Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9305 odpowiedzi na ten temat

#2141 Share tomekskw

tomekskw

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Krzyzowka HF x SRB x MO

Napisany 08 luty 2011 - 20:33

Co z tą Pol... Fabryką Witam Panowie!
Ja jestem zdecydowany na zakup Ursusa 8034 Mido w wersji z przednim TUZ'em,WOM'em i TUR'em czekam tylko az bedzie w sprzedazy.no i mam nadzieje,ze w 200 tys brutto sie zmieszcze.Najprawdopodobnie bedzie leasing.Mieszkam juz jakisz czas za granica i tu zrozumialem ile w nas Polakach jest jadu i zawisci.Trzeba wspierac polskie produkty i nasz koniukture napedzac.Ja napewno bede jednym z pierwszych,ktorzy ten ciagnik kupia i nie omieszkam go Wam opisac i natrzaskac fotek i filmow z jego pracy.Mam nadzieje,ze przez to przynajmniej 3 klientow ursus zdobedzie.Szkoda naszej marki z taka tradycja.Polska to piekny kraj pelen wartosci i tradycji.Nie dajmy tego zaprzepascic.Przez nasza zawisc deptali nas sasiedzi przez setki lat.Wyzwolilismy sie 20 lat temu a z niektorych ciagle bije komuna.Jestesmy mlodymi ludzmi,ktorzy sa przyszloscia polskiego rolnictwa!Nie powtarzajmy schematow zachowan naszych rodzicow.Idzmy na przod,ale pamietajmy o tradycji.Badzmy madzrzy
Zetor 16145,Ursus U-902,C360,C330,Jaguar 682 SL,Claas Sprint 335S,Krone 6.20\20,Pottinger Servo III...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 17:23
  •  

#2142 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 09 luty 2011 - 10:25

Co z tą Pol... Fabryką O widać jeden mądry . Docenił polski produkt i jego możliwości . A nie że Ursus taki , siaki , owaki .

#2143 Share damianbizon

damianbizon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko co z nim związane

Napisany 09 luty 2011 - 10:50

Co z tą Pol... Fabryką Popieram słowa kolegi wyżej. Czy choć część z was jeździła tymi ciągnikami? Gnoić Ursusa to każdy umie, a docenić nikt nie może, bo każdemu się nie podoba to i tamto w Ursusie.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

#2144 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 09 luty 2011 - 15:59

Co z tą Pol... Fabryką popieram kolege i też na 99% kupie ursusa 8024

#2145 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 09 luty 2011 - 16:07

Co z tą Pol... Fabryką Brawo kolego Tomekskw w końcu ktoś to mądrze powiedział.
Ursus forever panowie ;)

#2146 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 09 luty 2011 - 16:45

Co z tą Pol... Fabryką O i tutaj widać że są ludzie rozsądni . Sam planuję gdy będzie nowy PROW i będę miał MR wymienić c-360 na 3724 . Według mnie oprócz ceny kupna liczy się też cena użytkowania bo co z tego że ciągnik dajmy na to X będzie kosztował 75Tyś i koszty eksploatacji wyniosą 50tyś przez 10 lat a ciągnik Z będzie kosztował 100Tyś i jego koszty eksploatacji wyniosą 10Tyś . Wiadomo że trzeba kupować z głową kupić tanio a drogo naprawiać to żadna sztuka , kupić drożej i nie naprawiać to nie lada sztuka .

#2147 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 09 luty 2011 - 19:39

Co z tą Pol... Fabryką W tej chwili 80 4wd już nie ma...

#2148 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 09 luty 2011 - 19:39

Co z tą Pol... Fabryką ktos pytal o model ft wiec mowie ze to jest to 80 4WD do tej pory mial jakies problemy z hydraulika i z odpalaniem (ktore w dalszym ciagu nie zostaly rozwiazane) no i jeszcze para drobnostek ktore zatrzymuja prace bo sam zrobic nie mozesz bo na gwarancji i serwis musi przyjechac takich jak pasek czy pekniety przewod paliwowy

#2149 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 10 luty 2011 - 15:32

Co z tą Pol... Fabryką Piszecie jakie to tanie koszta eksploatacji jest tych nowych modeli, ale przecież to już nie jest stary ursus który faktycznie tani był w tych sprawach. Konstrukcja podobna do Farmtraca, czyli tego którego ktoś wymienił jako drogiego w eksploatacji.

#2150 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 10 luty 2011 - 16:48

Co z tą Pol... Fabryką Wiadomo że to już nie ta konstrukcja i nie te koszta ale ursus nie jest ciągnikiem made in China lub Indie i co za tym idzie jest solidniejszy mocniejszy konstrukcyjnie więc części się tak szybko nie niszczą więc koszty użytkowania są tańsze .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2151 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 10 luty 2011 - 16:57

Co z tą Pol... Fabryką :blink:
A Farmtrac to jest made in Indie ? Silnik perkins oryginał i mosty carraro tez oryginał nie żadne podróby

#2152 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 10 luty 2011 - 17:51

Co z tą Pol... Fabryką Popatrz na moje posty i zacytuj post w którym piszę że Farmtrack jest made in Indie!!!

#2153 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 10 luty 2011 - 18:05

Co z tą Pol... Fabryką Wypowiedz @kluch369

Piszecie jakie to tanie koszta eksploatacji jest tych nowych modeli, ale przecież to już nie jest stary ursus który faktycznie tani był w tych sprawach. Konstrukcja podobna do Farmtraca, czyli tego którego ktoś wymienił jako drogiego w eksploatacji.

I twoja wypowiedz

Wiadomo że to już nie ta konstrukcja i nie te koszta ale ursus nie jest ciągnikiem made in China lub Indie i co za tym idzie jest solidniejszy mocniejszy konstrukcyjnie więc części się tak szybko nie niszczą więc koszty użytkowania są tańsze .

Z tego zrozumiałem, i że w ursusie są mniejsze koszta uzytkowywania
Ale mniejsza z tym

#2154 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 10 luty 2011 - 18:13

Co z tą Pol... Fabryką Ciekawe gdzie są produkowane silniki Perkinsa, wjakim kraju? Oczywiście nie czepiam się Ursusa, bo duża liczba ciągników jest na tym samym silniku oparta.

#2155 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 10 luty 2011 - 18:26

Co z tą Pol... Fabryką Miedzy innymi w Anglii i Chinach

#2156 Share marecki

marecki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 11 luty 2011 - 11:56

Co z tą Pol... Fabryką a skąd wiecie jaka jest jakość nowych ursusów skoro jest ich tak mało i nie ma opińi użytkowniku o nich gadacie o farmtracach że takie kiepskie a ja gadałem z facetem co serwisuje oba i powiedział że wybrał by farmtraka. co do ursusa to na razie powiedział że psują się linki od dźwigni biegów i ciężko je wyregulować.chwalicie coś co jeszcze nie sprawdzone. kupcie ursusa i pogadamy za 10 lat ja bym go nie kupił.
<blockquote>
</blockquote>

#2157 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 11 luty 2011 - 14:40

Co z tą Pol... Fabryką nie pamiętam czy było
Z RPT:
rejestracje nowych ciągników wg producentów w IV kwartale 2010r.

CNH 616
Belarus/mtz/pronar 602
Zetor 384
John deere 360
SDF 299
AGCO 186
Farmtrac 86
Ursus 72
Farmer 66
Claas 60

Taka ciekawostka:)
A co do ursusa to może za wcześnie na osądy ale myslę że nowe modele ruszą trochę sprzedaż choćby dla tego że inaczej podchodzą do nich sami dealerzy. Np niedaleko mnie wcześniej u dealera stał 3512 to był postawiony na uboczu jakby nie było czym się chwalić. A ostatnio przejazdem zauwazyłem 5524 (albo 6824, nie widziałem dokładnie ale raczej któryś z tych 2) w nowej masce jak stał pomiędzy zetorami i wcale nie wyglądał przy nich jakoś dziwnie:) Moze to tylko takie wrażenie ale nowe ursusy chyba beda częstszym widokiem u dealerów a przez to być może i u rolników.

Edytowany przez michal651, 11 luty 2011 - 14:49.

#2158 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 11 luty 2011 - 14:41

Co z tą Pol... Fabryką Tyle tylko że Ursus ma dużo większe doświadczenie w produkcji ciągników ja kto się mówi firma z tradycjami a Farmtrack zaczyna je dopiero zbierać co bardzo dobrze widać np po modelu 70 4WD :/
Ty może nie ale w mojej okolicy właśnie te nowe Ursusy zaczynają już wygrywać z Zetorami tzn lepiej się zaczynają sprzedawać

#2159 Share Karpiu

Karpiu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 11 luty 2011 - 15:02

Co z tą Pol... Fabryką Smutno bo ursus to im się udał - niektóre hehe...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2160 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 11 luty 2011 - 15:55

Co z tą Pol... Fabryką No na razie kolorowo nie jest w sprzedaży ale to prawda ,ze Ursus odbudował relacje z wieloma przedstawicielami.Nowe modele oraz ich fabryczny kredyt został bardziej rozpowszechniony i teraz u dealerów nie stoi jeden Ursus(tak jak to było nie dawno ,ze jeden Ursus stał i to najczęściej gdzieś ukryty) tylko teraz jest prezentowana szersza gama modeli.
Myślę ,że niebawem sprzedaż Ursusa powinna być wyższa.

Edytowany przez HIlary, 11 luty 2011 - 16:02.

Dodaj odpowiedź