Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9279 odpowiedzi na ten temat

#2341 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 23:01

Co z tą Pol... Fabryką Nie wiem jak Wy ale ja nie przypominam sobie żeby Ursus zapowiadał na te targi wprowadzenie czegoś super nowego
To trochę my sami się doszukiwaliśmy ktoś puścił plotę o wielkiej niespodziance i tyle
Zobaczcie w tym artykule z poradnika jest jasno napisane że będzie 1674 w nowej masce i c3724 i to było nic więcej nic mniej
Tyle zapowiedzieli i z tego się wywiązali

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 01:39
  •  

#2342 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 13 marzec 2011 - 00:04

Co z tą Pol... Fabryką No wiesz ja miałem nadzieje na pokazanie 6834 i 8034 z skrzyniami 24/24 lub 40/40 ;)
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#2343 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 08:59

Co z tą Pol... Fabryką Właśnie Ursus zawiódł w tym sensie że rozbudził nadzieje na nowości (choćby model 8034) na coś lepszego a pokazał to co zwykle i co klepie od kilkunastu lat może poza nowym opakowaniem. Ja nie mówię że te ciągniki są złe. Bo to jest sprawdzona konstrukcja jednak jest mało nowoczesności w tych ciągnikach. Jest to standardowy prosty ciągnik do prostych nie wymagających prac. Ma się nie psuć i być w przystępnej cenie. Dlatego nie ma co się nim zachwycać ale i nie ma co ganić. Jeśli komuś mniej ważna jest cena a ważniejszy komfort wybierze JD albo NH, jeśli cena wybierze najtańszego Belarusa. Za te pieniądze które za niego żądają myślę że jest to ciągnik w sam raz i nie ma czego za bardzo się do niego przyczepić a maska taka czy inna ma małe znaczenie w pracach rolniczych..

#2344 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 12:40

Co z tą Pol... Fabryką Ale trzeba przyznac ze wygladem zewnetrznym to scisla czolowka swiatowa ;)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#2345 Share uiop86

uiop86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 14:18

Co z tą Pol... Fabryką co do ceny c-3724 to cena jest 69900 bez ładowacza ładowacz do niego coś około 14500

#2346 Share japycz17

japycz17

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i ciągniki

Napisany 13 marzec 2011 - 18:02

Co z tą Pol... Fabryką Witam! Byłem dzisiaj na Targach Kielce, dowiedziałem się, że ursusa 8034 wprowadzą do produkcji dopiero kiedy wejdzie ustawa o montażu w ciągnikach silników spełniających normy emisji spalin euro4 :(
Pan z ursusa mówił również, żę obecnie produkowany ursus 8024 sprzedaje się bardzo dobrze (trzeba na niego czegać nawet 3 miesiące) i, że nie ma sensu wprowadzania dwóch takich samych modeli :(
Jeszcze co, EHR jest za dopłatą, w ubiegłym roku był w standardzie. Cena to ok. 160000tyś.brutto :rolleyes:
Siedziałem w tym ciągniku i powiem wam panowie, że jest super! Miejsca sporo (więcej niż w zetorze proxima, w którym również miałem przyjemnoś siedzieć), biegi ładnie wchodzą, do dżwigni sterujących podnośnikiem jest łatwy dostęp, widoczność też jest dobra (nie przeszkadza ta maska przez wielu krytykowana na tym forum). Oglądając się do tyłu widać idealnie zaczepy i TUZ(w zetorze np. musiałem się lekko wychylać ale też spoko), wykonanie plastików jest w miarę dobre, (w tym z szarą tapicerką jest lepsze).
Ursus 1674 wygląda super! Jednak siedząc w kabinie może co niektórym przeszkadzać trochę ta maska, ale mi odpowiada.
No i jeszcze co bardzo cieszy przy mnie 3 panów zamówiło ursusy 2x8024(powiedzieli że się nie będą pierdzielić z zachodnimi ciągnikami) i jeden pan 6824 :D
Trochę się zawiodłem, bo chłopaki zasiąły propagnde że mają być inne skrzynie, nowy ursus 1684...no ale daje ursusowi drugą szansę.
Pozdrawiam! :rolleyes:

Edytowany przez japycz17, 13 marzec 2011 - 18:23.

Interesuję się rolnictwem i ciągnikami Ursus.

#2347 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 18:14

Co z tą Pol... Fabryką a co do nowych skrzyń coś wiesz , planują coś??

#2348 Share japycz17

japycz17

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 18:25

Co z tą Pol... Fabryką Co do nowych skrzyń narazie nic nie wiem :(
Ale panowie z ursusa uspokajają że gdy wejdzie euro4 to wprowadzą nowe modele min.8034 :rolleyes:
A i jeszcze za ursusa 5524 co stał na targach t mi pan z ursusa powiedział 112000 tyś. tak jak stoi :rolleyes: , no ale my na razie nie planujemy nowej maszynki :(

Edytowany przez japycz17, 13 marzec 2011 - 18:27.

#2349 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 18:26

Co z tą Pol... Fabryką a kiedy wchodzi euro 4

#2350 Share japycz17

japycz17

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 18:28

Co z tą Pol... Fabryką Podobno w 2012 :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2351 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 19:02

Co z tą Pol... Fabryką No to czyli trzeba jeszcze poczekać niestety :/.

No i jeszcze co bardzo cieszy przy mnie 3 panów zamówiło ursusy 2x8024(powiedzieli że się nie będą pierdzielić z zachodnimi ciągnikami) i jeden pan 6824 :D

I to mi się podoba. Miejmy nadzieje że liczba sprzedaży Ursusów w I kwartale br. będzie bardzo duża :D .

#2352 Share japycz17

japycz17

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 19:13

Co z tą Pol... Fabryką No niestety jeszcze troszkę poczekamy, może na agro show pokażą coś nowego? Kto tam wie, ursus lubi zaskakiwać :lol:
Mi osobiście bardzo sią spodobał Ursus 5524, bardzo przyjemny ciągniczek, na tych gumach wyglądał bardzo fajnie i jeszcze ta cena 112tyś. no poprostu cacy, tylko pola za mało i kasy... :(
Ale wystawa dobrze zorganizowana, panowie z ursusa bardzo mili, rozmowni, sami do mnie podchodzili i zaczynali temat.

#2353 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 13 marzec 2011 - 20:35

Co z tą Pol... Fabryką

a kiedy wchodzi euro 4

z moich informacji wynika, że w przyszłym roku ursus ma wprowadzić ciągniki z tymi silnikami i ta wolna przestrzeń w przedniej części maski, przez niektórych pieszczotliwie traktowana jako miejsce na skrzynkę piwa, ma służyć na miejsce dla pakietu filtrów i chłodnic potrzebnych przy tejże normie
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#2354 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 13 marzec 2011 - 20:38

Co z tą Pol... Fabryką Ursus ma innego prezesa...
Nie dostali tyle kasy ile by chcieli od bumaru i dlatego nie ma nowszych technologii...
A pro po Farmtracka to bylem zawiedziony...
Olej kapal z pod nich (co przykrywali ulotkami) w 1 byla raczka urwana,kratka od glosnika i kable wystawaly przy kierownicy i nie bylo lampy od ktorej kable gole wisialy... <_<
I nie mowcie ze taka jest prawda o Ursusie chwalac FT skoro sami nie wiecie jaki on tak naprawde jest... :blink:

Edytowany przez pawelll48, 13 marzec 2011 - 20:39.

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#2355 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 20:42

Co z tą Pol... Fabryką I weź tu ciągnik otwórz jak zaraz zniszczą <_<

Jak mam nie wiedziec jaki jest FT skoro pracowalem nim parenascie godz ? <_<

#2356 Share japycz17

japycz17

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 21:39

Co z tą Pol... Fabryką Właśnie ja też zauważyłem ten olej pod farmtrackem :lol:
Mi te farmtraki nawet sie podobają, ale na zdjęciach, bo w realu to jadą tandetą, kable od świateł na kabinie odstają, w tym 7100 to przy kierownicy cała wiązka kabli sterczała jak psu mały na wiosne :lol:

Edytowany przez japycz17, 13 marzec 2011 - 21:40.

#2357 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 21:45

Co z tą Pol... Fabryką Nie zapominaj o tym ze 7100 do prototyp
I do Ursusa i FT są kabiny od tego samego producenta, wiec to głupie jest pisanie ze jeden gorzej zrobiony drugi lepiej (chodzi o wykonczenie kabiny) skoro te kabiny robiła ta sama firma :)

#2358 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 21:55

Co z tą Pol... Fabryką w ursusie to powinni zatrudnić najpierw fajnych projektantów, bo pomijająć walory techniczne, ursus jak dla mnie wizualnie to totalna porażka. śmiem twierdzić ze przy ładnym wyglądzie, fajnej i nowoczesnej techonologi, dobrym marketingu, ciągnik ten mógłby naprawdę się świetnie sprzedawać, i to nie tylko u nas.

#2359 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 22:25

Co z tą Pol... Fabryką Olej z ciągnika Farmtrac kapał na wystawie?? Niezbyt dobrze świadczy to o całej spółce Farmtrac Od ponad roku mają ten prototyp niby pracują nad nim a nie mogą sobie poradzić z głupim wyciekiem oleju :D Jak wejdzie do produkcji może być awaryjny

Edytowany przez kedziorek, 13 marzec 2011 - 22:54.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2360 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 07:42

Co z tą Pol... Fabryką

Nie zapominaj o tym ze 7100 do prototyp
I do Ursusa i FT są kabiny od tego samego producenta, wiec to głupie jest pisanie ze jeden gorzej zrobiony drugi lepiej (chodzi o wykonczenie kabiny) skoro te kabiny robiła ta sama firma :)

Ale kabiny montują w fabrykach i to spece od FT tak niechlujnie ją zamontowali :lol:

Dodaj odpowiedź