Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9677 odpowiedzi na ten temat

#4041 Share Brego

Brego

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 22:31

Co z tą Pol... Fabryką Rzeczywiście pięknie wygląda. Oby wróciła potęga URSUSA. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 12:11
  •  

#4042 Share mariusz123456789a

mariusz123456789a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 14:40

Co z tą Pol... Fabryką W TPR pisze że ursus podjoł pracę nad reaktywacją produkcji przekładni 8/8 które były wytwarzane w byłej warszawskiej fabryce i że te skrzynie by zastosowali w ciągnikach 60-80km. W opracowaniu tej skrzyni chcą aby im pomogła politechnika warszawska. I w tym roku ma sie pojawić URSUS Finance który miał by finalizować wszystkie ciągniki i maszyny ursusa

#4043 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 26 marzec 2013 - 14:55

Co z tą Pol... Fabryką No 8/8 z rewersikiem to tak.One było w opcji w tych 6824 i 8024 a także chyba w 5524 i mniejszych....Nie wiem po co ta współpraca jak mają produkować to co było w warszawie,może chcą zrobić więcej przełożeń...A co to za wynalazek Ursus Finance?
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4044 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 15:08

Co z tą Pol... Fabryką 8\8 w ciągniku który ma robic w polu to trochę mało niech wkladaja jakies 16/16 chociaz to już bd cos

#4045 Share FajnyMarcus

FajnyMarcus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 16:18

Co z tą Pol... Fabryką Nie wiem czy wiecie ale ursus 1024 kosztuje tylko 150k brutto obecnie jest to prawie najtanszy ciągnik na rynku o tej mocy, co więcej belarus 1025.4 czyli belarus najnowszy o tej mocy i chyba jedyny który będzie spełniac normy europejskie kosztuje ponad 15k mniej. Oby tak dalej panowie z ursusa .

#4046 Share mariusz123456789a

mariusz123456789a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 16:18

Co z tą Pol... Fabryką Ursus Finance to jest finansowanie zakupu sprzętu czyli kredyt. Ja też bym wolał jakby miał 16/16. A i pisało o 10014T i bardzo go zachwalali i że na targach sie cieszył bardzo dóżo oglądalnościo.

#4047 Share FajnyMarcus

FajnyMarcus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 19:22

Co z tą Pol... Fabryką no ja też bym wolał ale skrzynię 8x8 ale z dwoma półbiegami tak żeby dało się jeździc. Bo powiem ci mam w mf skrzynię 32x32 ale teraz półbieg nie działa prawie nie da się jeździc, bo 17km/h na najniższym biegu to wcale nie jest mało a z półbiegiem 12-13km/h to jest trochę strach jeździc po drodze i w ogóle. Co z tego że teraz większośc ciągników ma dużo różnych prędkości ale wszystko trzeba przełączac. To wcale nie jest fajne np. pod górę jedziesz na średnich później zatrzymujesz się i zmieniasz na szybkie ( w przypadku 12/12) lepiej zrobic skrzynię tak żeby na najwyższym zakresie bez problemu pod każdą górę wyjśc więc najniższy bieg powinien miec prędkosc 5km/h żeby nie było przypału, a do tedy półbieg hydrauliczny albo nawet dwa, każdy zwalniający o 20/25 % i nie ma szans żeby coś brakło. Taki bonus : c-360 dużo lepiej się rozpędza niż mf i ogólnie w transporcie lepiej się jedzie bo na jedynce jedzie się 5km/h właśnie i nie raz ciągało się takie ciężary że gdy się ruszało ze skrzyżowania po prostym to podnośnik w górę pod zaczep przyczepy i blokada i jedziemy i nie ma że boli.

#4048 Share rafi1999

rafi1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 07:56

Co z tą Pol... Fabryką Pytałem kolesia w warfamy na targach w Kielcach czy będzie uruchomiona produkcja modelu 9024 (dawny 6824) powiedział że nie bo w tej mocy mają w ofercie serie h (czytaj hattat). Zobaczycie jeszcze troche i model 11024 (na tabliczce 8024) zostanie wycofany ze sprzedaży bo im się traktory szarpnięte z warszawy skonczą. Taki to mamy powrót ursusa i propagandę z tym związaną....

#4049 Share ROLpomorza

ROLpomorza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 10:44

Co z tą Pol... Fabryką http://www.facebook.com/URSUS.1893

http://wyborcza.pl/1...___Lody_ze.html

http://biznes.onet.p...0136,news-detal

Czesi polskie produkty rolne maja za syf , a my jak barany tyle Zetorów kupujemy , mimo że Ursus jest tańszy ,a do tego technicznie powoli lepszy .

Do Czech-Słowacji już nie pojadę ,a produktów też nie kupię (głównie ich słodycze)

#4050 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 9141 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 27 marzec 2013 - 15:46

Co z tą Pol... Fabryką No bo przecież z czegoś zetor nadal istnieje i istnieje dzięki Polsce. Bo w Czechach nowy zetor w polu to tak jak nowy ursus w Polsce. Czyli rzadkie zjawisko. Mogę się mylić bo w Czechach nie byłem ale z kim nie rozmawiam co był w tym kraju to głównie JD dominuje.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4051 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 16:41

Co z tą Pol... Fabryką kolego no to jak nie byles to się nie wypowiadaj ze same JD :D ja byłem to widziałem owszem spror jest JD i NH ale Zetorow tez jest duzo

#4052 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 17:05

Co z tą Pol... Fabryką Napisał wyraźnie że może się mylić i to nie jest powód aby od razu mówić żeby się nie wypowiadał...Przecież nowe ursusa było więcej bodajże na ukrainie niżeli u nas.Przez to się utrzymywał....Tak jak zetor na Polsce.
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4053 Share mekiss

mekiss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 18:16

Co z tą Pol... Fabryką Kolego milanreal1 jako ze jestes moderatorem mam do Ciebie pytanie , czy jest mozliwosc zorganizowania chatu z przedstawicielem Ursusa ,wtedy kazdy moglby zadac pytanie i dowiedizelibysmy sie jak to naprawde bedzie ,bo tak tylko rosna plotki

Edytowany przez mekiss, 27 marzec 2013 - 18:16.

#4054 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 18:57

Co z tą Pol... Fabryką Ludzie nie kupujcie zetorów !!!!!!! oni (czesi , słowacy ) spotkania robią szum medialny żeby Polska żywność nie szła !! nie bądźmy naiwni nie kupujmy tego szajsu !! oni 2700 sztuk sprzedali u nas w 2012 mam nadziej że w tym sprzedadzą góra 700 !! WON Z ZETOREM !!

#4055 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 27 marzec 2013 - 20:42

Co z tą Pol... Fabryką tak tylko głośna sprawa z tym mięsem jest tylko i wyłącznie winą polaków i tych cwaniaków, zapomnieliście o tym jak dodawali sól drogową do mięsa ? więc co tu się dziwić ?

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#4056 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 20:51

Co z tą Pol... Fabryką To przecież nie wszystkie tak robiły....

#4057 Share pig

pig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 21:07

Co z tą Pol... Fabryką

Ludzie nie kupujcie zetorów !!!!!!! oni (czesi , słowacy ) spotkania robią szum medialny żeby Polska żywność nie szła !! nie bądźmy naiwni nie kupujmy tego szajsu !! oni 2700 sztuk sprzedali u nas w 2012 mam nadziej że w tym sprzedadzą góra 700 !! WON Z ZETOREM !!

przyłączam sie do tej wypowiedzi, won z zetorem!!!!!!!!! wspierajmy polskich producentów i polskie produkty.

#4058 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1943 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 21:22

Co z tą Pol... Fabryką Jak bojkot to bojkot, może Ursus powinien też przestać stosować czeskie opony i przerzucić się na np. produkowane w Olsztynie Taurusy

#4059 Share doktorek2

doktorek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 21:47

Co z tą Pol... Fabryką Koleżanki i Koledzy jak czarny PR to czarny PR
zator to paliwożerne ciągniki w przeciwieństwie do Ursusa chwalą się że dają gwarancję na 3,5 roku tylko dlaczego na silnik tylko 500h? z czech to tylko piwo chociaż po ostatnich historiach z ich alkoholem to już chyba nie najlepszy przykład
JAKO ANEGDOTĘ MOŻNA OPOWIADAĆ: KUP10 BUTELEK CZESKIEJ WÓDKI - PSA PRZEWODNIKA DOSTANIESZ GRATIS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4060 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 22:05

Co z tą Pol... Fabryką Wiadomo w każdym kraju są partacze. Powinno sie potępiać takie praktyki jak sól drogowa jak dodawanie starego mięsa do wędlin. Inspekcje za to odpowiedzialne też powinny po tyłku dostać ale wiadomo tam są kolesie i jeden drugiemu krzywdy nie zrobi. Tyle że nie może być tak że nas to szykanują jako producentów a innych to nie bo wódkę z czech to chyba wszyscy znają i w innych krajach też sa przypadki nieprawidłowego produkowania żywności. I nie możemy siedzieć skuleni. i dobrym sposobem na utarcie nosa czechom było by spadek sprzedaży zetora na pewno by to odczuli :) I polskie firmy też by odczuły ale przyrost zamówień i kasa u nas zostaje a nie za granicą:)

a to w olsztynie stomilu już nie ma ???

Dodaj odpowiedź