Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9305 odpowiedzi na ten temat

#2721 Share michal1313

michal1313

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Taniec Rozrywka i Luz

Napisany 28 wrzesień 2011 - 16:32

Co z tą Pol... Fabryką

Ale 5524 z inną maską nie jest turecki no i tak samo prototyp z czasów bumaru czyli 8034 to plany wcześniejsze Ursusa tylko maska inna, czyli jednak coś tam będą składać nie tylko z turcji ze zmienionymi nalepkami.

Kolego a gadałeś z ludzmi na stoisku nic nie wiedzą co bedzie sie dzało dalej z tymi ciagnikami :blink: nawet niewiedza czy maski beda taki w seryjnej produkcji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 23:19
  •  

#2722 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 29 wrzesień 2011 - 21:08

Co z tą Pol... Fabryką Razem ze znakami towarowymi, ciągnikami i udziałami została kupiona też cała dokumentacja techniczna i technologiczna (nie mogę teraz znaleźć gdzie o tym czytałem )
Będą też produkować na licencji MF -> KLIK

Moim zdaniem to produkcja będzie taka 5034(jakiś chińczyk), 9024(dawny 6824), 11024(dawny 8024)
Nie wiem co się stanie z 5524
Jednocześnie będą starali się jak najszybciej wprowadzić do produkcji 11034 (dawny 8034) i 9034 (dawny 6834) i oczywiście 14034
Modele 8034 i 6834 zostały opracowane jeszcze w Ursusie, gdyby nie mieli na nie dokumentacji nie mogliby ich pokazać w Bednarach

#2723 Share awox

awox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 07:39

Co z tą Pol... Fabryką gdzie są składane nowe ursusy??
w chinach?
pytam bo chce kupić 3724 piko, ale znajomy mówił że to chińczyk, prawda to??

#2724 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 30 wrzesień 2011 - 13:56

Co z tą Pol... Fabryką Ursusy z fabryki nie były chinolami tylko teraz te nowe są np.
Ursus 3724 Piko to jeszcze polak, a reszta takich jak nowy sadownik to chinol i ten 14034 to pol-mot...

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#2725 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 14:00

Co z tą Pol... Fabryką twój znajomy głupoty gada <_< 3724 robiony był w Warszawie i nic nie ma z chinczyka

#2726 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 30 wrzesień 2011 - 15:46

Co z tą Pol... Fabryką A mnie interesuje ten 110 km "nowy" Ursus mi tam sie wydaje dalej ze to Landini w innym plastiku ale mniejsza o to ciekaw jestem jak on bedzie mial skrzynie i czy bedzie posiadal w standarcie EH rewers Oraz ta cena watpie aby kosztowal tak jak to gdzies pisano 115 tysi nawet netto bylaby to okazja jakich malo. Swoja droga przydał by se w gamie model 90-100 km z bogatym wypasem napewno zyskalby spora rzesze odbiorcow

#2727 Share michal1313

michal1313

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 01 październik 2011 - 12:30

Co z tą Pol... Fabryką Kolego to polmt H on jest podobny i w tej samej cenie i robiony w Turcji

Edytowany przez milanreal1, 01 październik 2011 - 20:38.
cytowanie poprzedniego posta

#2728 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 01 październik 2011 - 13:30

Co z tą Pol... Fabryką Ten polmot H niby nie jest taki zły ale wizualnie wogóle mi się nie podoba ;(

#2729 Share timasz

timasz

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 01 październik 2011 - 20:16

Co z tą Pol... Fabryką

Kolego to polmt H on jest podobny i w tej samej cenie i robiony w Turcji

Nie nie kolego mi nie chodzi o tego pol mota H tylko o tego ursusa z kabina Landini Mythos zreszta reszta tez jest taka sama

#2730 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 01 październik 2011 - 21:39

Co z tą Pol... Fabryką Ursus 3724 Piko to jeszcze oryginalna produkcja Ursusa w Warszawie, przy czym ja bym Ci radził brać 5524 niewiele dokładasz a masz dużo większy, mocniejszy i ,,poważniejszy,, ciągnik
W tym 3724 Piko to kabina ciasna, błotniki takie jakieś delikatne, dolny zaczep woła o pomstę do nieba :/

Ten nowy Ursus 11034 to stary 8034, czyli opracowany na podzespołach Landini, skrzynia 40/40, EH rewers...

Edytowany przez kedziorek, 01 październik 2011 - 21:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2731 Share timasz

timasz

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów

Napisany 02 październik 2011 - 08:38

Co z tą Pol... Fabryką Dokladnie to landini tyle ze z inna maska i naklejkami Ursus
Choc przyznam ze jesliby wkroczyli szybko na rynek z takim produktem oraz z odpowiedno konkurencyjną ceną to naprawde moga solidnie namieszac na rynku (wiadomo revers EH i skrzynia z polbiegami musza byc standartem)

#2732 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, prawo, finanse

Napisany 02 październik 2011 - 09:34

Co z tą Pol... Fabryką Warfama na listopad zapowiedziała puszczenie pierwszych egzemplarzy. W tedy będzie wiadomo jak to wygląda w praniu. Plany sprzedaży kilku tyś. ciągników są moim zdaniem nie realne ponieważ unijne źródełko wyschło w tym roku a nowy nabór dopiero w 2014-2015r.
antyfan AF

#2733 Share awox

awox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 październik 2011 - 06:28

Co z tą Pol... Fabryką

Ursus 3724 Piko to jeszcze oryginalna produkcja Ursusa w Warszawie, przy czym ja bym Ci radził brać 5524 niewiele dokładasz a masz dużo większy, mocniejszy i ,,poważniejszy,, ciągnik
W tym 3724 Piko to kabina ciasna, błotniki takie jakieś delikatne, dolny zaczep woła o pomstę do nieba :/

Ten nowy Ursus 11034 to stary 8034, czyli opracowany na podzespołach Landini, skrzynia 40/40, EH rewers...

Zdecydowałem się na 3724 piko, dlatego że mam tylko 7 ha łąki, 3 ha ornych na których sieje owies dla koni ( mam 5 sztuk).
Będzie pracował głównie przy sianie z prasa z224/1 i zgrabiarką, mam jeszcze c328 do pomocy :)

#2734 Share michal1313

michal1313

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 03 październik 2011 - 08:19

Co z tą Pol... Fabryką

Warfama na listopad zapowiedziała puszczenie pierwszych egzemplarzy. W tedy będzie wiadomo jak to wygląda w praniu. Plany sprzedaży kilku tyś. ciągników są moim zdaniem nie realne ponieważ unijne źródełko wyschło w tym roku a nowy nabór dopiero w 2014-2015r.

Kolego nie jest tak źle są jeszcze programy zróżnicowanie, mikroprzedsiębiorczość i kredyty na młodego rolnika idzie coś jeszcze wyrwać kasy.;)

#2735 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 03 październik 2011 - 13:49

Co z tą Pol... Fabryką Kolego @awox liczymy na foty tego Ursusa ;)
już teraz gratulacje zakupu :D

#2736 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 03 październik 2011 - 14:56

Co z tą Pol... Fabryką A powiedzcie mi jak ma się tak mało ha jak kolega @awox to skąd można dostać pomoc finansową na rozwój?

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#2737 Share craft

craft

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 03 październik 2011 - 20:54

Co z tą Pol... Fabryką Najbardziej mi nie pasuje w tym wszystkim fakt, iż jest marka Ursus, ale nie ma firmy Ursus! Czy Pol-Mot ma zamiar wydzielić spółkę córkę zajmującą się produkcją Ursusów, czy Ursus będzie istniał wyłącznie jako naklejka na produktach firmy, która oprócz Ursusów będzie produkować pługi, chińskie pick-upy, czeskie autobusy i Bóg wie co jeszcze?
Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

#2738 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 03 październik 2011 - 21:58

Co z tą Pol... Fabryką @craft - podobno mają produkować jeszcze kondomy ze zużytych opon sygnowane hasłem "Ursus ...power is back" :lol:

A poważnie to żenada się dzieje w tym kraju :ph34r: wszystko jest nierentowne i przynosi straty, dopiero jak zbankrutuje to nowy właściciel cudotwórca(z obcym kapitałem) stawia zakład na nogi ;[
A w Warszwie już deweloper stawia sztachetki pod plac budowy na gruzach fabryki ... wiem bo często przejeżdżam obok.

Edytowany przez igorass, 03 październik 2011 - 21:59.

#2739 Share awox

awox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 04 październik 2011 - 06:20

Co z tą Pol... Fabryką Kupno planuje na początku nowego roku, ale fotki oczywiście zapodam.
Jeszcze myślę nad kosiarką dyskową, z tego co się orientowałem to do tej mocy ciągnika nada się szersza niż rotacyjna.
Teraz mam słupską 1,35 m ale na tyle łąki to męczarnia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2740 Share craft

craft

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 04 październik 2011 - 11:50

Co z tą Pol... Fabryką Ale Warfama pokazała tego Piko wogóle? Ja go nie widziałem. Wiadomo czy będą go jeszcze produkować?

Edytowany przez craft, 04 październik 2011 - 12:04.

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Dodaj odpowiedź