Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9310 odpowiedzi na ten temat

#3161 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 18:24

Co z tą Pol... Fabryką Jutro rusza AGRO TECH Kielce, Widziałem na stronie targów ,że Ursus ma bardzo duże stoisko .Mam nadzieje ,że pokażą się z jak najlepszej strony i przedstawią swój plan na przyszłość ursusa.
Ja niestety nie mogę jechać do Kielc ale liczę na jakieś nowe wieści z Ursusa od was , bo od jakiegoś czasu cisza jak nigdy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 19:11
  •  

#3162 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 20:06

Co z tą Pol... Fabryką http://finanse.wp.pl...,wiadomosc.html Ciekawostka.

#3163 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 14:37

Co z tą Pol... Fabryką @tomek73 to ciekawe info ale stare bo już było. Po Agro Techu zmieniłem zdanie co do Ursusa, wygląd nowych ciągników wcale nie jest taki zły, powinni tylko szybciej wprowadzać nowe modele do sprzedaży.

#3164 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 24 marzec 2012 - 18:59

Co z tą Pol... Fabryką Ja dobrych myśli co do rozwoju Ursusa.Potrzeba jeszcze czasu , ale myślę ,ze niejednego Ursus jeszcze zaskoczy swoim powrotem.
A tu film ze strony Ursusa.http://ursus.com.pl/

#3165 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 24 marzec 2012 - 21:28

Co z tą Pol... Fabryką Ja myślę że nikt tak nie ożywił by Ursusa jak Warfama ;) narazie widać że się rozkręcają tu potrzeba czasu :)

#3166 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 24 marzec 2012 - 21:33

Co z tą Pol... Fabryką No filmik ładny daje do myślenia tylko mnie razi ta turecczyzna która jeździ po łące.

#3167 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2434 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 24 marzec 2012 - 22:01

Co z tą Pol... Fabryką Ale jakoś się utrzymali i może jeszcze z ursusa coś będzie. Widać że firma stawia na promocję i kreuje nowy wizerunek. W końcu musi odzyskać klientów którzy zwątpili jak ursus był bliski upadku :)

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#3168 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 17:21

Co z tą Pol... Fabryką Filmik ok:), mogliby więcej zrobić.
I co najważniejsze szczery, pokazuje że zajmują się tylko kabiną i maską a całą reszta jest gotowa z Turcji :)

#3169 Share demolka

demolka

Nowicjusz

• userphoto
  • Banned
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 21:10

Co z tą Pol... Fabryką Kędziorek tak cię obserwuję od dłuższego czasu i się zastanawiam skąd u ciebie tyle niechęci do firmy, która próbuje uratować legendarną polską markę. Dziś ciągniki z grupy Agco, CNH, JD, Farmtrac, Zetor itd. (tu można wymienić wszystkie marki obecne na polskim rynku) są składane z podzespołów produkowanych w różnych częściach świata.
Może tego nie wiesz kolego ale wszystkie bloki w 4 cylindrowych silnikach Perkins sprzedawane w Europie są odlewane w tej samej odlewni i obrabiane na tych samych centrach obróbczych co transmisje do Ursusów H, które są bliźniacze z transmisjami Valtry serii A. Dla Cebie źle prawda? Jesteś maruderem i zachowujesz się jak pies ogrodnika. Na pewno byłeś związany ze skompromitowanymi już poprzednimi włodarzami spółki która niszczyła markę Ursus przez kikanaście ostatnich lat. Serie ostanich ciągników które zjechały z taśm w warszawskich zakładów to jedna wielka kompromitacja - wszystko się w nich psuje. Nowy właściciel wziął na barki ten ciężar i skrupulatnie naprawia i ponosi koszty waszego dyletanctwa. Ursus nie jest polski? Nie prawda, jest w tej chwili w odpowiedzialnych rękach kapitału, który jest w 100% polski i na wszelakie sposoby próbuje naprawić to co wy solidarnościuchy i bumarowcy zdołaliście tak zwiewnie rozpieprzyć. Wieć Kędziorek zamilcz wreszcie i wstydu oszczędź... trzymaj kciuki żeby warfamie się udało albo tak jak sugeruje twój avatar klękaj przed pseudozachodnimi towarami i bij pokłony - w myśl twej maksymy co obce jest najlepsze a to co nasze do d*py... :mellow:
POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

#3170 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 15:19

Co z tą Pol... Fabryką Tłumaczę i objaśniam

Moja niechęć bierze się z:

1 Sposobu w jaki POL-MŁOT przejął Ursusa, to był jeden wielki przekręt, ( np: kupili wszystkie wyprodukowane ciągniki średnio po 80 tyś za każdy podczas gdy najtańszy w sprzedaży był po 100 tyś a najdroższy po 230 tyś).
2 Wystawienia do wiatru byłych dostawców Ursusa,
3 Wystawienia do wiatru ostatnich klientów Ursusa, ostatnie ciągniki montowane z ,,marchwi,, to złom wart tyle ile waży a POL-MŁOT bezczelnie nie chce ich naprawić czekając aż gwarancja minie.
4 Ciągłego wciskanie kitu chłopom, miały być tańsze ciągniki, będą droższe, miały być części renomowanych producentów jest dziadostwo z Turcji i wycofanie się z np przedniego mostu Carraro, wielki szum że produkcja w Lublinie została uruchomiona, podczas gdy tam nie ma warunków (na tej hali z której były zdjęcia) i widać że ciągniki przyjadą złożone a produkcja będzie ograniczała się do nałożenia maski i kabiny. Dobrze niech produkują w Turcji, rozumiem ekonomia ale niech nie robią cioty z polskiego chłopa i nie wciskają kitu że to polski ciągnik.
5 Rzekomo już od dłuższego czasu jest uruchomiona produkcja 11024, gówno prawda, nie złożyli jeszcze nawet jednego (w Kielcach były ciągniki złożone jeszcze w Warszawie)
6 Sprzedawanie chińczyka 5034 pod marką Ursus
7 Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale dla mnie te maski pod względem praktycznym nie są najlepsze, po pierwsze strasznie delikatne, po drugie zupełnie niedopasowane do silnika, co widać najlepiej z kabiny.

Kolego gdzie Ty tu widzisz ratowanie? Sprzedawanie Hattatów i chinoli pod marką Ursus to według Ciebie ratowanie marki? Bo ja uważam że to jeszcze bardziej zniechęca, jak firma ma chociaż jeden produkt słaby w ofercie może to sugerować że wszystko takie jest, ewentualnie takie się stanie (chińskie).
Był już gotowy projekt 3704 ( sadownika 4x4) czemu nie uruchomili jego produkcji tylko wolą sprzedawać chińczyka?

Nie wiem czy Ty byś się cieszył gdyby np sprzedali Twój ulubiony browar produkujący Dębowe Mocne za 1 zł i zaczęli sprzedawać piwo przywożone z Chin pod marką Dębowe Mocne wersja H i jeszcze do tego Ci wmawiali że jest ono produkowane na podstawie staropolskiej receptury, z polskiego chmielu i jęczmienia w polskim browarze a tak naprawdę rola polaków ograniczałaby się do rozwiezienia po sklepach. ( to mój ulubiony browar :D )

Wypraszam sobie pomawianie mnie o to że mam związek z kimś z złodziejskiej ekipy rządzącej na końcu Ursusem.

Poprę POL-MOTa jeśli dotrzymają chociaż jednego danego słowa lub zaczną robić coś w celu odbudowy marki.

Edytowany przez kedziorek, 26 marzec 2012 - 15:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3171 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 27 marzec 2012 - 14:29

Co z tą Pol... Fabryką Ale co jak co to koleś masz rację :blink:
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#3172 Share wojtello

wojtello

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 16:24

Co z tą Pol... Fabryką 159 stron.... a URSUS jak w d*pie był tak i jest. Ciekawi mnie sens tej dyskusji i czemu nikt jej w końcu nie zamknie. Sam udzielałem się kilkakrotnie ale prawda jest taka, że Ursus jest własnością prywatnego przedsiębiorstwa i mogą sobie robić z nim co chcą. Jakie dotrzymywanie słowa?? w czym?? wolny rynek, "masz łeb i chu* to kombinuj" panowie. Najwyżej nie kupicie Ursusa który jak widać ma Was gdzieś ;-) (przepraszam za brak elegancji w mej wypowiedzi....)

Edytowany przez wojtello, 27 marzec 2012 - 16:25.

jeśli chcesz dodać sobie znajomego wejdź na Naszą Klasę....

#3173 Share jacek145

jacek145

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 19:35

Co z tą Pol... Fabryką wejdzcie w katalog ursusa kliknijcie ciągniki i maszyny rolnicze

#3174 Share demolka

demolka

Nowicjusz

• userphoto
  • Banned
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 21:33

Co z tą Pol... Fabryką 1 Sposobu w jaki POL-MŁOT przejął Ursusa, to był jeden wielki przekręt, ( np: kupili wszystkie wyprodukowane ciągniki średnio po 80 tyś za każdy podczas gdy najtańszy w sprzedaży był po 100 tyś a najdroższy po 230 tyś).

Sposób w jaki przejęto Ursusa był jedyną możliwą drogą przed uchronieniem marki przed ostatecznym zniknięciem tak jak kiedyś miało to miejsce z Bizonem. Nie znasz szcegółów transakcji więc lepiej nie zabieraj głosu w tym temacie bo nie masz o tym zielonego pojęcia. To Bumar sprzedawał ciągniki i zaakceptował ceny proponowane przez POL-MOT - widocznie im się opłacało - Spółka Skarbu Państwa sprzedająca wyroby ze stratą - fantasmagoria kolego :D
2 Wystawienia do wiatru byłych dostawców Ursusa,

Każdy z dostawców do zakładów w Warszawie dostał szansę złożenia oferty na dostawy kooperacyjne do nowych zakładów Ursusa w Lublinie. 90% z nich nie spełniało norm jakościowych i ich ceny były średnio o 30% wyższe od rynkowych. Można powiedzieć, że kompletne dno m.in. stąd brała się słaba jakość ciągników Ursus w ostatnich latach - kooperanci do niczego. Tych 10% którzy spełniają wysokie wymogi jakościowe i oferują rozsądne ceny nadal współpracują z nowym Ursusem. Jeśli ty kolego kędziorek produkowałeś tandete na z cenami z kosmosu to się nie dziw, że zostałeś odpalony. Firma POL-MOT chce produkować porządne wyroby.

3 Wystawienia do wiatru ostatnich klientów Ursusa, ostatnie ciągniki montowane z ,,marchwi,, to złom wart tyle ile waży a POL-MŁOT bezczelnie nie chce ich naprawić czekając aż gwarancja minie.

Kolejna wierutna bzdura. Wraz z przejęciem Ursusa POL-MOT Warfama przejęła na siebie cały ciężar napraw gwarancyjnych maszyn sprzedanych, które zostały wyprodukowane w Warszawie. Z tego co wiem koszty obsługi posprzedażnej wyrobów sprzedanych przed 06.2011 sięga już kilku milonów i żaden klient nie został odprawiony z kwitkiem. Wiem też, że dział prawny WFM pracuje intensywnie nad wytruciem rozpowszechniania tego rodzaju oszczerstw nie mających nic wspólnego z rzeczywistością a szkodzące bądź co bądź spółce publicznej notowanej na GPW. Manipulacja informacją czy coś takiego są na to paragrafy :)

4 Ciągłego wciskanie kitu chłopom, miały być tańsze ciągniki, będą droższe, miały być części renomowanych producentów jest dziadostwo z Turcji i wycofanie się z np przedniego mostu Carraro, wielki szum że produkcja w Lublinie została uruchomiona, podczas gdy tam nie ma warunków (na tej hali z której były zdjęcia) i widać że ciągniki przyjadą złożone a produkcja będzie ograniczała się do nałożenia maski i kabiny. Dobrze niech produkują w Turcji, rozumiem ekonomia ale niech nie robią cioty z polskiego chłopa i nie wciskają kitu że to polski ciągnik.

Kolejne nieprawdziwe i niesprawdzone przez Ciebie informacje. Nie było mowy o wycofaniu się z Carraro, ciągniki, które będą oferowane z linii montażowej będą nieporównywalne jakościowo z tymi które zjeżdżały z taśm w starych zakładach. Odlewy skrzyń MF będą produkowane w najnowszej w europie odlewni i składane w fabryce która jest wyposażona w najnowoczaśniejsze centra obróbcze, której klientami są takie tuzy jak GM, Fiat, Ford a z rolniczych Perkins (odlewy bloków silników 4-cylindrowych), Agco (transmisje dla Valtry i Massey'a).

5 Rzekomo już od dłuższego czasu jest uruchomiona produkcja 11024, gówno prawda, nie złożyli jeszcze nawet jednego (w Kielcach były ciągniki złożone jeszcze w Warszawie)
Znów bredzisz, 11024, które zostały wyprodukowane w Lublinie zostały wszystkie wyprzedane jak świerze bułeczki montaż nowych partii trwa w najlepsze, na potrzeby targów faktycznie wykorzystano ciągniki na bazie transmisji wyprodukowanej w Warszawie, służą jako wzorce i nie są do sprzedania. POL-MOT liczy koszty i nie pcha się w niepotrzebe mrożenie kapitału na potzrby cyrku targowego.

6 Sprzedawanie chińczyka 5034 pod marką Ursus
Jest to oferta przejściowa. Niestety projekt 3704, który rzekomo twierdzisz, że był gotowy nadawał się tylko do śmieci. Nie rentowny wyrób o wątpliwej jakości z bazą kooperantów dobranych na pewno nie poprzez kryteria rynkowe.
Z tego co ja wiem w drugie części roku na rynku zadebiutuje pod marką Ursus nowy ciągniczek w tej klasie na bazie oryginalnej transmisji cararro 4x4 z oryginalnym silnikiem perkinsa. Chińczykami jest zapłniana luka po megazajebistym projekcie 3704, który był wart tyle co nic. Chory wytwór dyletantów z ul. Posagu 7 Panien...

7 Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale dla mnie te maski pod względem praktycznym nie są najlepsze, po pierwsze strasznie delikatne, po drugie zupełnie niedopasowane do silnika, co widać najlepiej z kabiny.
To jest Twoje subiektywne zdanie - jak my wszyscy masz prawo je mieć. Moim zdaniem projekty masek z Warszawy to kompletna kompromitacja i pośmiewisko. Spóśćmy zasłonę milczenia na tamte "twory".

Był już gotowy projekt 3704 ( sadownika 4x4) czemu nie uruchomili jego produkcji tylko wolą sprzedawać chińczyka?
j/w projekt bez ładu i składu kompletnie nie rentowny i opłacalny tylko i wyłącznie dla kooperantów.

Nie wiem czy Ty byś się cieszył gdyby np sprzedali Twój ulubiony browar produkujący Dębowe Mocne za 1 zł i zaczęli sprzedawać piwo przywożone z Chin pod marką Dębowe Mocne wersja H i jeszcze do tego Ci wmawiali że jest ono produkowane na podstawie staropolskiej receptury, z polskiego chmielu i jęczmienia w polskim browarze a tak naprawdę rola polaków ograniczałaby się do rozwiezienia po sklepach. ( to mój ulubiony browar :D )

To już zajechałeś takim bełkotem, Wrzodak bardzo podobnie bredził...

Wypraszam sobie pomawianie mnie o to że mam związek z kimś z złodziejskiej ekipy rządzącej na końcu Ursusem.
No to jesteś kooperant, który nie pasuje do nowych wyrobów Ursusa.

Poprę POL-MOTa jeśli dotrzymają chociaż jednego danego słowa lub zaczną robić coś w celu odbudowy marki.
Podejrzewam, że oni mają w d*pie Twoje poparcie i nic ich gościu nie obchodzisz, za to dla ich prawników jesteś łakomym kąskiem :)
POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

#3175 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 09:27

Co z tą Pol... Fabryką Czytając wypowiedź demolki mam wrażenie że jest to włąśnie wypowiedź jakiegoś prawnika z Warfamy... No cóż taka jest ich rola... Ja napisze tylko tyle... zróbcie porządny Polski traktor i nikogo nie trzeba będzie straszyć prawnikami i innymi rzeczami a wyrób sam się zareklamuje... zresztą chyba to już jest po jabłkach w sprzedaży ciągników... kto miał kupić kupił... i w niesprawdzone choćby najlepsze sprzęty pchał się nie będzie.

#3176 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 13:08

Co z tą Pol... Fabryką I do tego do tej pory wypowiadał się wyłącznie w tym temacie - ewidentnie jest z Warfamy

#3177 Share wojnest

wojnest

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 15:30

Co z tą Pol... Fabryką Cieszę się że Pol-Mot odbudowuje markę ,,Ursus", ciągniki są składane w Polsce, Warfama chce zwiększyć za kilka lat produkcję do 5000 ciągników rocznie i gdyby importowała je i tylko oklejała i wykańczała w Polsce to nie byłoby to możliwe, nie należy tak źle oceniać tej firmy(nowe Ursusy są tańsze).
Inna sprawa że przekręt był na 100% przy przejmowaniu spółki Ursus Sp.z o.o, ewentualnie jest możliwość że to kwestia wrodzonego kretynizmu dyrektorów z Bumaru to co oni robią w innych spółkach(likwidacja zakładów, mnożenie stanowisk kierowniczych, zwalnianie ludzi) powinno zostać zbadane przez urząd do tego powołany.
Nie trzeba pisać że Bumar sprzedał Ursus żeby tereny sprzedać deweloperowi bo to akurat jest nieprawda, według planu zagospodarowania przestrzennego tych terenów jest tam miejsce na przemysł, zresztą tylko masochista chciałby mieć mieszkanie otoczone przez kominy fabryczne.
Na pocieszenie dodam - wiem że Warfama niedawno zatrudniła kilkunastu pracowników z Ursusa a już od dłuszego czasu w Pol-Mocie pracuje kilku(może więcej) byłych(jeszcze w PRL i latach 90-tych) ważnych pracowników Ursusa.
Warfama również zatrudniła zwycięzce konkursu na design nowych Ursusów ogłoszonego jeszcze za czasów prezesa Słonowskiego.

Więc patrzę optymistycznie w przyszłość... :)

#3178 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 28 marzec 2012 - 19:38

Co z tą Pol... Fabryką No to patrzenie optymistyczne w przysłość już jest.Co jak co to to są produkty warfamy-Nowy katalog ciągników i maszyn.:

http://ursus.com.pl/...s_katalog_2012/ Znaleziony przypadkiem szukając zagadnienia "baseny Szczecin"...
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#3179 Share gucik131

gucik131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, elektronika

Napisany 28 marzec 2012 - 20:03

Co z tą Pol... Fabryką http://allegro.pl/ur...2233759743.html nie taki tragiczny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3180 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 21:51

Co z tą Pol... Fabryką Będzie dłuższa wypowiedź, wybaczcie proszę.

Sposób w jaki przejęto Ursusa był jedyną możliwą drogą przed uchronieniem marki przed ostatecznym zniknięciem tak jak kiedyś miało to miejsce z Bizonem. Nie znasz szcegółów transakcji więc lepiej nie zabieraj głosu w tym temacie bo nie masz o tym zielonego pojęcia. To Bumar sprzedawał ciągniki i zaakceptował ceny proponowane przez POL-MOT - widocznie im się opłacało - Spółka Skarbu Państwa sprzedająca wyroby ze stratą - fantasmagoria kolego

1 A ty znasz szczegóły? Może kogoś zainteresuje taki szczegół że Ursusa chciał kupić też Metal-Fach ale nie został dopuszczony do rozmów, tak właściwie tylko POL-MŁOT został dopuszczoczny

Każdy z dostawców do zakładów w Warszawie dostał szansę złożenia oferty na dostawy kooperacyjne do nowych zakładów Ursusa w Lublinie. 90% z nich nie spełniało norm jakościowych i ich ceny były średnio o 30% wyższe od rynkowych. Można powiedzieć, że kompletne dno m.in. stąd brała się słaba jakość ciągników Ursus w ostatnich latach - kooperanci do niczego. Tych 10% którzy spełniają wysokie wymogi jakościowe i oferują rozsądne ceny nadal współpracują z nowym Ursusem. Jeśli ty kolego kędziorek produkowałeś tandete na z cenami z kosmosu to się nie dziw, że zostałeś odpalony. Firma POL-MOT chce produkować porządne wyroby.

2 A kto zapłaci za części dostarczone do Warszawy? Ja produkuję silnik Perkins i one są najwyższej jakości ehhh żal mi ciebie czytać.

Kolejna wierutna bzdura. Wraz z przejęciem Ursusa POL-MOT Warfama przejęła na siebie cały ciężar napraw gwarancyjnych maszyn sprzedanych, które zostały wyprodukowane w Warszawie. Z tego co wiem koszty obsługi posprzedażnej wyrobów sprzedanych przed 06.2011 sięga już kilku milonów i żaden klient nie został odprawiony z kwitkiem. Wiem też, że dział prawny WFM pracuje intensywnie nad wytruciem rozpowszechniania tego rodzaju oszczerstw nie mających nic wspólnego z rzeczywistością a szkodzące bądź co bądź spółce publicznej notowanej na GPW. Manipulacja informacją czy coś takiego są na to paragrafy file:///C:\Users\Daniel\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif

3 Mogę ci od ręki podać przynajmniej 3-4 przykłady właścicieli ciągników z serii Mido którym ciągle coś się sypie w ich maszynach a POL-MŁOT nie naprawia tego tylko gra na czas. Dział prawny, paragrafy... chcesz mnie zastraszyć?

Kolejne nieprawdziwe i niesprawdzone przez Ciebie informacje. Nie było mowy o wycofaniu się z Carraro, ciągniki, które będą oferowane z linii montażowej będą nieporównywalne jakościowo z tymi które zjeżdżały z taśm w starych zakładach. Odlewy skrzyń MF będą produkowane w najnowszej w europie odlewni i składane w fabryce która jest wyposażona w najnowoczaśniejsze centra obróbcze, której klientami są takie tuzy jak GM, Fiat, Ford a z rolniczych Perkins (odlewy bloków silników 4-cylindrowych), Agco (transmisje dla Valtry i Massey'a).

4 Zaprzeczysz że POL-MŁOT wycofał się z współpracy z dobrze kojarzoną marką Carraro a rozpoczął kooperację z nikomu nie znaną firmą krzak HEMA? ,,Odlewy skrzyń MF będą produkowane w najnowszej w europie odlewni ...'' radzę iść na korki z geografii Turcja jest w Azji a nie Europie. Poza tym nikt ci nie uwierzy że turcy mają nowocześniejsze fabryki niż np. Niemcy czy Hiszpanie.

Znów bredzisz, 11024, które zostały wyprodukowane w Lublinie zostały wszystkie wyprzedane jak świerze bułeczki montaż nowych partii trwa w najlepsze, na potrzeby targów faktycznie wykorzystano ciągniki na bazie transmisji wyprodukowanej w Warszawie, służą jako wzorce i nie są do sprzedania. POL-MOT liczy koszty i nie pcha się w niepotrzebe mrożenie kapitału na potzrby cyrku targowego.

5 Zostały wyprzedane? Widział ktoś z Was ofertę sprzedaży tego ciągnika? Nawet w salonie ursusa się nie pojawił.

Jest to oferta przejściowa. Niestety projekt 3704, który rzekomo twierdzisz, że był gotowy nadawał się tylko do śmieci. Nie rentowny wyrób o wątpliwej jakości z bazą kooperantów dobranych na pewno nie poprzez kryteria rynkowe.
Z tego co ja wiem w drugie części roku na rynku zadebiutuje pod marką Ursus nowy ciągniczek w tej klasie na bazie oryginalnej transmisji cararro 4x4 z oryginalnym silnikiem perkinsa. Chińczykami jest zapłniana luka po megazajebistym projekcie 3704, który był wart tyle co nic. Chory wytwór dyletantów z ul. Posagu 7 Panien...

6 Ta przejściowa, czekamy na kolejne przejściowe projekty chinoli. Zanim zaczniesz krytykować 3702/3704 powinieneś się dowiedzieć że to były najwęższe produkowane w Europie sadowniki (a może najwęższe na świecie) a to już jest powód do dumy.

To jest Twoje subiektywne zdanie - jak my wszyscy masz prawo je mieć. Moim zdaniem projekty masek z Warszawy to kompletna kompromitacja i pośmiewisko. Spóśćmy zasłonę milczenia na tamte "twory".

7 Sprawa gustu a o tym się nie dyskutuje, ale warszawskie maski były solidniejsze, po podniesieniu nie bujały się na ciągniku.

wrzodak.... wrzodak,... wrzód na d*pie polskiego przemysłu, dość mocno chwalicie się tym że zaprosiliście do lublina Zbigniewa Bujaka i Zbigniewa Janasa legendy Solidarności, tej samej w której był wrzodak,

A widzisz POL-MŁOT bardzo ceni sobie moje zdanie a zwłaszcza moje wypowiedzi bo są prawdziwe i poparte faktami, gdybyście tak mnie nie szanowali nie zadawałbyś sobie tyle trudu na atakowanie mojej skromnej osoby. Po każdej mojej wypowiedzi w której trafi się złe słowo o POL-MŁOT-cie jak najszybciej starasz się naprawić wizerunek swojej firmy. Jak koledzy słusznie zauważyli ewidentnie pracujesz dla POL-MŁOT-a.

Dobrze, cieszę się że mamy tu człowieka z POL-MŁOT-a, przestań tylko proszę siać propagandę a zacznij udzielać rzetelnych informacji a każdy z ciekawością będzie czytał twoje posty.
Ja już mam kilka pytań
1 Jak długo utrzymacie w ofercie serię H? (beznadziejny pomysł i radzę się jak najszybciej wycofać tak jak z chinola, chociaż rozumiem musicie sprzedać ciągniki Hattat na które podpisaliście umowę)
2 Powiesz coś o planach odnośnie nowych skrzyń?
3 Kilka słów o nowych kabinach? Pojawiły sie takie ploty.....

Kolego wojnest niestety muszę Cie poprawić, co prawda do planów zagospodarowania nie mam wglądu ale wiem że na terenie byłego Ursusa budowane będzie osiedle na 50 tyś ludzi (teraz szykowany jest teren, czyli burzone są hale i wywożony gruz), natomiast mali przedsiębiorcy dostali wypowiedzenia, w jakimś tam czasie myszą się wynieść z dzielnicy Ursus, więcej powiem, elektrociepłownia na terenie Ursusa również musi się przenieść albo jakoś przebudować żeby spełniać takie i takie normy, tylko że ani na przeprowadzkę ani na przebudowę ich nie stać więc nie wiadomo co będzie. Krótko mówiąc wydaje mi się że dzielnica Ursus już raczej nie jest przewidziana na przemysłową, zbyt cenna ziemia.

Zatrudnili byłych ludzi z Ursusa? To co oni do Warszawy wcześniej z Lublina jeździli czy teraz tłuką się codziennie do Lublina z Warszawy? Sory ale wydaje mi się ze to propaganda.
Szczerze powiem że ten projekt który wygrał w konkursie na nowy design Ursusa to jakoś tak.... nie widzi mi się, według mnie gość który go robił nigdy nie pracował w polu.
Uważam że POL-MŁOT-owi na dobre wyszłoby gdyby zatrudnili pana Słonowskiego, aczkolwiek nie wiem czy zechciałby z nimi współpracować.

Edytowany przez kedziorek, 28 marzec 2012 - 22:11.

Dodaj odpowiedź