adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

WarownY    2

Jeśli Ursus dokona tych wszystkich zmian tak jak powiedział w wywiadzie prezes Słonowski to niech zetor zaczyna się bać :blink:

 

pawelll48 co do Twojego pytania to ja będę w sobotę koło 12-14 przy Ursusie :huh:


!!! URSUS TEAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

ja też o ile będę na agrotechu to w sobotę i planuje się wybrać do ursusa i wiem, że alek162 też planuje w sobotę przyjechać


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek19    2

Dzięki za odpowiedź Marcin ;)Wywiódł mnie w pole ten temat w tym linku :blink:

Miał byś coś na temat 2 polskich prototypów? Oto one AVTO Ursus 1234 i Ursus HELLAS.


Ursus c-330 i MF 255
następca c 330 Renault Cergos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leoXpetrus    0

Witam, musiałem się w końcu zarejestrować na Agrofoto.pl Do tej pory byłem tylko czytelnikiem...

Z niecierpliwością czekam na nowe modele URSUSA, mam nadzieję że nie będzie rozczarowania...

Niestety nie moge jechać do Kielc, więc czekam na Wasze opinie i fotografie nowych Ursusów...:blink:

Pozdrawiam

 

"URSUS - niedźwiedź się budzi..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@leoXpetrus masz rację, idzie wiosna więc niedźwiedź się budzi i oby znowu nie zapadł w sen zimowy :blink:


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Przemiana z leniwego niedźwiadka (który przez ostatnie lata nic nie robił) do ambitnego niedźwiadka (który ma wszystko zrobić na cacy).

Myślę,że po mimo tego "lenistwa" Ursus'a jest teraz "cisza przed burzą" ;P


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

podobnie jak nasi przodkowie nie dali się wynarodowić podczas 123 lat zaborów tak i ursus nie pozostanie tylko w pamięci potomnych :blink: a tak poza tym to tak jak wszyscy wierzę, że dadzą rade


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Mam nadzieje ,że za cztery dni będziemy światkami

"Usus Reaktywacja" :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

jak coś to ursus a nie usus :blink: , jak przeczytałem ten twój post to chyba będę miał problem ze snem


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Niestety nic na to nieporadze :huh: .Może jakieś % na lepsze spanie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

tak też można ale w tym przypadku lepszy będzie film o ursusach na youtube :blink:


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

To zapraszam na mój filmik;)

A wkrótce o nowy ursusach ale czekam na nową stylistykę i tego 8024...


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

nie no super ogłoszenie znalazłeś a te laczki są konkretne


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Jeżeli on tam stoi u tego dilera na dworze to mogę się nawet tam jutro przejechać i zrobić jego foty ;)


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Tak szczerze trochu ten temat przypomina juz propagande lub wymiane bezsonsowna postow tych samych osob :)

 

Sorki Panowie nic do was niema ale ostatnio nic ciekawego czlowiek sie nie dowiaduje tylko normalna nabijarnia postow ;)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Dostałem wiadomość od Ursusa ,że na Agrotech w Kielcach będą takie modele jak:

3702,3724,5524,6824,8024 i 1674

Wszystkie w nowej szacie,

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, ciekawe jak to będzie wyglądać? Byle do piątku, mnie niestety nie będzie ale proszę was, róbcie jak najwięcej zdjęć i wstawcie na forum bo jesteśmy nieziemsko ciekawi ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Wybieram się do Kielc i jako potencjalny klient musze być naprawdę dobrze zaskoczony Ursusem. W przedziale który chce kupić czyli 70-85 koni konkurencja jest obecnie potężna tak pi razy drzwi 20 marek a modeli i wersji wyposażenia trudno by zliczyć. Obawiam się (ale jako klient jestem bardzo zadowolony )dużej wojny cenowej na rynku w najbliższym roku. Bedzie ciężko Ursusowi. Po drugie programy pomocowe się kończą (ostatni nabór na modernizację) a z obecnej produkcji rolnej ciężko jest wypracować takie nadwyżki aby bez nadmiernego obciążania kupić potrzebny do gospodarstwa ciągnik. Oczywiście kibicuję tej firmie jako Polskiej i dającej pracę Polakom. Niestety prawa finansowe są twarde. Przetrwają najsilniejsi. Czy w śród nich będzie Ursus? Bardzo bym chciał. Następny post napisze już po targach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Ja niestety nie wiem czy na 100% będę,ale widzę,żę Ursus pokaże wszystkie swoje nowe modele czyli wszystkie z ekonomicznym silnikiem Euro III.

Tylko brakuje 3722 on powinien być.


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekiss    31

ciekawe kiedy wreszcie wprowadza sadownika w wersji z przednim napedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

słyszałem, że planują jego premierę na końcówkę tego roku lub początek przyszłego


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadman    0

Na stronie Ursusa pojawiły się wyniki konkursu uchwyć ursusa. Ktoś kiedyś pisał że mają być ursusy większe od 16stki w statusie fimy jest napisane "Montaż ciągników do 155 km" więc narazie marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

jeżeli będzie zbyt na tego typu ciągniki to będą je produkowali na razie chcą się skupić na segmencie bodajże 80-120km


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj