Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9305 odpowiedzi na ten temat

#2101 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 14:35

Co z tą Pol... Fabryką Jak to wszystko czytam to..

To wszystko można porównać do polityki, Ursus to taki PiS co nie zrobi wszystko jest złe i miesza się go z błotem a ciągniki ze zachodu to takie PO wszystko jest super i ok..

panowie,koledzy po fachu..nie zachowujcie się jak stare zrzędy i plotkary (nikogo nie chce obrażać)bo że ktoś tam ma albo mówił to nic nie znaczy.. pewnie nie jeden rolnik który to czyta zrezygnuje z Ursusa nie dlatego że drogi czy coś tylko dlatego że mu będzie wstyd na wioske wyjechać bo się tu może naczytać że cho..
a opinie że Usus to złom to śmieć mi sie chce..niech wypowie sie ten co w takim Ursusie pracował ja z nowych to tylko w 5714 jeździłem i powiem że ciagnik super tylko trochę głośny

nie jestem obrońcą Ursusa ale to co tu sie dzieje sprawia że nie mam ochoty tu wchodzić ;[ zero obiektywizmu

ja pewnie nie za szybko kupie nowego Ursusa bo na razie mnie nie stać na żaden nowy ciągnik ale proszę..a jak już bym kupił choćby nawt 5524 i jak by ktoś sie spytał czemu Ursusa a nie np Zetora to odpowiem: jedni kase przepijają inni np na dziewczynki wydają a ja na Ursusa i co nie wolno mi? to moje ciężko zarobione pieniądze a jak ciagnik jest nowy i się o niego będzie dbać to pochodzi lata bez niczego

panowie dajcie na luz.. już zmęczony tym jestem..pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 13:49
  •  

#2102 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 15:56

Co z tą Pol... Fabryką bboyUrsus masz racje i coraz bardziej przekonuje sie do zakupu ursusa 8024

#2103 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 10:18

Co z tą Pol... Fabryką Ludzie opanujcie się nie wszystko złe co nowe z Ursusa.Nie oczekujcie że ursus będzie miał od razu gamę ciągników od 20-200 km (będących na poziomie z John Deere i Fendt) a cenowo na poziomie belarusa.Bo to jest na razie nie możliwe.Na razie traktory super tanie nie są ale przecież z czegoś ursus musi opłacić pensję pracownikom.Po 2-3 latach ciągniki będą lepsze ale tańsze.Wynika to z tego że ursus wybuduje nową halę więc koszty produkcji spadną więc ludzie będą kupować ursusa więc ursus będzie miał kasę na ulepszanie produkcji więc będzie taniej.Wtedy ursus będzie mógł konkurować.Na razie musi pospłacać długi przeszłości , wyrobić sobie znowu markę.Nie oczekujcie skoku ursusa z ostatniego miejsca na pierwsze w ciągu 1 roku.Bo to nie możliwe.Ursusa trzeba oceniać obiektywnie na poziomie 10lat a nie 1 roku.Przecież przez te 10lat ursus starał się robić co się da.Przecież zrobił dużo żeby się utrzymać na rynku.I proszę nie mówić że te modele były stare itd.Z czego ursus miał wziąć kasę na ulepszenia.Z pustego to o Salomon nie naleje.

#2104 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 10:30

Co z tą Pol... Fabryką tak się nie da :P Najpierw trzeba produkować tanio, jechać po kosztach, zdobyć rynek i zaufanie klientów, kupować licencje i w między czasie ulepszać produkty.
Chyba ze koledzy fani Ursusa, będziecie kupować produkt warty 80000zł, za 100000zł i tym samym dotować marny produkt. Ursus aby się odbić od podwójnego dan, w jakim jest obecnie musi przedstawić dobre produkty za dobra cenę, to może wtedy jakiś bank się zlituje i da kilkadziesiąt milionów na rozwój. Jak na razie, ani projekty rewelacyjne, a cena z kosmosu...

#2105 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 10:39

Co z tą Pol... Fabryką Jak wybuduje fabrykę to może coś zacząć się dziać.W tym roku ma się zacząć budowa chyba.Ursus musi się spieszyć żeby zdążyć rozszerzyć swoją gamę przed 2014 rokiem kiedy to prawdopodobnie będzie nowy PROW.

#2106 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:28

Co z tą Pol... Fabryką Kolego b0gdan jakie ceny z kosmosu???
Co Ty wygadujesz czy według Ciebie 250 tys za ciągnik 160 koni perkins z common rail to drogo??
Albo czy 170 tys za 8034 czyli 110 km perkins skrzynie 40/40 z elektrohydraulicznym rewersem i EHR prawie 4,5 tony udźwigu podnośnika to jest dużo??
Może Ty byś chciał żeby te traktory były za darmo??
Albo np 5524 75 koników za 105 tys to według mnie wcale nie jest dużo i myślę że wielu trzeźwo myślących ludzi się że mną zgodzi
Trzeba też pamiętać że w ursusy są bardzo tanie eksploatacji

#2107 Share wypasioneforum

wypasioneforum

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:33

Co z tą Pol... Fabryką ktoś ciągle oskarżał ursusa o kopiowanie z innych marek

prosze bardzo nowy df z lampami od ciapka :D
http://www.agrofoto....-agrotron-l720/

#2108 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 30 styczeń 2011 - 22:55

Co z tą Pol... Fabryką a tego 8034 to w ogóle sprzedają?

#2109 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 11:28

Co z tą Pol... Fabryką Modele 8034 oraz 6834 to są ciągniki które będą miały swoją premierę bodajże na Agrotech w Kielcach, więc jeszcze nie są w seryjnej produkcji.

#2110 Share kadman

kadman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 13:10

Co z tą Pol... Fabryką Ciągniki 8034 i 6834 miały premierę w Bednarach 2010 a wejdą do produkcji w kwietniu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2111 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 01 luty 2011 - 09:07

Co z tą Pol... Fabryką Mnie dziwi to że ursus wprowadza mało modeli i wolno.Przecież inne firmy dostosowują ciągniki cały czas.A ursus modernizację 2 ciągników robi 1r.

#2112 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 01 luty 2011 - 09:26

Co z tą Pol... Fabryką Gdyby wszystko szło na bieżąco to by nie było tej luki rozwojowej a tak chop siup to się nie przeskoczy dziury w rozwoju firmy.

#2113 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 luty 2011 - 19:28

Co z tą Pol... Fabryką

Kolego b0gdan jakie ceny z kosmosu???
Co Ty wygadujesz czy według Ciebie 250 tys za ciągnik 160 koni perkins z common rail to drogo??
Albo czy 170 tys za 8034 czyli 110 km perkins skrzynie 40/40 z elektrohydraulicznym rewersem i EHR prawie 4,5 tony udźwigu podnośnika to jest dużo??
Może Ty byś chciał żeby te traktory były za darmo??
Albo np 5524 75 koników za 105 tys to według mnie wcale nie jest dużo i myślę że wielu trzeźwo myślących ludzi się że mną zgodzi
Trzeba też pamiętać że w ursusy są bardzo tanie eksploatacji

Za 8034 cena ok ale za za 160 KM ciagnik który ma Common rail, dźwignie umieszcozne że możesz się zabić wchodząc, EHR na nie wygodnej wysokosci i ogólnie patrząc na jego konstrukcje widzisz starą 16 no to sorry nie za tą kase. Ale coś zrobili. Tylko tą konstrukcje tych szesnastek mogli by całkiem nowa zrobic albo kupić lub zaje***
Mój Wladimirec podbija świat

#2114 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 02 luty 2011 - 00:22

Co z tą Pol... Fabryką Co możesz mówić o 1684 jak nawet jego fotek jeszcze nie ma bo go nie produkują?
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#2115 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 03 luty 2011 - 10:59

Co z tą Pol... Fabryką Taka ciekawostka dla zainteresowanych

NAJNOWSZA REKLAMA URSUSA

http://www.youtube.com/user/UrsusSpzoo

Miłego oglądania :D

#2116 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 03 luty 2011 - 17:10

Co z tą Pol... Fabryką O widać ursus się postarał.Filmik fajny.Szkoda że nie nakręcą jak jeździli ursusami.

#2117 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 03 luty 2011 - 17:23

Co z tą Pol... Fabryką filmik to na 6

#2118 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 03 luty 2011 - 18:34

Co z tą Pol... Fabryką

Za 8034 cena ok ale za za 160 KM ciagnik który ma Common rail, dźwignie umieszcozne że możesz się zabić wchodząc, EHR na nie wygodnej wysokosci i ogólnie patrząc na jego konstrukcje widzisz starą 16 no to sorry nie za tą kase. Ale coś zrobili. Tylko tą konstrukcje tych szesnastek mogli by całkiem nowa zrobic albo kupić lub zaje***

Ja w Mf 3085 mam dzwignie od biegów umieszczone tak samo i jeszcze się nie zabiłem, poza tym wiele marek ma z prawej biegi że ciężko wejść ale jak zwykle wszystki to przeszkadza tylko w Ursusie.

#2119 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 luty 2011 - 18:42

Co z tą Pol... Fabryką nie mówie o biegach i nie 1684 tylko starszy jego brat gdzie wajchy z lewej od womu. Przeniesione ze starej ciezkiej serii <_< dziś przywieźli do nas pierwsze nowe ursusy no i zrobiły dobre wrażenie. 2 zastrzeżenia mam do 6024. Wąskie laczki i ten porzód maski jak w połączeniu zwąziutkimi laczkami tak dziwnie wygląda. Ale klime miał juz, w środku w kabinie ok kultura pracy jak dla mnie super w porównaniu do konkurencyjnej proximy 85
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2120 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 03 luty 2011 - 18:51

Co z tą Pol... Fabryką Porób fotki jak możesz ;)

Dodaj odpowiedź