Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9686 odpowiedzi na ten temat

#1661 Share cypekr

cypekr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 18 maj 2010 - 17:27

Co z tą Pol... Fabryką "nie wyszły poza teren fabryki"- czyli nic innego nie macie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 20:16
  •  

#1662 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 18 maj 2010 - 17:34

Co z tą Pol... Fabryką Ale może był z hali gdzie robią prototypy...
Ja w to wierzę,iż Ursus stara się i robi wiele prototypów (było mówione że ma być 1374)

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#1663 Share cypekr

cypekr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 18 maj 2010 - 18:58

Co z tą Pol... Fabryką Ale tak właściwie to po co im wiele prototypów? Ursus staje się montownią- główny klocek od Perkinsa z Anglii, skrzynie pewnie przyjadą od ZF, może razem z przednimi mostami, pozostaje dopiąć tył, doposażyć w pneumatykę, hydraulikę, elektrykę i ubrać to w ładne ubranko:)
Tak buduje się ciągniki obecnie u większości zachodnich producentów.

Jeżeli w Ursusie zrobią to sumiennie, to będą to maszyny bezawaryjne i cieszące się dobrą opinią

#1664 Share Bizonlove

Bizonlove

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 maj 2010 - 19:14

Co z tą Pol... Fabryką URSUS 1674 Forte ładny jest ciekawe jaka cena ale ten nowy design jest piękny URSUS 6824 Mido też piękny

#1665 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 18 maj 2010 - 19:18

Co z tą Pol... Fabryką

"nie wyszły poza teren fabryki"- czyli nic innego nie macie:)

Skończ już ten temat, bo niczego się nie dowiesz czy tak czy tak. Wybacz, ale mimo Twojego małego pojęcia o czymś takim jak dotrzymanie słowa musisz zrozumieć, że nie mogę powiedzieć. Tyle ode mnie w tym temacie.

#1666 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 18 maj 2010 - 19:36

Co z tą Pol... Fabryką Do @alek162: Nie warto co z niektórymi się sprzeczać, bo nie rozumieją, że przecieki z fabryki zagroziłyby ursusowi i natychmiast inny producent próbowałby ursusa pokonać swoimi maszynami.
Do @cypekr:Te ciągniki wyglądają na prawdę przekonująco. Przypominają z przodu zetora 9540.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#1667 Share Bizonlove

Bizonlove

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 maj 2010 - 19:45

Co z tą Pol... Fabryką Zobaczymy czy nastąpi odrodzenie ursusa moim zdaniem tak

#1668 Share cypekr

cypekr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 18 maj 2010 - 19:50

Co z tą Pol... Fabryką

Do @cypekr:Te ciągniki wyglądają na prawdę przekonująco. Przypominają z przodu zetora 9540.

Ale ciągle nie napisałeś które masz na myśli...

Skończ już ten temat, bo niczego się nie dowiesz czy tak czy tak. Wybacz, ale mimo Twojego małego pojęcia o czymś takim jak dotrzymanie słowa musisz zrozumieć, że nie mogę powiedzieć. Tyle ode mnie w tym temacie.

Heh, po prostu troszkę dziwi mnie że nikt z tej całej wycieczki nic dotąd nie puścił do sieci, skoro pozwolili Wam robić zdjęcia prototypom to musieli liczyć się z takim ryzykiem. No nic, wierzę że macie jakieś materiały których rzeczywiście nie możecie narazie ujawniać.
Ja tylko liczę na fajnego sadownika ze strony Ursusa:)

#1669 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 18 maj 2010 - 20:53

Co z tą Pol... Fabryką Zdjęć prototypom nie można robić, więc ich nie mamy. Dajcie im jeszcze trochę czasu, bo nie da się zrobić wszystkiego w 3 miesiące. Głównie chodzi nam o rzeczy, które zostały nam przekazane w rozmowie, ale i one są niestety nie do ujawnienia B)

Widzę, że kolega @look19 wie o co chodzi :)

#1670 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 18 maj 2010 - 22:09

Co z tą Pol... Fabryką skończcie to gadanie że macie jakieś tajne informacje czy ine tam cuda.... poprostu nie było tematu... uważacie się za mądrzejszych od inych a ciągle podpuszczacie że cos wiecie ale nie możecie powiedzieć... skończcie to gadanie bo skoro takie bystrzachy jesteście to wcale sie tym chwalić nie powińście ps. żadna poważna firma nie wpuści osób trzecich do pomieszczeń w których ma ważne i tajne projekty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1671 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2013 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 19 maj 2010 - 05:05

Co z tą Pol... Fabryką No tu kolega ma stu procentową racje.

#1672 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 19 maj 2010 - 11:42

Co z tą Pol... Fabryką Fakt, ursus popisał się amatorszczyzną z tym wpuszczaniem turystów do miejsc których nie powinni widzieć. Cóż, każdy jest kowalem własnego losu, może ursus się na tym nie przejedzie :rolleyes:

#1673 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 19 maj 2010 - 15:45

Co z tą Pol... Fabryką Hahahahahahha! Ale mam z was brecht! Takich jak wy to by za bramę nie wpuścili nawet. Myślicie, że nie ma wycieczek do innych fabryk? I w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu, a wam jest cholernie trudno wytłumaczyć co i jak. Amatorszczyzna to by była jak byśmy powiedzieli to i owo, a jak masz trochę rozumku, to przejrzyj posty i wyciągnij wnioski. Ja tu nigdzie nie napisałem, że byłem w Ursusie i wiem coś, ale nie powiem. Temat zaczął się zupełnie inaczej, ale to wystarczy poczytać. Tak szczerze, to żal mi was, bo nie macie za grosz pojęcia o tym co się pisze, a jedynie wyrzucacie z siebie jakieś "przemyślenia i refleksje". Poza tym NIGDZIE nie napisałem, że widzieliśmy i wiemy dokładnie wszystko. Nie czytacie dokładnie czy co? Ogarnijcie sobie ten temat jeszcze, trochę czasu minie, ale myślę, że rozmowa będzie bardziej treściwa niżeli tłumaczenie czego nie doczytaliście. Powodzenia w czytaniu!

#1674 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2013 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 19 maj 2010 - 15:55

Co z tą Pol... Fabryką Czy ty nie potrafisz się wyrażać w mniej buńczuczny sposób?

#1675 Share cypekr

cypekr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 19 maj 2010 - 16:30

Co z tą Pol... Fabryką Widocznie nie, Alek162 w każdym temacie w którym się wypowiada musi pokazać swoją mądrość i wszechwiedze

#1676 Share Ziomek1994

Ziomek1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Rolnictwo,Elektryka

Napisany 19 maj 2010 - 17:23

Co z tą Pol... Fabryką a ty kolego @cypekr nie bądź taki mądry bo cie ruscy kupią!Jak nie umiesz zrozumieć że kolega @alek nie może niektórych informacji wyjawić?ciężko do główki to wbić?

#1677 Share cypekr

cypekr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 19 maj 2010 - 18:21

Co z tą Pol... Fabryką Rozumiem, tylko po co z każdym wchodzić w wyzwiska, przypieprzać się i napadać personalnie, jak ma to w zwyczaju Alek162?
Może ktoś powinien zacząć sypać banami za podobne zachowania...?

#1678 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 19 maj 2010 - 18:23

Co z tą Pol... Fabryką @alek, jak dla mnie to i tak jest to już amatorszczyzna z twojej strony, z powodu tego, że chwalisz się jak dziecko 'ja coś wiem, ale wam nie powiem'. Po co w ogóle było wspominać o tym? To już zostawiam tobie do przemyślenia. Ciężko inaczej wnioskować, że nie byłeś w fabryce skoro masz jakieś materiały z tej fabryki(?) Jeśli znów się mylę z czymś, tak jak inni, to może to nie nasza wina, a wina twoich nie rozgarniętych postów? Dojdź do ładu ze swoimi postami i po prostu przekaż to co masz przekazać, zamiast rzucać żalami, które mało kogo obchodzą, bo są już za bardzo przereklamowane przez młodych wilków z piaskownicy :rolleyes:

#1679 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 19 maj 2010 - 18:37

Co z tą Pol... Fabryką Koledzy pomyliliście tematy jak macie się kłócić to na PW,a nie posty nabijać ;P

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1680 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip