adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Rolnik1111    27

Ursus pewnie tak jak dawniej nie produkuje tych silników tylko po prostu kupuje wszystkie części od podwykonawców i tylko je składa.

Kiedyś wszystkie części brał z Chełmna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

bo zadna fabryka nie robi u siebie wszystkiego od a do z.

Przykładowo taki deutz czy Man  czy jeszcze inne firmy tłoki i tuleje na pierwszy montaż to zamawiają w firmie Mahle a że fabryka jest 30 km ode mnie to od chłopaków czasami słysze dla kogo robili partie (czytaj x tirów samych tulei i tłoków :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

skad taka pewnosc? i ciagniki serii U miały być w 4 kwartale roku w sprzedaży a nawet nic nie mowia o tym wiec pewnie znowu go nie bedzie, serii C ciagniki tez jest mowione ze beda w tym roku ale nic na to nie zapowiada;/ fajnie ze maja kontrakt bo dodatkowa kasa i nowy rynek, miejsca pracy napewno ale pytanie czy to nie odbije się na nasz rynek tak jak do tej pory to było. przyczepy nowej serii sa w sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysłałem-Witam. Chciałbym się dowiedzieć co z dawno już zapowiadanym ursusem c-360?

odp-Witam Dawid. Cały czas pracujemy nad nim, spokojnie nie zapomnieliśmy

niestety wszystko trwa, a tym gorzej że dłużej niż planowaliśmy... Niemniej w tym roku obietnicy dotrzymamy .

 

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekajmy cierpliwie do Agritechniki tam ursus zaprezentuje nam nie tylko pełną gamę serii C ale z pewnością pokaże tam Ursusa U-4150 na transmisji vigus, który na dzień dzisiejszy juz został zbudowany. (tak mi się wydaje) Jak myślicie czy przekładnia 24x12 z rewersem EH w nowym Ursusie C-385 jest produkcji made in Poland?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Gazeta Wyborcza - nie ma to jak obiektywna opinia p. Adama Michnika:):):)

A co on tak nagle etatami się zainteresował jak niedawno p. Petru popierał w sprawie umów śmieciowych?

Ludzie proszę was - miejcie trochę wyobraźni i starajcie się oddzielić ziarno od plewy - po to macie rozum. Zainteresujcie się prasą motoryzacyjną lub rolniczą jeśli was interesuje Ursus ale proszę nie przytaczajcie tu obiektywnego Michnika z jego GW. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Niech się lepiej GW-no odczepi od ursusa, bo mi go jeszcze obrzydzi... xD A co do "etatów" to bym chyba wolał robić na śmieciówce, niż odprowadzać haracz w wysokości połowy pensji, tylko po to, by się dowiedzieć pod koniec życia, że ZUS jest niewypłacalny i nie dostanę emerytury, a leczyć trzeba się i tak prywatnie... ;-; 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

 http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/ursus-inwestuje-w-innowacyjnosc-i-zdobywa-afryke,60718.html

Nic ciekawego w zasadzie nie piszą, jedynie o Vigusie że będzie dopiero w 2017 roku

Edytowano przez pawel011392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturtl    76

Coś tam kiedyś wspominałem o klasycznej nagonce medialnej (nagły, wzmożony zalew wszelkiego rodzaju mediów publicznych nie do końca rzetelnymi i prawdziwymi informacjami o URSUSie) mającej na celu sztuczne podbijanie kursu akcji  i szukanie leszczy oraz  o członku zarządu Panu Abdullahu Akku... O co może chodzić, hmm? Pol-Mot Holding wraz ze spółką zależną (o niej też pisałem) nie jest już większościowym udziałowcem URSUSa...

 

Ósme foto, stoisko URSUSa na tegorocznej Agritechnice i to "leśne monstrum", chyba! LOL

http://www.trekkerweb.nl/artikel/2015/11/opbouw-agritechnica-hannover-in-volle-gang.html


zZz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

oo to własnie ten ciągnik widziałem na placu i to jest prawdopodobnie do tych przyczep do trzciny bo są spore a widzialem jak byl do jednej przyczepiony ale skoro zrobili tylko temu ciagnikowi zdjecie to nic ciekawszego nie ma u Ursusa?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

W okolicy jaździła podobna lokomotywa od wąskotorówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zoomlion bardziej przypomina mi wyglądem ciągniki z koncernu same deutz... a co do Ursusa jak na rynek afrykański to może być. Na pewno w ciepłym klimacie będzie się sprawdzać. Najważniejsze jest dla mnie to aby ursus dzięki tej maszynie zarobił jak najwięcej aby potem rozwijać produkty ma rynek europejski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Żeby Ursusy większych mocy wyglądały tak, jak na drugim obrazku, a nie, tak jak obecnie, to byłbym na prawdę szczęśliwy :D

Napisałem do nich, kiedy modele serii C będą w sprzedaży i żeby poprawili plastiki w środkach, ale nic nie odpisali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj