adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

akmaly    703

No to tylko konfigurator potrzebny i masz już do wyboru 4 silniki i 4 skrzynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Nie ma c 382 jest tylko c 385 po drugie power jest tylko dodatkiem (czyli jakieś bajery). Może jest bardziej wymagająca norma emisji spalin nigdy nie było w tych ciągnikach skrzyni 24x12. Nowe maski mają być chyba na wszystkich. Z tego co wyczytałem i obejrzałem w katalogach i na zdjęciach to tak ma być a jak będzie nikt nie wie. Dla mnie i tak jest mała robota wykonana ponieważ niema serii U która była już dawno obiecywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Raczej na pewno nie takie marki jak JD itp, prędzej realni konkurenci czyli np. Farmtrac czy Zetor. A model 25014 rozumiem że do na Afrykę, no ale innej maski to się nie dało ?

 

Skąd ta pewność ? Wcale bym sie nie zdziwił jakby w środku dętki były, a na własnym przykładnie wiem, że opony radialne szczypią dętki. Dużo razy miałem tak, że wieczorem ok, a rano powietrza niema...

Robienie afery z niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

akurat w tym nic złego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

C-385 Power i 11054 Power mają z pewnością silniki produkcji Fiata - Perkins 854e spełniające normę 3B 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

fajnie by było jakby tam siedział silnik fiata. Jakos mnie nie przekonują te budżetowe perkinsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dybzik    2

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/ursus-25014-mocarny-niedzwiedz-z-afryki,60876.html informacje o 25014

Jak widać konkurencja nie śpi ... http://www.agrofoto.pl/forum/blog/11/entry-1566-traktory-zetor-w-nowej-ods%C5%82onie/ 50 konny ciągnik już nie długo a z tego co widzę tez jest coś o 200 konnym ciągniku.

Edytowano przez dybzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturtl    76

"Fejs - ryj" tego 200-stu konnego od konkurencji, co go Pininfarina zaprojektowała, wygląda jak młodsza siostra Predatora LOL

Natomiast nasz URSUSowski  Brzydalek :) robi karierę w całej Europie... a może i świecie :D Kolejny artykuł z całej już serii...

http://www.grostracteurspassion.com/Actu/Les-incontournables-de-2476.html

 

Edytowano przez arturtl

zZz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Z wyglądu to 250 konne monstrum wygląda bardzo fajnie.

Kojarzy mi się z klasycznymi amerykańskimi ciężarówkami które też są takie kanciaste.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Płakaliście, że podłoga w pieniążek, to zmienili, chcieliśmy eh rewers w osiemdziesiątce-przymierzają się do tego, czyli jednak słuchają sugestii ludzi xD Może plastiki też ogarną :D

Też mnie zastanawia, jak teraz sprawa wygląda z akcjami... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japycz17    53

Zastanawia mnie jedno. We wszystkich nowych modelach są identyczne silniki  Perkins 854E - E34TA IIIB jednak patrząc na zdjęcia są nieco różne i inaczej są zamontowane niektóre elementy ;/ https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/t31.0-8/12247872_1191968864150279_694410466279395285_o.jpg

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/12244399_1192384630775369_766847013979331460_o.jpg

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/t31.0-8/12248048_1191872604159905_7711474618158692509_o.jpg

Proszę o dyskusje :P

 


Interesuję się rolnictwem i ciągnikami Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Nie masz się co martwić, bo na pierwszym i trzecim zdjęciu jest nowy Perkins. Na drugim jest jeszcze starszy 1104D.

Ciekawie jest zamontowana sprężarka w nowym Perkinsie. Ciekawe, czy jest jakoś rozłączana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

jeśli ma mieć 3,4 litra to lipa totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Dokładnie ten sam silnik jest w New Hollandzie T5 pod nazwą FPT i tam lipy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Chodziło mi o to że jeśli chcę ciągnik do orki, głębosza to jednak wydaje mi się że 4,4 L byłoby lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1999    57

Ursus na europejskie wystawie w HANOWERZE zamiast pokazać coś dla Niemca zaprezentował ciągniki przeznaczone na kraje Afryki, według mnie to strzał w kolano :o 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

He, germański kupi Ursusa???, nawet gdybybył lepszy od fenda to i tak nas nie wesprze tylko zaostrzy normy by nasze wysiudać a swoje wepchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Packo1    1

Ciągniki na Afrykę to nie jest strzał w kolano ,trzeba zauważyć że Hanower ściąga kontrahentów z całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturtl    76

Korzystając z tego, że mamy chwilowo sezon ogórkowy, mam pytanie z trochę innej beczki. Orientuję się ktoś z Was, Panowie czy Farmer Sokółka jeszcze funkcjonuje?  Nie mogę nic konkretnego znaleźć. Jeszcze dwa lata temu na Agritechnice wystawili Crystala w swoich barwach, na innych tragach się raczej nie wystawiali, mówiło się coś o zainteresowaniu przejęciem ze strony Metal-Fachu, strona www cały czas na serwerze, ale nie dzieje się tam nic od dawien dawna...


zZz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj