Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9917 odpowiedzi na ten temat

#1301 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 26 luty 2010 - 18:37

Co z tą Pol... Fabryką Panowie to temat o koncu swiata?? czy o naszym Ursusie???;)

Powiem ze komfort z fotek juz jako taki jest te co pokazali na zdjeciach z 6824 ktos wie ile moze wolaja za niego ???
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 12:48
  •  

#1302 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 26 luty 2010 - 18:38

Co z tą Pol... Fabryką Wierz mi to tylko żart...
A pro po Kielc ja też się,zaraz idę na halę B :D
Widzimy się przy Ursus'ach :P
Mam nadzieję że mimo tych okazałych zapowiedziach,Ursus zaskoczy nas pozytywnie ;)
Biedzie można wchodzić do Ursus'ów(jeszcze nie byłem na targach w Kielcach)?

P@bllo :)

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#1303 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 26 luty 2010 - 18:58

Co z tą Pol... Fabryką ja byłem w tamtym roku , ale nie jestem pewien czy będzie mozna wchodzić bo rok temu ursus przylepiony był do jednego dealera , był tylko 1 człowiek z ursusa , ale w tym roku ursus powinien mieć juz swoje stoisko i z tego co widać już ma (hala ;) koledzy kiedy bedziecie piatek , sobota czy niedziela ?
www.agromarchobrzany.pl.tl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1304 Share maxi777

maxi777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 26 luty 2010 - 19:06

Co z tą Pol... Fabryką Ja kolego w niedziele od 9 rano.Faktycznie te nowe ursusy są niczego sobie, tylko szkoda że tak późno rozpoczęli modernizacje, ciekawe jak cenowo będa.

#1305 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 26 luty 2010 - 21:11

Co z tą Pol... Fabryką Ja jedna jadę w sobotę o 15 jest rozstrzygnięcie konkursu ;)

#1306 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 26 luty 2010 - 21:49

Co z tą Pol... Fabryką @pawelll48 ty wysyłałeś jakieś foty na ten konkurs ?
może małe spotkanie?

#1307 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 27 luty 2010 - 10:38

Co z tą Pol... Fabryką 1 wysłałem,ale co za pech jak chciałem dodać kolejne to okazało się,że już za późno...

#1308 Share damianlech

damianlech

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 28 luty 2010 - 20:31

Co z tą Pol... Fabryką no no ursus szaleje.chcielismy zdjecia to sa i zdjecia,no i stronka sie zrobila calkiem ciekawa.zreszta i ciagniki tez.

#1309 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 28 luty 2010 - 22:43

Co z tą Pol... Fabryką Liczniki zawalili żywkiem z Zetora a ten środek taki sobie jest już ale ta podsufidka w stylu moro nie pasuje :) :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#1310 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 28 luty 2010 - 23:06

Co z tą Pol... Fabryką Raczej ursus i zetor kupują liczniki u tego samego producenta :) ciekawe jak będzie wyglądał 8024 i czy będzie miał inną kabinę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1311 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 09:50

Co z tą Pol... Fabryką

Liczniki zawalili żywkiem z Zetora a ten środek taki sobie jest już ale ta podsufidka w stylu moro nie pasuje :) :)

To są zegary firmy Ganz i Ursus stosuje je już od początku 2000 roku, na eksport widziałem nawet ciągnik z 1999 tylko analogowo mtg pokazywał więc raczej Zetor zaczoł kupować u tego samego producenta zegarów co Ursus nikt nic nie zwalił dowiedz się najpierw a nie głupoty na forum piszesz.

#1312 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 18:22

Co z tą Pol... Fabryką 'swat24' no nie powiedział bym ze Ursus pierwsze wziął te zegary niż Zetor bo w Zetorach już spodkałem sie u takiego handlarza że 7340 miał już takie liczniki a te ciągniki były produkowane od 1992 d0 1999r a to był rocznik 97 czyli Zetor nawet jeśli kożysta razem z Ursusem z jednej firmy zegarów pierwszy je miał i wogóle w Zetorach są częściej spotykane niz u Ursusach z tych lat nawet tych nowszych w Ursusie to mogło być na jakieś specjalne zamowienie albo coś. I nie chce tworzyć niepotrzebnych kłótni tylko pisze to co widziałem i to myśle a o tej firmie nie wiedziałem że produkuje zegary do Ursusa też zadziwiło mnie to bo myślałem że tylko Zetor korzysta tylko z nich .
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#1313 Share prox7441

prox7441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 18:45

Co z tą Pol... Fabryką Właśnie looknąłem na stronke ursusa i nawet nawet mi sie widzi... ten 6824 to nawet niezły sprzęt może być ale kto w tych czasach robi blokade na pedał jak w c330 to jest na pewno do poprawki...

#1314 Share farmer34

farmer34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 20:10

Co z tą Pol... Fabryką Podobno pracują nad nową deską rozdzielczą, nowa ma mieć więcej wskazań elektronicznych.Jak się czegoś dowiem o tej nowej to napiszę. W tych nowych modelach jeszcze będzie kilka zmian. Wszystkie ciągniki czterocylindrowe mają elektrohydrauliczne załączanie WoM więc myślę że i na blokadę tylnego mostu przyjdzie czas. W 8024 będzie elektrohydrauliczna blokada przedniego mostu.

#1315 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 20:36

Co z tą Pol... Fabryką a te zmiany to czego będą dotyczyć?

#1316 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 17:18

Co z tą Pol... Fabryką

'swat24' no nie powiedział bym ze Ursus pierwsze wziął te zegary niż Zetor bo w Zetorach już spodkałem sie u takiego handlarza że 7340 miał już takie liczniki a te ciągniki były produkowane od 1992 d0 1999r a to był rocznik 97 czyli Zetor nawet jeśli kożysta razem z Ursusem z jednej firmy zegarów pierwszy je miał i wogóle w Zetorach są częściej spotykane niz u Ursusach z tych lat nawet tych nowszych w Ursusie to mogło być na jakieś specjalne zamowienie albo coś. I nie chce tworzyć niepotrzebnych kłótni tylko pisze to co widziałem i to myśle a o tej firmie nie wiedziałem że produkuje zegary do Ursusa też zadziwiło mnie to bo myślałem że tylko Zetor korzysta tylko z nich .

No to ci jeszcze powiem, że Farmer je montował (czy jeszcze montuje to nie wiem), no i w Pronarach też były ale teraz to chyba sami robią bo co troche zmieniają zegary.

#1317 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 02 marzec 2010 - 17:26

Co z tą Pol... Fabryką w sumie to i lepiej, że kupują je od jakiejś firmy a nie robią swoich desek rozdzielczych może fajnie wyglądały ale 30 lat temu
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#1318 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:10

Co z tą Pol... Fabryką no napewno , te zegary okrągłe to troche mod już przeszła one są dobre bo jak sie spali 1 zegar to wymienisz a jak w całej desce się spali 1 to wymieniasz całą deskę są plusy i minusy

#1319 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 02 marzec 2010 - 21:18

Co z tą Pol... Fabryką w sumie to masz rację proste rozwiązania są najlepsze- kiedyś miałem problem z odpaleniem vipera(126p) i ojczulek wziął kawałek pręta, młotek i walnął w silnik a malar odpalił
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1320 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 23:27

Co z tą Pol... Fabryką Ach ta Polska mysl technologiczna Mlot i Łom :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Dodaj odpowiedź