Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9917 odpowiedzi na ten temat

#9841 Share farmtrac8244

farmtrac8244

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 946 postów

Napisany 21 wrzesień 2017 - 21:48

Co z tą Pol... Fabryką

Zobaczycie ile teraz kupi ciagnik krajowy programy sie pokończyły to mało kto wyłoży na coś wyszukanego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 13:06
  •  

#9842 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4249 postów

Napisany 21 wrzesień 2017 - 21:54

Co z tą Pol... Fabryką

Taaa . bo krajowe to prawie za darmo , to nic tylko brać :D .

ZETOR TEAM

#9843 Share STIG0013

STIG0013

Agronom

• Members
  • PipPipPip
  • 1610 postów

Napisany 22 wrzesień 2017 - 06:32

Co z tą Pol... Fabryką

kto ma kupić to kupi póki jest jakieś wsparcie, potem będą niewielkie ilości i sprzęt używany, dużo będzie młodych maszyn z małym przebiegiem

Edytowany przez STIG0013, 22 wrzesień 2017 - 06:34.

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#9844 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 348 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 22 wrzesień 2017 - 15:31

Co z tą Pol... Fabryką

Był ktoś z was dzisiaj na Bednarach? Nie widziałem ani jednego ursusa...  :blink:

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#9845 Share farmtrac8244

farmtrac8244

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 946 postów

Napisany 22 wrzesień 2017 - 22:18

Co z tą Pol... Fabryką

Nie chcieli się pokazywać?

#9846 Share MF675ursus

MF675ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 23 wrzesień 2017 - 18:29

Co z tą Pol... Fabryką W C380 niema już w podstawowym wyposażeniu klimy. Weź latem wytrzymaj w tym akwarium...

#9847 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 23 wrzesień 2017 - 20:43

Co z tą Pol... Fabryką

W zachodnich za klime wołają to dlaczego w nich ma być w standardzie?

#9848 Share MF675ursus

MF675ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 23 wrzesień 2017 - 20:48

Co z tą Pol... Fabryką A dlaczego wcześniej była w standardzie? Tak się możemy pytać...

#9849 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2245 postów

Napisany 23 wrzesień 2017 - 20:52

Co z tą Pol... Fabryką Żeby przyciągnąć klientów. I tu nie chodziło tylko o klime, ale też o cene. Od jakiegoś czasu ursus podnosi ceny, chyba wydaje mu się ze wyrobił sobie markę, i teraz może szaleć z cenami. Oby nie było jak z belarusem...

#9850 Share MF675ursus

MF675ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 23 wrzesień 2017 - 21:20

Co z tą Pol... Fabryką To teraz nie muszą przyciągać klientów? Powodzenia, sprzedaż będzie jak u Farmtrac'a, co się powoli zwija z rynku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9851 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 24 wrzesień 2017 - 06:41

Co z tą Pol... Fabryką

Może mogą mieć też inny problem, nie wiem nawet jak się ta klimatyzacja w ekstremalnych warunkach spisywała. Jeśli nie za bardzo może ją zmienili? Ursus i tak naszego rynku nie traktuje priorytetowo. Skupiają się na tym co największe zyski przynosi czyli na Afryce. Dlatego tu póki co myślą że jest sytuacja stabilna, poza tym ja i tak czekam na ciągniki oparte o większość podzespołów ich konstrukcji. Co z tego że ciągnik nie jest drogi w zakupie skoro skrzynia włoska i części nadal drogie. Ostatnio miałem nie miłą niespodziankę z moim agroplusem i potrzebna była mi tylko końcówka WOM naprawdę nie spodziewałem się że oryginał będzie kosztował aż tyle...

#9852 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2245 postów

Napisany 24 wrzesień 2017 - 06:57

Co z tą Pol... Fabryką

To teraz nie muszą przyciągać klientów? Powodzenia, sprzedaż będzie jak u Farmtrac'a, co się powoli zwija z rynku

Może myślą że już wyrobili sobie markę, u każdy kupi Ursusa dlatego ze to ursus

#9853 Share HandlowiecOborniki

HandlowiecOborniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 24 wrzesień 2017 - 06:58

Co z tą Pol... Fabryką

Był ktoś z was dzisiaj na Bednarach? Nie widziałem ani jednego ursusa...  :blink:

Sektor D stanowisko 426 :)

#9854 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2035 postów

Napisany 24 wrzesień 2017 - 10:39

Co z tą Pol... Fabryką

Może mogą mieć też inny problem, nie wiem nawet jak się ta klimatyzacja w ekstremalnych warunkach spisywała. Jeśli nie za bardzo może ją zmienili? Ursus i tak naszego rynku nie traktuje priorytetowo. Skupiają się na tym co największe zyski przynosi czyli na Afryce. Dlatego tu póki co myślą że jest sytuacja stabilna, poza tym ja i tak czekam na ciągniki oparte o większość podzespołów ich konstrukcji. Co z tego że ciągnik nie jest drogi w zakupie skoro skrzynia włoska i części nadal drogie. Ostatnio miałem nie miłą niespodziankę z moim agroplusem i potrzebna była mi tylko końcówka WOM naprawdę nie spodziewałem się że oryginał będzie kosztował aż tyle...

Carraro skrzynie produkuje w Indiach ale pomimo tego pewnie ceny i tak włoskie.

#9855 Share SW400kruger

SW400kruger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 24 wrzesień 2017 - 10:50

Co z tą Pol... Fabryką

75km mi przestawili, że ciągnie od dolnych obrotów, ale co konkretnie zrobili to warszawiaki Ci tego nie powiedzą.

Dzwoniłem ostatnio o przestawienie 100km perkinsa to z tego gówna nie da się nic zrobić. Powiedzieli mi to zarówno z warszawki jak i pewna firma podnosząca moc w ciągnikach (również z mech. pompą wtryskową)

Także trzeba się pogodzić z myślą, że ten silnik to jedno wielkie GÓWNO, którym nie da sie normalnie jeździć, bo poniżej 1500rpm nie ma w ogóle siły, czyt. dopóki nie wdepniesz gazu w podłogę nie pojedziesz.

A mało pali jak pyrka na niskich obrotach i ma lekko, jak dostanie obciążenia to SMOK na paliwo...

Dziękuję, że odpisałeś.

Ja dopiero piszę, bo nie mam czasu zerknąć na forum między innymi dlatego, że pali to właśnie tyle że nieekonomicznie jest tego używać i muszę starymi wszystko robić a brakuje mi właśnie trzeciego ciągnika mimo że teoretycznie go posiadam.
 I nawet jak ktoś powie, że wydaje mi się bo nim więcej zrobię biorąc pod uwagę hektary na godzinę, to ja odpowiem - wydaje się komuś kto tego wynalazku nie ma :)

A wracając do sprawy to przez telefon te kilka firm do których dzwoniłem twierdzi, że da się z tym coś zrobić, ale możliwe że tylko tak mówią, bo pogadać każdy sobie może ...
Jedni nawet cos trochę powiedzieli mimo że przez tel.(chyba chcieli dać do zrozumienia że znają się na rzeczy, a czy się znają to nie wiem heh), mianowicie twierdzą, że trzeba przestawić rozrząd by zminimalizować wpływ wewnętrznej recyrkulacji spalin na duszenie się silnika podczas wchodzenia na obroty i zmienić też parametry pompy wtryskowej.

#9856 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3081 postów

Napisany 24 wrzesień 2017 - 10:57

Co z tą Pol... Fabryką

Można wiedzieć do kogo dzwoniłeś ? A podjęli by się w ogóle przestawienia rozrządu ?

Ja dzwoniłem tutaj

http://www.traktormoc.pl/

To oni nic nie poradzą. No i główny dystrybutor perkinsa na całą polskę też twierdzi, że się nie da.

#9857 Share SW400kruger

SW400kruger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 24 wrzesień 2017 - 11:07

Co z tą Pol... Fabryką

agroecopower i 44tuning, reszta mówiła, że da się zrobić jeśli stwierdzą że ma odpowiednią moc, bo często im ponoć brakuje nawet dwadzieścia kilka koników i przytaknąłem że brakuje :)

Taka impreza podobno prawie 4 tysiące ...  Ciebie też podobnie wyniosła modyfikacja tego mniejszego?

#9858 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3081 postów

Napisany 24 wrzesień 2017 - 11:10

Co z tą Pol... Fabryką

Z tą poprzednią to były jaja ;) Ciagnik miał ewidentny brak mocy, twierdzili że go przestawią w ramach GWARANCJI - a co do czego jak to perkins zażyczyli sobie 6 tyś ;)

#9859 Share SW400kruger

SW400kruger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 24 wrzesień 2017 - 11:49

Co z tą Pol... Fabryką

6 to dużo, ale później doprowadzili w końcu ciągnik do porządku i teraz da się go eksploatować normalnie i jesteś zadowolony w miarę z niego?

Myślałem też żeby sprawę ugryźć inaczej, mianowicie porozmawiać z jakimś konkretnym dealerem Claasa i jak by wyrazić wstępną chęć zakupu ciągnika z tej marki to może by zdradził jak radzili sobie z problemami w axosach z takim silnikiem...
Za ciągnikiem też pasuje się rozejrzeć tylko teraz nie ma czasu a nie chcę podjąć jakąś pochopną decyzję i znowu męczyć się z jakimś padłem jak ten, ale jakoś przemawia do mnie T4 :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9860 Share szymekb

szymekb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 24 wrzesień 2017 - 19:57

Co z tą Pol... Fabryką

Panowie. znam rozwiazanie  tego problemu, po regulacjach wypluł 104.2 km na wom i 446nm . A mozna jeszcze kilka koni więcej ale skrzynia za slaba.

Dodaj odpowiedź