adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

sledziu1995    12

Dzisiaj jak byłem na pokazach w Szepietowie to człowiek chyba z Belimy podał mi cenę na 9014h - 132000zł, a 10014h - 142000zł (brutto).

Mam jeszcze takie pytanko odnośnie ciężkiej serii, czy jest ona jeszcze produkowana?? Gdyż na tych pokazach widziałem chyba nówkę Ursusa 1014 stał tak na uboczu i niebyło tam żadnego przedstawiciela, ani nic, tylko widać było plik wizytówek przez zamknięte drzwi, na tym ciągniku były napisy "12 miesięcy gwarancji" niemiał śladów użytkowania, więc chyba był nowy. Pamiętam że w tamtym roku taki ursus też stał w tym samym miejscu.

Edytowano przez sledziu1995

KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Widziałem, na masce był jeszcze napis "intercooler". Ktoś lubi odnawiać ciągniki i szuka amatora na wystawie bo nowych 1014 juz kilka lat nie produkują. W tamtym roku był 1224.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

Tych napisów to on miał mnóstwo "intercoler" "super" "de luxe" itp. miał też dodaktowe lampy, podkowa zamiast znaczka i inne cuda, myślałem że jest jakaś firma która skręca te ursusy z nowych części.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Temat ucichł jak tylko Warfama kupiła Ursus'a.

Szkoda, że prawdziwy URSUS upadł.

Z tego co słyszałem na innych forach to nawet Muzeum zostało rosprzedane :(


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nic nie ucichło, po prostu ile można rozmawiać ciągle o tym samym...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Z okazji tego że temat został poruszony, pozwolę sobie przytoczyć temat cen bo wczoraj dostałem na maila opis tych ciągników i tam zostały podane ceny.Już dłuższy czas jestem zainteresowany 11024, tylko że cena jest zbyt wysoka.150 tyś zł brutto wydaję mi się trochę wygórowaną ceną za ten ciągnik.Powinni zmniejszyć ceny, bo ostatnio na allegro wydziałem że zetor obniża ceny swoich ciągników.Przynajmniej tak mi się wydaje.Tylko ciekawe czy będzie jakaś lepsza skrzynia.Bo jak z lepszą skrzynią to ze te 150 tyś można by było go wziąć.

 

Nawiązując do tematu pojawiły się już nowości na stronie ursusa :P

Edytowano przez locke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

w salonie Ursusa 11024 jest za 115 netto .Według mnie bardzo dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A to za tyle to tak.Myślałem że tylko jedna cena jest.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pankracy    9

Temat ucichł jak tylko Warfama kupiła Ursus'a.

Szkoda, że prawdziwy URSUS upadł.

Z tego co słyszałem na innych forach to nawet Muzeum zostało rosprzedane :(

 

A co to jest/był prawdziwy Ursus? Tak z ciekawosci pytam, bo to jakieś dziwne sformułowanie. Dla mnie Ursus nadal istnieje i po prostu zaczyna się nowy rozdział w jego historii. I wiele wskazuje na to, że będzie to ciekawy rozdział. Zainteresuj się tematem: planami rozwoju Ursusa, nową ofertą i analizami, dotyczącymi tej firmy - zapewniam, że warto.

 

 

Z okazji tego że temat został poruszony, pozwolę sobie przytoczyć temat cen bo wczoraj dostałem na maila opis tych ciągników i tam zostały podane ceny.Już dłuższy czas jestem zainteresowany 11024, tylko że cena jest zbyt wysoka.150 tyś zł brutto wydaję mi się trochę wygórowaną ceną za ten ciągnik.Powinni zmniejszyć ceny, bo ostatnio na allegro wydziałem że zetor obniża ceny swoich ciągników.Przynajmniej tak mi się wydaje.Tylko ciekawe czy będzie jakaś lepsza skrzynia.Bo jak z lepszą skrzynią to ze te 150 tyś można by było go wziąć.

 

Nawiązując do tematu pojawiły się już nowości na stronie ursusa :P

 

Chciałem pisać w sprawie tej ceny, ale widzę, że już mnie ktoś ubiegł. Również uważam, że 115 k netto jest fajną ceną i powinna zapewnić Ursusowi zbyt. Ja też czekam na nowe informacje, dotyczące firmy i czuję po kościach, że niedługo wydarzy się coś ciekawego ;) A tak z innej beczki - wydaje mi się, czy strona Ursusa zmieniła wygląd? Fajnie się to prezentuje http://ursus.com.pl/ Podoba mi się hasło Nowa Era. Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Tak zmienili wygląd i będzie też "URSUS FunShop" :) Ciekawe co tam będzie do kupienia, pewnie te energetyki i jakieś pierdoły z ursusem B)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

A wie ktoś co się stało z eksponatami z muzeum?


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

Mnie bardziej interesuje seria H, bo cena jest atrakcyjna (142000 brutto za 10014h), tylko szkoda że nie ma półbiegów, przez to przegrywa według mnie z farmtrakiem 7100dt, tylko ft ma już wyższą cenę (165000brytto).

A co do strony to ta jest dużo lepsza niż ta sprzed kilku dni, ta nowa jest w stylu strony warfamy (która kieruje teraz tutaj)

Edytowano przez sledziu1995

KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pankracy    9

Tak zmienili wygląd i będzie też "URSUS FunShop" :) Ciekawe co tam będzie do kupienia, pewnie te energetyki i jakieś pierdoły z ursusem B)

 

Ale właśnie dzięki takim gadżetom można fajnie promować biznes. Różnego typu kubki, długopisy, czy koszulki wydają się być czyms mało ważnym, ale to właśnie one w dużej mierze promują markę i sprawiają, że ludzie o niej pamiętają. Dobrze, że otwierają taki sklep. Zwłaszcza, iż pomysł z energetykiem to moim zdaniem, strzał w dziesiatkę ;)

 

A co do tej fabryki w BiH, to chyba nie jest to szokujace info. Już wcześniej się o tym mówiło, więc to nic nowego. Co ja na to? Jeśli firmie się to opłaci, a spodziewam się, że tak będzie, to tylko im przyklasnąć. Zarobią pieniądze, rozwiną zbyt i skorzystają na tym zakłady w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Państwo Polskie zbierze podatek VAT?

Zakłady może dlatego, że marka się rozrośnie - większy zbyt.


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To co się sprzedaje w Polsce to jest opodatkowane polskim vatem.To jak się kupi w Polsce John Deera to jego część zostaje w Polsce.

 

Co do zakładów w Polsce to prawdopodobnie najwięcej zyska producent polskich kabin.Jak ciągniki będą w nie wyposażane,możliwe ze będą przywożone w całości.Ale to się jeszcze okaże ;)

 

Trzeba się szykować bo widać że wejdą nowe modele B)

 

@pankracy No ten sklep to jest pierwszorzędna reklama.Jak nie będzie drogo to sobie coś na pewno kupie :P


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pankracy    9

@ locke Ja też zamierzam tam poszukać jakiegoś fajnego gadżetu - nim staną się mega popularne będzie można nimi nieźle zaszpanować ;)

 

A co do profitów dla polskich zakładów, płynących ze wspomnianej umowy, to podpisuję się pod tym, co już napisano - nowy rynek zbytu może wpłynąć na wzrost produkcji w kraju (wątpię, by wszysko produkowali na Bałkanach, a przy większych zamówieniach tamtejsze fabryki były samowystarczalne). Do tego dochodzą wspomniane podatki. Można przecież wymienić sporo firm zagranicznych, które u nas produkują swój sprzęt i czerpią z tego spore zyski. W takich przypadkach korzyści odnoszą obie strony. Miejmy nadzieję, że Ursusowi się tam powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Pod koniec roku ma wejść do produkcji.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

Panowie mam takie pytanko co do serii h, wiecie może czy są przewidywane półbiegi w tych traktorkach, bo nie ukrywam że by się przydały w pracach uprawowych. Mam też małe pytanko o model 7014h, czy w ogóle będzie wprowadzony do produkcji bo widziałem prospekt z nim i czytałem gdzieś że cena to około 100tys, ale teraz nie mogę znaleźć nigdzie tego modelu.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj