Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9310 odpowiedzi na ten temat

#2121 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 luty 2011 - 20:37

Co z tą Pol... Fabryką No ale i tak nie wstawie bo nie mogę :( Vip się skończył ale kiedyś zrobie vipa kupie to zasypie fotami :D
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 16:37
  •  

#2122 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 04 luty 2011 - 10:53

Co z tą Pol... Fabryką Kolego UrsusCzesio chyba Ci się coś pomyliło obecnie nie ma w produkcji modelu 6024
I przychylam się do prośby o fotki :)

Myślę że to dopiero początek serii filmików i prawdopodobnie będą następne

#2123 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 04 luty 2011 - 15:35

Co z tą Pol... Fabryką

nie mówie o biegach i nie 1684 tylko starszy jego brat gdzie wajchy z lewej od womu. Przeniesione ze starej ciezkiej serii <_< dziś przywieźli do nas pierwsze nowe ursusy no i zrobiły dobre wrażenie. 2 zastrzeżenia mam do 6024. Wąskie laczki i ten porzód maski jak w połączeniu zwąziutkimi laczkami tak dziwnie wygląda. Ale klime miał juz, w środku w kabinie ok kultura pracy jak dla mnie super w porównaniu do konkurencyjnej proximy 85

To jakoś niejasno piszesz bo "za 160 KM ciagnik który ma Common rail, dźwignie umieszcozne że możesz się zabić wchodząc" dzwignie to już po prawej miały nowsze 1634 a co dopiero te z Common rail więc dlatego się czepiam bo wyglądało jak byś opisywał 1674 i wajchy od biegów.

Edytowany przez swat24, 04 luty 2011 - 15:44.

#2124 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 05 luty 2011 - 22:38

Co z tą Pol... Fabryką i to jest maszyna

#2125 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 luty 2011 - 23:55

Co z tą Pol... Fabryką Teraz już Ci nie powiem który to model bo zabij ale zpaomniałem co chwila nowe wymyślają. Ale wom i cos jeszcze z lewej strony niestety człowiek który jest troche szerszy przychacza. Co mi sie bardzo psodobało. Otwieranie drzwi od środka, pierdolnik w mocowaniu szyby leciutko chodził i wygodne to. Dźwignie biegów ok tylko EHR nie koniecznie

No własnei też pokapowałem się ze mam byka nie 6024 tylko 6824 i 3725 ogónie ok oby dwa z klimą w srodku nawet nawet kutura pracy tych silników zaskoczyła mnie ten mały to zalatuje wiadomo 3P a tamten większy to cicha równiutka praca
http://allegro.pl/ci...1444367049.html troche inaczej wygląda niz na stronie fabryki bo felgi ma fergusona a nie a'la C-360 :rolleyes: i prosty tłumik.

#2126 Share catur

catur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 06 luty 2011 - 00:34

Co z tą Pol... Fabryką @UrsusCzesio, czy dobrze zrozumiałem? Masz 6824? Napisz jak się sprawuje, bo chciałbym takiego kupić, ale jeszcze nie spotkałem nikogo, kto by go MIAŁ!

#2127 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 06 luty 2011 - 08:11

Co z tą Pol... Fabryką No właśnie masz go? To czemu fotek, filmików nie dajesz. Chyba wszyscy na AF by je obejrzeli.Była by to niesamowita wiadomość że ktoś z AF ma nowego ursusa.Brawo za odwagę.

#2128 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 06 luty 2011 - 09:13

Co z tą Pol... Fabryką Według mnie to kupno Ursusa nie jest wcale jakimś aktem odwagi tylko praktycznego myślenia
Ciągniki zrobione są z bardzo dobrych podzespołów np silnik perkins jest oszczędny i niezawodny
Części i ewentualny serwis powinny być tanie nie to co przy NH czy JD ( właśnie to mnie zniechęca do tych marek co z tego że on się rzadziej psuje jak nie można go samemu naprawić a części i serwis są koszmarnie drogie )

Fakt ciężko znaleźć jakieś opinie większość właścicieli nie przesiaduje w necie :) a powinno tego trochę być, wydaje mi się że schodzą te modele, u mnie na składnicy jak w połowie listopada przywieźli 6824 to na początku grudnia już go nie było nie zdążyłem nawet zdjęć zrobić
Myślałem że dłużej postoi bo był jednocześnie pełen wybór Zetorów więc zdziwiłem się że Ursus tak szybko poszedł, pewnie dlatego że to była full opcja przedni TUZ i WOM tylko jeszcze w starej masce

PS Widziałem że w 1674 na błotnikach z tyłu są przyciski do sterowania podnośnikiem kto wie jak jest z mniejszymi modelami??

#2129 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 06 luty 2011 - 09:48

Co z tą Pol... Fabryką Sterowanie podnośnikiem jak widziałem rok temu na AgroTechu w Kielcach to były jeszcze w 6824 i (prototypie) 8024, ale w 5524 nie było. Myślę jednakże że to może jest i w tym 5524 na zamówienie.

PS.Jedziecie na AgroTech w Kielcach bo ja bd 12 w sobotę.

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#2130 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 luty 2011 - 20:11

Co z tą Pol... Fabryką Nie mam po prostu je troche obsługiwałem. po placu pojeżdżenie zjazd z lawety jak dla mnie ciągnik ok ale cena :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2131 Share catur

catur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 06 luty 2011 - 20:23

Co z tą Pol... Fabryką No właśnie... cena.

#2132 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 06 luty 2011 - 20:35

Co z tą Pol... Fabryką Ursus 6824 teraz kosztuje około 130 tys to według was tak dużo jak za nowy traktor??

Edytowany przez kedziorek, 06 luty 2011 - 21:38.

#2133 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 07 luty 2011 - 08:59

Co z tą Pol... Fabryką Boże i znów się zaczyna a ile on powinien kosztować? 30-40 tyś? to i tak byście się pluli za drogo. Weźcie sobie najpierw poczytajcie dane techniczne tego ciągnika a potem płaczcie że jest drogi, bo dla mnie jak na takie wyposażenie to jest tanio!

#2134 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 07 luty 2011 - 10:41

Co z tą Pol... Fabryką z cenami ursus może i poszedł po rozum do głowy ale jeszcze rewelacji nie ma...

Mówicie że 130 tys za 6824 to dobra cena? nie jest zła ale 5KM słabszy farmtrac 690dt mający skrzynię 24x24 na allegro stoi nawet za 120tys i jak dla mnie zakup ursusa w tym wypadku nie byłby do końca trafiony
farmtrac 690dt
Sytuacja powtarza się w wypadku 5524. 80 4wd który jest 2 km słabszy ale ma skrzynię 12x12 kosztuje 99tys
80 4wd
A od ursusa za 105 tys mamy... 3724 który ma 50KM :)

Edytowany przez michal651, 07 luty 2011 - 10:43.

#2135 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 07 luty 2011 - 15:27

Co z tą Pol... Fabryką a cześć to kto policzy ile kosztuje potem naprawa najtaniej wychodz ursus

Edytowany przez stachu19, 07 luty 2011 - 16:43.

#2136 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 07 luty 2011 - 16:40

Co z tą Pol... Fabryką sorry ale na farmtracka to ja np nawet nie chce patrzec i dziwi mnie to przekonanie to tego ciagnika jak nie ma jeszcze ich zbyt duzo ja osobiscie znam jednego goscia co ma farmtracka i jak tylko wspomina sie przy nim temat tego cignika to az go nosi dla niego jest to strasznie nie trfiony zakup no a ja jestem w 100% pewny ze nie zmysla
wiec juz nie porownojcie farmtracka z naszym ursusem bo ja gdybym mial wybierac miedzy tymi ciagnikami to nawet bym sie nie zastanawial chociaz sam wolal bym jakiegos nh bo te nowe ursusy nie sa jeszcze sprawdzone ale to ursus i jesli nawet sie biedzie cos psulo to z serwisem problemu nie bedzie bo czesci do niego napewno beda duzo latwiej dostepne niz do innych zagraniczniakow

wiem ze pewnie zaraz wszyscy co maja farmtracka mnie zjada i wyzwa od kolejnego obroncy ursusa ale to jest moje zdanie i dziekuje za pr

#2137 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 luty 2011 - 16:48

Co z tą Pol... Fabryką Farmtrack moge powiedzieć dobry ciągnik jednego mieliśmy na warsztacie jak narazie od września wyciek z wału od strony koła pasowego i to wszystko to Zetorów wiele więcej wracało

#2138 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 07 luty 2011 - 16:50

Co z tą Pol... Fabryką

Nie mam po prostu je troche obsługiwałem. po placu pojeżdżenie zjazd z lawety jak dla mnie ciągnik ok ale cena :(

a i jak ci biegi wchodziły i jakie odczucie a i czy może siedziałeś w 8024

#2139 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 07 luty 2011 - 17:04

Co z tą Pol... Fabryką

sorry ale na farmtracka to ja np nawet nie chce patrzec i dziwi mnie to przekonanie to tego ciagnika jak nie ma jeszcze ich zbyt duzo ja osobiscie znam jednego goscia co ma farmtracka i jak tylko wspomina sie przy nim temat tego cignika to az go nosi dla niego jest to strasznie nie trfiony zakup no a ja jestem w 100% pewny ze nie zmysla
wiec juz nie porownojcie farmtracka z naszym ursusem bo ja gdybym mial wybierac miedzy tymi ciagnikami to nawet bym sie nie zastanawial chociaz sam wolal bym jakiegos nh bo te nowe ursusy nie sa jeszcze sprawdzone ale to ursus i jesli nawet sie biedzie cos psulo to z serwisem problemu nie bedzie bo czesci do niego napewno beda duzo latwiej dostepne niz do innych zagraniczniakow

wiem ze pewnie zaraz wszyscy co maja farmtracka mnie zjada i wyzwa od kolejnego obroncy ursusa ale to jest moje zdanie i dziekuje za pr

To jak jest taki awaryjny to napisz jaki to model i co tam się psuje, bo nie chce mi się wierzyć w takie opowiadania

Edytowany przez Ursusc385, 07 luty 2011 - 17:04.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2140 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 08 luty 2011 - 20:26

Co z tą Pol... Fabryką Ludzie ale ursus musi wyjść na swoje. I proszę nie porównywać ursusa do farmtracka(który jest bo to inna półka (niższa)on jest na poziomie belarusa , farmera , tnie koszty (ale czy opłaca się tanio kupić a drogo naprawiać ? )żeby tylko się sprzedało . A ursusa kupicie i nich będzie awaryjny nawet tak jak farmtrac ale zapewniam was że części będą 2 razy tańsze a poza tym po 10 latach nie będzie problemu z częściami (części do ursusa są dużych firm) a do farmtracka może być problem(ryzykowne połączenie zachodu ze wschodem) .

Dodaj odpowiedź