adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

locke    293

No elegancki :D Twój ?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Gdzie tam, może kiedyś będzie :D hehe

 

Przeglądając youtube znalazłem ten oto filmik ^^


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

No, to chyba pierwszy filmik z prawdziwego zdarzenia z jego udziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

mnie diler 11024 odradzał ,mówił żeby czekać na zmianę skrzyni biegów bo się zakleszczają.A czy słyszeliście że ursus otwiera fabrykę w Serbii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

A planują jeszcze jakieś fabryki utworzyć poza granicami Polski?? Na bałkanach już mają, jeszcze by się przydała gdzieś na bliskim wschodzie bo kiedyś tam ursus też był znaczącą marką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

@pawel Żeby otwierać fabryki, to trzeba mieć najpierw co produkować, a na razie z "własnych" to tylko 11024 i prototypy- 9024 i 14034 o którym krążą legendy :D W przyszłości, znając polmot, gdy będą mieli w swojej gamie więcej modeli, na pewno otworzą gdzieś jeszcze produkcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Ten 11024 nawet kozacko wygląda :D widze że z opcji wzieli przedniego tuza i obciążniki na tył. Oby ten ktoś dodawał czesto nowe filmiki z tym modelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To że miał hamulce jak żyleta :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A te targi w kielcach to kiedy dokładnie są? :) Gdzieś w marcu chyba nie?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

8-10 marca :) Licze na waszą obszerną fotorelację ponieważ mnie nie będzie, powód prozaiczny- za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

o to wcześniej, bo myślałem że później...I mnie też nie będzie bo też za daleko :P


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLpomorza    17

WTOREK, 19 LUTEGO

 

 

- Spółki Ursus oraz Grupa CD Projekt zaprezentują plany dotyczące współpracy łączącej rolnictwo z najnowocześniejszą technologią. (10.00)

 

ciekawe o co chodzi ???

 

Nie używamy czerwonego koloru, kolor ten zarezerwowany jest tylko dla moderatorów.

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Wątpię, żeby to dotyczyło jakiejś gry. ;) Nie mniej, bardzo mnie to zaintrygowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No też mi się nie chce za bardzo wierzyć:P Ale zobaczymy w najbliższej przyszłości :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj