adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

kombinator18    18

Panowie to temat o koncu swiata?? czy o naszym Ursusie???;)

 

Powiem ze komfort z fotek juz jako taki jest te co pokazali na zdjeciach z 6824 ktos wie ile moze wolaja za niego ???


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Wierz mi to tylko żart...

A pro po Kielc ja też się,zaraz idę na halę B :D

Widzimy się przy Ursus'ach :P

Mam nadzieję że mimo tych okazałych zapowiedziach,Ursus zaskoczy nas pozytywnie ;)

Biedzie można wchodzić do Ursus'ów(jeszcze nie byłem na targach w Kielcach)?

 

P@bllo :)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

ja byłem w tamtym roku , ale nie jestem pewien czy będzie mozna wchodzić bo rok temu ursus przylepiony był do jednego dealera , był tylko 1 człowiek z ursusa , ale w tym roku ursus powinien mieć juz swoje stoisko i z tego co widać już ma (hala ;) koledzy kiedy bedziecie piatek , sobota czy niedziela ?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Ja kolego w niedziele od 9 rano.Faktycznie te nowe ursusy są niczego sobie, tylko szkoda że tak późno rozpoczęli modernizacje, ciekawe jak cenowo będa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Ja jedna jadę w sobotę o 15 jest rozstrzygnięcie konkursu ;)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

@pawelll48 ty wysyłałeś jakieś foty na ten konkurs ?

może małe spotkanie?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

1 wysłałem,ale co za pech jak chciałem dodać kolejne to okazało się,że już za późno...


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianlech    1

no no ursus szaleje.chcielismy zdjecia to sa i zdjecia,no i stronka sie zrobila calkiem ciekawa.zreszta i ciagniki tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Liczniki zawalili żywkiem z Zetora a ten środek taki sobie jest już ale ta podsufidka w stylu moro nie pasuje :) :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Raczej ursus i zetor kupują liczniki u tego samego producenta :) ciekawe jak będzie wyglądał 8024 i czy będzie miał inną kabinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Liczniki zawalili żywkiem z Zetora a ten środek taki sobie jest już ale ta podsufidka w stylu moro nie pasuje :) :)

To są zegary firmy Ganz i Ursus stosuje je już od początku 2000 roku, na eksport widziałem nawet ciągnik z 1999 tylko analogowo mtg pokazywał więc raczej Zetor zaczoł kupować u tego samego producenta zegarów co Ursus nikt nic nie zwalił dowiedz się najpierw a nie głupoty na forum piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'swat24' no nie powiedział bym ze Ursus pierwsze wziął te zegary niż Zetor bo w Zetorach już spodkałem sie u takiego handlarza że 7340 miał już takie liczniki a te ciągniki były produkowane od 1992 d0 1999r a to był rocznik 97 czyli Zetor nawet jeśli kożysta razem z Ursusem z jednej firmy zegarów pierwszy je miał i wogóle w Zetorach są częściej spotykane niz u Ursusach z tych lat nawet tych nowszych w Ursusie to mogło być na jakieś specjalne zamowienie albo coś. I nie chce tworzyć niepotrzebnych kłótni tylko pisze to co widziałem i to myśle a o tej firmie nie wiedziałem że produkuje zegary do Ursusa też zadziwiło mnie to bo myślałem że tylko Zetor korzysta tylko z nich .


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prox7441    5

Właśnie looknąłem na stronke ursusa i nawet nawet mi sie widzi... ten 6824 to nawet niezły sprzęt może być ale kto w tych czasach robi blokade na pedał jak w c330 to jest na pewno do poprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer34    0

Podobno pracują nad nową deską rozdzielczą, nowa ma mieć więcej wskazań elektronicznych.Jak się czegoś dowiem o tej nowej to napiszę. W tych nowych modelach jeszcze będzie kilka zmian. Wszystkie ciągniki czterocylindrowe mają elektrohydrauliczne załączanie WoM więc myślę że i na blokadę tylnego mostu przyjdzie czas. W 8024 będzie elektrohydrauliczna blokada przedniego mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

'swat24' no nie powiedział bym ze Ursus pierwsze wziął te zegary niż Zetor bo w Zetorach już spodkałem sie u takiego handlarza że 7340 miał już takie liczniki a te ciągniki były produkowane od 1992 d0 1999r a to był rocznik 97 czyli Zetor nawet jeśli kożysta razem z Ursusem z jednej firmy zegarów pierwszy je miał i wogóle w Zetorach są częściej spotykane niz u Ursusach z tych lat nawet tych nowszych w Ursusie to mogło być na jakieś specjalne zamowienie albo coś. I nie chce tworzyć niepotrzebnych kłótni tylko pisze to co widziałem i to myśle a o tej firmie nie wiedziałem że produkuje zegary do Ursusa też zadziwiło mnie to bo myślałem że tylko Zetor korzysta tylko z nich .

No to ci jeszcze powiem, że Farmer je montował (czy jeszcze montuje to nie wiem), no i w Pronarach też były ale teraz to chyba sami robią bo co troche zmieniają zegary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

w sumie to i lepiej, że kupują je od jakiejś firmy a nie robią swoich desek rozdzielczych może fajnie wyglądały ale 30 lat temu


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

no napewno , te zegary okrągłe to troche mod już przeszła one są dobre bo jak sie spali 1 zegar to wymienisz a jak w całej desce się spali 1 to wymieniasz całą deskę są plusy i minusy


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

w sumie to masz rację proste rozwiązania są najlepsze- kiedyś miałem problem z odpaleniem vipera(126p) i ojczulek wziął kawałek pręta, młotek i walnął w silnik a malar odpalił


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

http://www.allegro.pl/item900729938_ciagnik_ursus_3722.html

 

NO i mamy chyba pierwsze zdjęcie ursusa 3722 . Co sądzicie o jego cenie jak dla mnie to powinno być trochę mniej , porównywalnie do poziomu 3512. A tak ogólnie to ta kabina tak źle nie wygląda , a na pewno lepiej niż w 4022.

Widzę że Ursusek ma fajną naklejkę na szybie(bardzo ładna) :)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@pawelll48 cieszy mnie to że podobają ci się takie drobne szczegóły , bo niektórych gadanie to już mnie przyprawia o mdłości

czepiacie się a to że drogie, a to że za mało nowoczesne ludzie ta firma była w takiej sytuacji, że komornik zajął prawie cały jej majątek większość z was w takiej sytuacji to by nałapała tyle ile się da kasy i spierd.....a za granicę


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Popieram Cię marcin04 w 100%.

A ursus jak widać stara się,myślę ,że na Agro Tech w Kielcach ta firma udowodni wielu osobom na co ją stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japycz17    53

ciekawe czy ursus 8024 będzie miał ten sam tylny most co 6824?


Interesuję się rolnictwem i ciągnikami Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@Hllary- koniec z uprzejmością dla niewierzących możliwości Polskiego giganta ;) , wg mnie to ciągniki które pokażą w Kielcach będą o niebo lepiej wyposażone

@japycz17- porównałem fotki które zrobiłem w fabryce(nie mogę ich opublikować) z tymi ze strony producenta i stwierdzam, że 6824 jak i 8024 mają takie same tylne mosty- przynajmniej z zewnątrz


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj