adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Mattti    455

Wygląda identycznie, jak ta z ursusa 14034. Bardziej mi się podoba, ta stara kabina z nowym dachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLpomorza    17

Ten 150 KM podobno 220 tyś.zł netto i dużo dużo nowocześniejszy od Zetora nieporównywalny -tak mówił prezes Ursusa.

Mają juz zamówienia z Belgii ,Holandii ,Francji ,Niemiec

 

WOW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Pytajcie o wszystko, i czym prędzej piszcie nam ciekwe informacje z Ursusa. Eh kurde, szkoda że mnie tam nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Ten 150 KM podobno 220 tyś.zł netto i dużo dużo nowocześniejszy od Zetora nieporównywalny -tak mówił prezes Ursusa.

Mają juz zamówienia z Belgii ,Holandii ,Francji ,Niemiec

 

WOW !!!

 

 

jak 150 km ?? a to nie jest nowy 11024 ?? z nową skrzynia ?

jak to jest opowiadaj ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Jak już pytacie przedstawicieli o to, co chcecie wiedzieć, to spytajcie się przy okazji, czy nie mają w planach czegoś o mocy ok 80 km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No to więc jak to jest z tymi 10014T i 11024??? To nie ma tego 11024? jest tylko ten 10014T? Trochę jestem zmieszany bo nie wiem, napaliłem się na 11024 z nową skrzynią, a to jak jest w końcu :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek9024    2

Ursus 10014T

silnik prekins euro 3B

skrzynia 32/32 półbiegi rewers elektrohydrauliczny

podnośnik 5700 ale nie jestem pewny

 

Ursus 10034

silnik perkins euro 3A

skrzynia 24/24 z rewersem

 

Ursus 15014

silnik Sisu euro 3B

skrzynia 40/40

podnośnik 7200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie wszystkie modele jakie są na agro tech w kielcach bo ja już sie pogubiłem z tymi modelami. A co to za model 15014? Czy to znowu jakiś wynalazek ursusa i co z modelem 14034?

Edytowano przez mariusz123456789a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek9024    2

ursusy jakie były na agrotech to:

Ursus 5044

ursus 8014h

ursus 9014h

ursus 10014h

ursus 11024

ursus 11034

ursus 10014T

ursus 15014

ten ostatni ursus jest z silnikiem Sisu

Edytowano przez Jacek9024
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Super... <_< I znów, tak jak w latach 60-80 mamy "gamę" zupełnie niezunifikowanych ciągników, w większości na licencji- historia zatacza koło -_- Tak jak kiedyś trzydziestka była polska, tak teraz 11024 jest powiedzmy "polski", a reszta, to każdy model z zupełnie innej parafii :huh: Zawiodłem się na ursusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A zobaczcie tam w zdjęciach w tym 10014T jest skrzynia ZF :)

 

@Mattti Bez spiny, ważne żeby robote zrobił :)

Edytowano przez locke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

@locke Dobra, ja mam tylko nadzieję, że ten 11024 będzie dobrze zrobiony, bo wuja będzie brał, a reszta mnie nie interesuje :P No, i jeszcze niech coś własnego 80-cio konnego wypuszczą, bo my na to głównie czekamy :) A jak nie to się najwyżej farmtraca weźmie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Dokładnie Mattti,z tym TYM'em to po przeczytaniu aż mi się słabo zrobiło -_-


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Jestem ciekaw czy oni tego 11024 będą mieli w ofercie jeszcze czy tylko do wyczerpania części z warszawy....Może zaczęli produkować :P


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

11024 ma skrzynię i tylny most firmy Baskent

@locke skrzynia ZF jest w 15014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

ursusy jakie były na agrotech to:

Ursus 5044

ursus 8014h

ursus 9014h

ursus 10014h

ursus 11024

ursus 11034

ursus 10014T

ursus 15014

ten ostatni ursus jest z silnikiem Sisu

 

 

i te modele sa pewne że wprowadzą je do produkcji ?:) czy tylko na targach bedą :D a w polu nie :D jak słynny 14034 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

11024 ma skrzynię i tylny most firmy Baskent

@locke skrzynia ZF jest w 15014

 

Mówisz :) A to jaka jest tam skrzynia w 11024? ile przełożeń? Nie wiesz? :P

A to źle zobaczyłem :P A to w końcu jaka jest w 10014T ??


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek9024    2

w ursusie 11024 była skrzynia 12/4 a w 10014T była 32/32 z półbiegami i z rewersem elektrohydraulicznym

ursus 11034 miał skrzynie 24/24

Edytowano przez Jacek9024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Czyli w 11024 bez zmian, a ten z nową skrzynią to 11034, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazur87    9

Wychodzi na to, że zostanie według konceptu warszawskiego: 8024 w niższej cenie i 8034 dla osób bardziej wymagających. Ten 15014 to chyba 14034 z ciut mocniejszym silnikiem innego producenta i normą 3B. Że z mocą bliżej 150 niż 140 km to oznaczenie zostało zmienione. Pytanie za 100 punktów: kiedy zaczną klepać 11034 i 15014?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj