Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9310 odpowiedzi na ten temat

#3541 Share gajdzik

gajdzik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo głównie maszyny

Napisany 16 grudzień 2012 - 13:57

Co z tą Pol... Fabryką Chodzi mi o 14034. Trwałość konstrukcji stosunek ceny do mocy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 16:39
  •  

#3542 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 16 grudzień 2012 - 14:14

Co z tą Pol... Fabryką

Chodzi mi o 14034. Trwałość konstrukcji stosunek ceny do mocy

On nie jest w sprzedaży...

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#3543 Share gajdzik

gajdzik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo głównie maszyny

Napisany 16 grudzień 2012 - 14:24

Co z tą Pol... Fabryką A kiedy będzie?

#3544 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 16 grudzień 2012 - 16:58

Co z tą Pol... Fabryką Nie wiadomo na razie...Napisz do nich to Ci powiedzą. Sam jestem ciekaw :)

A co do rozwoju ursusa to widzę że będzie miał teraz trudniej bo koncern JD wybudował w Tarnowie Podgórnym k. Poznania nową inwestycję i będzie walił swoje ciągniki na Polskę i na Europe środkowo wschodnią.Już nie mieli się czego czepić tylko aby polak polskiego ciągnika nie mógł kupić....
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#3545 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 16 grudzień 2012 - 17:34

Co z tą Pol... Fabryką A kto mu zabroni?
Miał kasę- postawił, JD jak widać nie spoczywa na laurach tylko inwestuje dalej w nasz rynek.
Takie centrum szkoleniowo-biurowe jest jak najbardziej na miejscu.

Wg mnie nie jest to konkurencja dla Ursusa tylko dla Korbanka :P na jednej ulicy urzędują :D

#3546 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 16 grudzień 2012 - 18:35

Co z tą Pol... Fabryką Jak ktoś będzie miał kupić ursusa to go kupi a jak ktoś będzie miał kupić jd to też go akurat kupi- zupełnie inny przedział cenowy. Właśnie dla korbanka to może być konkurencja bo jak ktoś już zdecyduje się na zachodni traktor to będzie rozważał nad ich ofertą i nad ofertą jd.

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#3547 Share ROLpomorza

ROLpomorza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 22:35

Co z tą Pol... Fabryką A dla czego korbanek nie ma w ofercie Ursusa?

#3548 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 22:48

Co z tą Pol... Fabryką Bo na Ursusie nie zarobisz tyle co na MF i Fendzie

#3549 Share ROLpomorza

ROLpomorza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 22 grudzień 2012 - 18:15

Co z tą Pol... Fabryką 1. Ursus

Kto pod koniec grudnia 2011 roku zainwestował tysiąc złotych w akcje najbardziej znanego polskiego producenta maszyn rolniczych, ten na gwiazdkę w tym roku mógł sobie sprawić prezent za ponad 3,6 tys. zł. Kurs spółki w ciągu roku wzrósł o ponad 360 proc. - najwięcej na GPW. Brawa dla zarządu spółki POL-MOT Warfama, producenta maszyn rolniczych spod Olsztyna, która za ponad 15 mln zł kupiła resztki po Ursusie wraz z marką od Bumaru w kwietniu 2011 roku. Produkcja traktorów została przeniesiona z Warszawy do Lublina, w ofercie pojawiły się nowe konstrukcje i Ursus... kwitnie. Jego maszyny kupują chętnie polscy rolnicy, trafiają również na eksport między innymi do Czech, Holandii i krajów skandynawskich.

#3550 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 10:38

Co z tą Pol... Fabryką Dowiedziałem się ostatnio że od maja 2013 roku w 11024 będą montowanie nowe skrzynie z rewersem a także będą te nowe dachy czarno-czerwone z klimą :) Tylko że ciągnik będzie droższy,
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3551 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 11:14

Co z tą Pol... Fabryką Chyba nowa Traktoriada 2012-2014 się szykuje Ursusem 11024 http://www.totutotam...oriada_2012.pdf
Ciekawe co się stało ze starym 6014?
Relacja ze starej Traktoriady:

Edytowany przez adikpl1, 23 grudzień 2012 - 11:21.

#3552 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 12:46

Co z tą Pol... Fabryką

Dowiedziałem się ostatnio że od maja 2013 roku w 11024 będą montowanie nowe skrzynie z rewersem a także będą te nowe dachy czarno-czerwone z klimą :) Tylko że ciągnik będzie droższy,

To będzie ursus 11034, ulepszona wersja 11024 który będzie montowany nadal ;)
http://www.agrofoto....97-ursus-11034/

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#3553 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 13:00

Co z tą Pol... Fabryką @adikpl1 ten 6014 został odebrany w czasie trwania Traktoriady przez Bumar, wyprawy nie udało się dokończyć.

#3554 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 15:01

Co z tą Pol... Fabryką

To będzie ursus 11034, ulepszona wersja 11024 który będzie montowany nadal ;)
http://www.agrofoto....97-ursus-11034/

eee czy ja wiem.... :) Ale z tego co mi powiedziano to w 11024 będzie skrzynia 36/36 w opcji z rewersem opracowana przy współpracy z Hemą specjalnie dla tego modelu.Moim zdaniem to powinni sprzedawać dwa rodzaje tego modelu ze skrzynią 12/4 i z 36/36z rewersem ewentualnie 8/8 z rewersem co robili za czasów bumaru ;)

A co do tego 11034 to też go powinni zacząć robić bo to szkoda takiego ciągnika i projektu który się marnuje z czasem :) Tylko tamten był na podzespołach Landinii.

#3555 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 15:24

Co z tą Pol... Fabryką

eee czy ja wiem.... :) Ale z tego co mi powiedziano to w 11024 będzie skrzynia 36/36 w opcji z rewersem opracowana przy współpracy z Hemą specjalnie dla tego modelu.Moim zdaniem to powinni sprzedawać dwa rodzaje tego modelu ze skrzynią 12/4 i z 36/36z rewersem ewentualnie 8/8 z rewersem co robili za czasów bumaru ;)

A co do tego 11034 to też go powinni zacząć robić bo to szkoda takiego ciągnika i projektu który się marnuje z czasem :) Tylko tamten był na podzespołach Landinii.

Ja czekam, i liczę na to że zaczną produkować ursusy z tej serii co 11024, 9024, czyli post-warszawskie tylko że z motorem o mocy 80 KM. My planujemy w przyszłości kupić pomocniczy ciągnik, ale 9024 byłby dla nas trochę za duży, dlatego bierzemy farmtraca, chyba żeby ursus wprowadził taką moc :)

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#3556 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 16:57

Co z tą Pol... Fabryką Aha chodzi ci pewnie o 5524.Powiem ci że można go jeszcze spotkać w agromach,bo w internecie są do kupienia a raz jechałem to było w woj. kujawsko-pomorskim był na wystawie przy drodze razem z 1674.Aczkolwiek powinni je robić bo to dobre ciągniki jako pomocnicze tak jak w twoim przypadku.Żeby była tam skrzynia 8/8 z rewersem jak to było za bumaru w opcji i taki ciągnik to elegancki.A przecież 5524 różnił się od 6824 tylko mocą silnika.a 15 KM w tą czy w tą to nie robi większego znaczenia :)

#3557 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 17:26

Co z tą Pol... Fabryką

Aha chodzi ci pewnie o 5524.Powiem ci że można go jeszcze spotkać w agromach,bo w internecie są do kupienia a raz jechałem to było w woj. kujawsko-pomorskim był na wystawie przy drodze razem z 1674.Aczkolwiek powinni je robić bo to dobre ciągniki jako pomocnicze tak jak w twoim przypadku.Żeby była tam skrzynia 8/8 z rewersem jak to było za bumaru w opcji i taki ciągnik to elegancki.A przecież 5524 różnił się od 6824 tylko mocą silnika.a 15 KM w tą czy w tą to nie robi większego znaczenia :)

To też dobre ciągniki, ale chodzi mi o to że skoro robią te 9024(ok 90 km), 11024(ok 110 km) to tam masz jeden silnik- perkins 1104D, tylko inaczej skonfigurowany, tak samo, jak to jest np w przypadku farmtraca- od FT675(75 km) do Ft7110 DT(110 km) i chodzi mi o to żeby produkowali takiego 80-cio konnego, to byłby dla nas optymalny :) Bo 8014 nie wchodzi w grę.

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#3558 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 21:47

Co z tą Pol... Fabryką A no to chyba że tak :)

#3559 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 15:08

Co z tą Pol... Fabryką miejmy nadzieje , że Ursus zaprezentuje coś nowego w Kielcach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3560 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 17:02

Co z tą Pol... Fabryką Znalazłem parę już historycznych zdjęć z warszawskiego Ursusa z okazji wizyt Ś.P. Andrzeja Leppera w 2005 i Millera w 2002 http://www.eastnews....eywords/page/5/

Dodaj odpowiedź