adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Z tym sam się ciekawie jako dealer . Tyle iż sam w zeszłym roku sprzedałem przez cały rok 21 Ursusów w tym do Kwietnia już 37 :D

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Pewnie najlepiej idzie C-380.

Niestety szkoda, że nie w mojej okolicy, bo jeszcze na polu nie widziałem żadnego, a u dilera jeden stoi już dobrze ponad miesiąc i nie ma amatora na niego.

A jak wygląda sprawa sprzedaży 11054? Bo to mnie bardzo interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Wiadomo kiedy wejdzie do sprzedaż Ursus 385Power? Elektrohydrauliczny rewers 24x12 biegów oraz Sprzęgło mokre wielopłytkowe  więc bardzo dobra alternatywa dla tych co chcą mieć pomocnika czy głównego z Turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

Handlowiecoborniki - a jak wygłąda sprzedaż c 392 i c3102? a wiadomo kiedy wejdzie 150 km na zf? bo ponoć w drugim półroczu miał byc. Kiedyś mówiłeś o filimku z pokazów polowych u Cb i nic nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15347

W Białej Podlaskiej na Winecie stoi ursus c380 z turem jak by komuś brakło lub długo czekać na zapisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Handlowiecoborniki - a jak wygłąda sprzedaż c 392 i c3102? a wiadomo kiedy wejdzie 150 km na zf? bo ponoć w drugim półroczu miał byc. Kiedyś mówiłeś o filimku z pokazów polowych u Cb i nic nie ma:)

Pokaz dawałem linka na youtube :D Gdzieś na poprzednich stronach. Co do 392 mam na razie zamówione 7 sztuk 2 poszły tydzień temu . 3102 nie sprzedałem jak na razie :/ co do c3150 v cisza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63
Napisano (edytowany)

i jak to teraz jest? ta gwarancja na 4 lata jest na wszystkie ciągniki Ursusa czy tylko na c 380 i czy to prawda ze teraz juz obejmuje również silnik?  to jest link do filmiku testów ciągnika u rolnika, a miałeś dać filmik z pokazów rolniczych u siebie. W Twoich postach nie ma nic takiego;/

Edytowano przez 1994kuba1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63
Napisano (edytowany)

jak usunać posta bo nie mogę? bo nie chcacy napisalem posta pod postem;/

Edytowano przez 1994kuba1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli już są w sprzedaży. Czyli rozumiem że h już nie produkują?

W chwili obecnej nie ma możliwości zamówienia przynajmniej u mnie wersji H . Możliwe iż jakiś dealer posiada taka możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96
Napisano (edytowany)

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/rynek-ciagnikow-dalej-spadki,64616.html

 

Wygląda na to, że 380 powoli kosi Majora z rynku. 

Edytowano przez lukig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Przeczytaj co napisał @kedziorek i zastanów się dobrze, czy aby na pewno "kosi" majora..

 

 

Ciekawi mnie jedna sprawa. Ursus ostatnio noruje wzrost sprzedaży mierzony liczbą rejestracji, a jednocześnie pan Zajarczyk mówi, że żeby sprzedawać ciągniki na zachód trzeba je rejestrować w Polsce i tam sprzedawać jako używane. Ciekawe co? :D

 

Sztuczne nabijanie wyników sprzedaży, ale można i tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96
Napisano (edytowany)

Przeczytałem też ten post:

Tyle iż sam w zeszłym roku sprzedałem przez cały rok 21 Ursusów w tym do Kwietnia już 37

 

 

Zresztą ile mogli sprzedać w tych Niemczech, 5 sztuk? Mają tam jednego czy dwóch dealerów?

Edytowano przez lukig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Panowie tak trochę z innej beczki, jak oryginalnie były malowane 912, 914, 1012 i 1014? Pytam o maskę, błotniki, kabinę i silnik ze skrzynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11
Napisano (edytowany)

Silnik i blok na szaro lub czarno. A maska błotniki na czerwono bordowo lub taki złoty

Edytowano przez Graham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj