adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

swat24    64

No a ile było o to kłótni, lepiej coś sprawdzić samemu bo nie we wszystko co w internecie czy gazecie typu np. fakt trzeba wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Kolega napisał co bd,ale ja wiem co bd tą niespodzianką :P:D


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

Podobno ma być 3724 z ramą ochronną i nowy design dużej serii (czyt. 1674) tyle wiem z poradnika rolniczego, może czymś jeszcze zaskoczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

a w 1674 tylko maskę zmienili ??

Ciekawe czy jakieś skrzynie zaprezentują np 12/12 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

O skrzyni nic nie pisało tylko pisało o jakimś nowym c3724 ze skrzynią 8/2 i ramą ochronną który ma bazować rzekomo na 3512/3514 O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uiop86    0

dokładnie tak będzie nowy tani ciągnik o mocy 50km z przednim napędem i udzwigu 2400kg 1674 oprócz maski zmieniono błotniki ogólnie całą stylistykę zewnętrzną na efekty musicie poczekać do kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

Dość mało, szczerze trochę mydlenie oczu, ponieważ pisali o rzeczach które były - skrzyni 16/8 która już jest od dobrych 30 latach w tych ciągnikach, maska ma być nowa jednoczęściowa unoszona w całości (nie wiem jak było do tej pory), 2 prędkości WOM 540/1000, silnik Perkins 160KM udźwig 5,5t opcjonalnie 7t, była też reklama i cena za 1674 wynosiła 190tys. netto :)

Edytowano przez Hubert8245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uiop86    0

możesz wrzucić skany tego artykułu

 

co do skrzyń to nic nowego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

no niestety nie wyrobili się ze zrobieniem skrzyni z większą ilością przełożeń i rewersem a i bumar nie sypnął im kasą na nowe projekty ;[


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Hej,

Byłem dzisiaj obok fabryki jak ładowali maszyny do Kielc:) niestety padła mi bateria w telefonie:(

Ten 3724 z daszkiem ma metalową maskę, taką jak w mf255. Seria ciężka dostała nowy dach i maskę w kolorze czerwono czarnym(notabene maska wygląda świetnie:)dach tak sobie:/ Kabina się nie zmieniła z zewnątrz, szyby proste. NIe wiem jak w środku, bo widziałem to tylko przez płot.

Poza tymi dwoma ładowali 3702 pico w pomarańczowym kolorze, czyli wersja komunalna- z kogutami na dachu i 3724 pico.

Był jeszcze chyba 6824 alb 5524 w wersji mido, z daleka nie było widać. Widziałem tam tylko te pięć ciągników.

Edytowano przez cypekr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Kurde kolego wygadałeś się <_<

Co to bd za niespodzianka ;[ :unsure:

Oj cyperek... cyperek :D


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

No tak, ale np. ja liczyłem na sadownika 4x4, więc teraz wiem że nie ma sensu jechać do Kielc...

A tak btw, co to za niespodzianka miała być? Zmiana maski i dachu? I nad tym pracowali tyle miesięcy? Wolne żarty:P

Edytowano przez cypekr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

A da się tego Ursusa z tym daszkiem zarejestrować?

bo niby do rejestracji musi być kabina <_<

jak się myle to mnie poprawdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Da się zarejestrowac...

@cypekr ale wiesz mi że bumar też i kasą nie sypnął Ursus'owi i dlatego jest jak jest...

Je tam życzę marce tej jak najlepiej :)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj