Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9917 odpowiedzi na ten temat

#4841 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1043 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 17:56

Co z tą Pol... Fabryką Oczywiście wszystko mechaniczne, ciekawo tylko czy cena znowu nie skoczy. Jeśli ta ich skrzyń i mosty będą dobrej jakości to powoli ludzie zaczną kupować ursusa o ile cena będzie przystępna.

Normalnie, to producent produkuje jakieś maszyny, a potem wprowadza nowsze zastępując te starsze. W Ursusie pokazują maszyny, a potem pokazują nowsze bez wprowadzania jakichkolwiek do produkcji. :P

Skoro tych nowości nie sprzedają to gdzie one idą, na złom?

Edytowany przez st220, 12 marzec 2014 - 17:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 07:57
  •  

#4842 Share Figiello

Figiello

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 00:26

Co z tą Pol... Fabryką

http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ursus-przekladnie-stuprocentowo-polskie,49702.html

Pod koniec filmu była mowa o silniku :) Czyżby ursus chciał by i silniki produkować ?

#4843 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 09:35

Co z tą Pol... Fabryką Mają w planach upgrade starego 3-peka :D Chociaż ja uważam że powinni lepiej zagadać z andorią i skonstruować nowy silnik w andrychowie z różnymi mocami i wszystkimi normami

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4844 Share AgroSlask

AgroSlask

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 10:44

Co z tą Pol... Fabryką https://www.facebook...&type=1

Drodzy fani!
URSUS 11054 już za moment na polskich polach!!
Zgodnie z zapowiedziami produkcja idzie pełną parą.
Pierwsze egzemplarze dostępne w sieci dealerskiej od 31 marca 2014 ! - słowa Ursusa na FB :D YEA ! :D

#4845 Share 79agroJOHNY

79agroJOHNY

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 10:54

Co z tą Pol... Fabryką

https://www.facebook...&type=1

Drodzy fani!
URSUS 11054 już za moment na polskich polach!!
Zgodnie z zapowiedziami produkcja idzie pełną parą.
Pierwsze egzemplarze dostępne w sieci dealerskiej od 31 marca 2014 ! - słowa Ursusa na FB :D YEA ! :D

Dzieje się
produkują 11054 z kabiną czterosłupkowa, transmisja carraro i otwierany szyberdach - ciekawe jaka cena u dealera będzie

https://www.facebook...pe=1&permPage=1

Załączone miniaturki

• PANORAMA1.jpg

Edytowany przez 79agroJOHNY, 13 marzec 2014 - 11:00.

#4846 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 13 marzec 2014 - 11:06

Co z tą Pol... Fabryką Ciekawe czy ten 5044 lub coś w podobnej mocy pojawi się w wersji rolniczej. Ten pokazany to raczej sadownik
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#4847 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1043 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 11:30

Co z tą Pol... Fabryką Oby z ceną nie przesadzili to będą chętni do kupna. Jak by jeszcze dawali ciągnik na testy to całkiem było by super.

Edytowany przez st220, 13 marzec 2014 - 11:33.

#4848 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 13 marzec 2014 - 12:22

Co z tą Pol... Fabryką

Mają w planach upgrade starego 3-peka :D Chociaż ja uważam że powinni lepiej zagadać z andorią i skonstruować nowy silnik w andrychowie z różnymi mocami i wszystkimi normami

Może niech pierwsze skonstruują te skrzynie i przetestują. Jak się okażą dobre to można się jeszcze bawić w silniki, tylko tu już jest trudniej. Emisje spalin, jakieś pozwolenia i wogóle cała papierologia jest bardzo droga. Cieszy droga jaką obrała firma. Oby wszystko się udało.
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#4849 Share Zombi330

Zombi330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 12:26

Co z tą Pol... Fabryką ja sią pytam co ta kolejna szopa do montowania składaków ma w ogóle wspónego z ursusem - to jakiś żart chyba

#4850 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2244 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 12:58

Co z tą Pol... Fabryką szopa??? no trochę kolego poleciałeś, życzę tobie i sobie takiej szopy na maszyny

Edytowany przez bratrolnika, 13 marzec 2014 - 12:59.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4851 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1043 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 13:53

Co z tą Pol... Fabryką

ja sią pytam co ta kolejna szopa do montowania składaków ma w ogóle wspónego z ursusem - to jakiś żart chyba

Wspólnego ma tyle że trzeba zarobić kasę żeby było za co zbudować ciągnik z polskich części, projekty i badania dużo kosztują.

#4852 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 15:06

Co z tą Pol... Fabryką Oby tylko poprawili spód w tym ciągniku i wykończenie, a będzie dobrze. Jestem w szoku że tak szybko będzie w sprzedaży.. czasami Ursus pozytywnie zaskakuje.

#4853 Share pawel011392

pawel011392

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo, a dopiero później sport, wędkarstwo i takie tam pierdoły

Napisany 13 marzec 2014 - 15:21

Co z tą Pol... Fabryką Ja też jestem bardzo zaskoczony, gdzieś czytałem że ma być w sprzedaży w połowie roku lub dalej więc znając poczynania ursusa doszedłem do wniosku że go w tym roku wgl nie puszczą do sprzedaży i będą czekać za własnymi skrzyniami, ciekaw jestem co dalej będzie z 15014

#4854 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 13 marzec 2014 - 15:24

Co z tą Pol... Fabryką posiada ktoś może szczegółowe dane techniczne tych modeli pokazanych w Kielcach?
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#4855 Share Mlody5311

Mlody5311

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 17:29

Co z tą Pol... Fabryką nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach fabryki w której powstają wszystkie podzespoły, tym bardziej jeśli jest to tak złożona maszyna jak ciągnik czy samochód. Jeśli ktoś tu mówi szyderczo o montowni składaków to niech wybierze się na wycieczkę do jednej z fabryk koncernu agco czy same deutz-fahr. To ma się opłacać im i nam, a nie upaść.

#4856 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1354 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 17:36

Co z tą Pol... Fabryką Niesamowite, jak szybko ta firma staje na nogi. 4-ro słupkowa kabina nie występuje w nawet w Zetorach. No i ile w tej kabinie jest elementów "Made in Poland"! To jest coś. :o
W ostatnich latach warszawskiego Ursusa przestano produkować własne kabiny, bo nie było to opłacalne. Teraz znów stać Ursusa na kabinę, i to jaką! Jestem pod wielkim wrażeniem!!!

#4857 Share Salisbur

Salisbur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 18:41

Co z tą Pol... Fabryką Mam nadzieje ze takie rzeczy jak ta którą wykrył pan kedziorek to oni poprawili i nie wystawią go do sprzedaży z tym:
http://www.agrofoto....67-ursus-11054/

Tylko mi nie mówcie że to białe cylindryczne coś pod zbiornikiem powietrza to ten filtr oleju:
https://www.facebook...&type=3

Edytowany przez Salisbur, 13 marzec 2014 - 18:48.

#4858 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1354 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 19:25

Co z tą Pol... Fabryką Ja się tylko zastanawiam, jak jest to rozwiązane w innych ciągnikach, które posiadają te same mosty napędowe.

#4859 Share akun

akun

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 19:32

Co z tą Pol... Fabryką Ciągniki może i ładne może nawet będą lepsze od poprzednich, ale kierownictwo jest to samo miałem z nimi do czynienia nigdy w życiu nie chciałbym mieć z nimi do czynienia .Ostrzegam wszystkich aby się nie zachłysnęli tym co oni obiecują

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4860 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1354 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 19:46

Co z tą Pol... Fabryką Akurat kupując ciągnik nie musisz gadać z prezesem, czy kimś takim. Jednak co gorsze, to to, że tacy "mili panowie" mają smykałkę do interesów. Na razie spełniają swoje obietnice, więc nie jest tak źle.

Dodaj odpowiedź