kraj :angry: :angry: :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

"Bo to jest Polska i tu sie pije..." Mawiał poeta... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

takie rzeczy to tylko w polsce...jak JD chciał kupic ursusa to nie


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Widać Ursus chciał być samowystarczalny, ale nic z tego nie wyszło... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
takie rzeczy to tylko w polsce...jak JD chciał kupic ursusa to nie

 

JD nie chciał KUPIĆ URSUSa !!! Zrozumcie. A pewnie jakby go kupił ogłosił by upadłość spółki i tyle by było z URSUSa :angry:


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159
takie rzeczy to tylko w polsce...jak JD chciał kupic ursusa to nie

 

możesz przyblizyć ten temat ?? - pierwsze słysze ze JD chciał kupić URSUSA


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Nie ma ci się łudzić jakby john przeją Ursusa to by go zamkną i składał tu swoje zielono-żółte ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no ale wolał bym żęby w Ursusie składali zielono-żółte ciągniki niż zeby na miejscu fabryki powstał hipermarket bo wszystko chyba zmierza w tym kierunku zeby rozp..... fabryke i skasowac niezłe pieniadze za teren na którym jest położona - gdyby nawet JD po ewentualnym przejęciu zaczął składać swoje maszyny to i tak lepiej bo przynajmniej ludzie mieli by prace a tak to pojdą na bezrobocie i tyle


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

nie przyblize tematu bo nie wiem nic dokładnie tylko takie cos mi sie obiło o uszy.a jakby zrobili to co nh z bizonem to nawet i by dobre bylło bo urusus w takiej postaci jak jest teraz nie ma szans na przetrawanie w dzisiejszych realiach...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Gdyby Ursus kupił licencje od JD to pewnie do teraz klepali by stare modele( z okrągłą kabiną). Teraz też klepią przestarzałe ciągniki ale przynajmniej mało palą :D, bo stare JD raczej nie są oszczędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ursus też aż taki oszczędny nie jest. JD ma pewnie dużo lepszy silnik niż ursus. Mówicie że NH zniszczył farbryke w Płocku? Oni co mieli kupic fabryke dac kase i zeby niby konkurencja dla nich była? Moim zdaniem powinnśmy się cieszyc że ktoś kupił fabryke i daje ludziom prace. A za upadek FMŻ nie wiem kogo winic. Mam nadzieje żę ktoś się zlituje nad tym ursusem bo troche szkoda żeby upadł taki kawałek histori :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249
JD to samo by zrobił z Ursusem co NH z Bizonem.

 

ale czy źle sie stało?? gdyby nikt nie kupił Bizona to pewie fabryka w Płocku by upadła nie było by tam nic a tak to przynajmniej ludzie mają pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

@mix a kogo z zarządu obchodzi historia ursusa? Oni patrzą tylko żeby najwięcej do swojego koryta nabrać kasy a rolniczy czy pracownicy fabryki niech sobie sami radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Marcin masz racje jakby był mądry zarząd to dziś nowe ciągniki z ursusa by rządziły na polach. Tak to jest jak się nie zmienia nic w ciągnikach. Mam nadzieje że jakoś ursus wyjdzie na prostą i będzie konkurencyjny tak jak pronar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki    1
A co jest z Mareckim? Miał się coś więcej dowiedzieć i cisza.

 

Jestem tylko że na narazie nic nowego się nie dowiedziałem.


<blockquote>
</blockquote>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Jestem tylko że na narazie nic nowego się nie dowiedziałem.

 

To szpieguj dalej... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41
no ale wolał bym żęby w Ursusie składali zielono-żółte ciągniki niż zeby na miejscu fabryki powstał hipermarket bo wszystko chyba zmierza w tym kierunku zeby rozp..... fabryke i skasowac niezłe pieniadze za teren na którym jest położona - gdyby nawet JD po ewentualnym przejęciu zaczął składać swoje maszyny to i tak lepiej bo przynajmniej ludzie mieli by prace a tak to pojdą na bezrobocie i tyle

No teren pod fabryką jest 3 razy więcej wart niż sama fabryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
@mix a kogo z zarządu obchodzi historia ursusa? Oni patrzą tylko żeby najwięcej do swojego koryta nabrać kasy a rolniczy czy pracownicy fabryki niech sobie sami radzą

 

No właśnie B) Ale co możemy poradzić.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj