adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

SW400kruger    42

Możesz kolego coś więcej powiedzieć na ten temat, dostępność dla klienta, cena? Myślałem być w Boguchwale i coś sie dowiedzieć, ale oczywiście nie wyszło, bo ktoś mi ogrodzenie ziemniaków poprzecinał i pół niedzieli przepadło.

Co do błotników to u mojego kolegi w NH L75 wydają mi sie ,,liche", a to starsza konstrukcja, bo jeszcze czerwony jest, także pewnie w większości nowych ciągników są one wątłe.

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Wczoraj w minikowie siedziałem w c380 i moge powiedziec tylko jedno tandetnie wykonany, plastiki odstają, źle spasowane, skrzeczą, gną sie, krzywo poprzycinane, komfortu w kabinie 0, chinskie napisy na silniku i skrzyni biegów. Ja podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dachu127    80

silnik akurat jest brytyjski tak jak w ft, w tymach zdarzają się chińskie i angielskie. W jednym 1003 w Mikołowie był china a na drugim u innego dealera uk

Edytowano przez dachu127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Możesz kolego coś więcej powiedzieć na ten temat, dostępność dla klienta, cena? Myślałem być w Boguchwale i coś sie dowiedzieć, ale oczywiście nie wyszło, bo ktoś mi ogrodzenie ziemniaków poprzecinał i pół niedzieli przepadło.

Co do błotników to u mojego kolegi w NH L75 wydają mi sie ,,liche", a to starsza konstrukcja, bo jeszcze czerwony jest, także pewnie w większości nowych ciągników są one wątłe.

Według dilera ten poprawiony jeszcze nie jest w sprzedaży(a szkoda bo już wybraliśmy :D) Cena katalogowa 175 brutto bodajże, ale z tej ceny jeszcze mogą dużo zejść. Kabinę poprawili także jest ok, wszystko ,,na wierzchu" czyli łatwy dostęp do wszystkiego. Ogólnie lux tylko mam obawy ciągle o te błotniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW400kruger    42

Czyli mam rozumieć kolego STIG0013, że też poważnie myślisz nad zakupem tego modelu? A te błotniki to w sensie, że są aż tak wątłej konstrukcji, że obawą jest oprzeć się, bądź mocniej nacisnąć?
175 brutto w podstawowej wersji, czy z EHR rewersem i sterowaniem TUZ? A jak z klimatyzacją i obciążnikami, bo wiem, że pomimo iż wiele rzeczy jest w opcji to dilerzy mają u siebie w miarę wyposarzone traktory bo takie gołe bez niczego to odstraszają klienta, że do wszystkiego musiał by dopłacić.
Przepraszam, że tyle pytań, ale widze, że jesteś obeznany w temacie, a ja nie bardzo mam narazie czas gdzieś pojeździć popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

z grubsza obgadany jest już tylko czekamy może uda się dostać go na PROW, jak nie to kupimy normalnie.

Błotniki nacisnąłem z brzegu to wygiął się jakbym brystol zginał :( Z obciążnikami tylnymi, klimą, 3 pary wyjść, szerokie opony po rabacie jak katalogowy o ile dobrze pamiętam. Tylko zapomniałem żeby wliczył TUZ i 4 pary wyjść + koguty ale to już przy zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW400kruger    42

Na nową modernizację chcesz go wziąć, czy już masz kasę z jakiegoś starego naboru? Ja myślę zakup zrobić w ramach MR 2014, no i wiadomo, że dołożyć muszę. Możesz zdradzić u jakiego dilera myślisz go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Chcemy na nową i czekamy. A co do dilera to mówili że mają rejonizację i nie można sobie wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW400kruger    42

,,A co do dilera to mówili że mają rejonizację i nie można sobie wybierać"
Naprawdę? Jeśli najbliższy diler Ursusa u mnie to Agroma Rzeszów(a to firma postkomunistyczna) i tam jest ciężko się wogóle coś dowiedzieć, a jak pytałem kiedyś o cenę 10014H to mnie zlekcewarzyli, że po co pytam jak i tak nie będę kupował.
Nie wiem z jakich rejonów Lubelszczyzny jesteś, ale ja muszę się wybrać do firmy Asprim Niedżwica Duża, podobno Ursusem też handlują. Kolega kupował tam NH i Steyra oraz kilka gratów uprawowych i jest bardzo zadowolony ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Nie wiem jak to u nich działa. Niby mam najbliżej do punktu X ale według nich powinienem kupić w Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flywin    1

na stronie Ursusa na FB ładnie ktoś pojechał po nich gdzie później ładnie zamietli pod dywan usuwając posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Może ktoś screena strzelił, ciekawe o co chodziło.

Zresztą na FB mają widzę fajne perełki :D np:

 

 

jezdem szzczynśliwym posiadaczem Ursusaa C - 3 6 0 i chodzi jak bajka,bardzo [polecam bo nieźle jedże

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Jak były fotki z Afryki, gdzie w centrum zainteresowania był tajny współpracownik służby bezpieczeństwa ps. "Bolek" czyli nasz leszek wałęsa, to mój komentarz "A co tam robi agent bolek?" był usunięty po 2 minutach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Na facebooku koleś ich zjechał że 3 trzy lata naprawiają mu usterkę. Wiem bo czytałem ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

byłem w niedziele w minikowie wsiadłem do 380 najpierw wcisnełem sprzęgło i sprawdzam jak biegi wchodzą 1,2,3,4 jest ok :D później wajcha od zakresów wiem może na wyłączonym ciągniku nie powinienem tego robić ale co tam :P chciałem zobaczyć jak wchodzą zakresy :P wydaje mi sie że troche za krótka ta wajcha od zakresów ale ona mi została w ręce :D:D jak mamy górę gdzie piszę l,h,o czyli zakresy to odkleiła sie góra albo pękła :D haha jakie to delikatne masakra jak bym wydał 120 tys zł na ciągnik i zaraz by mi pękłą góra od wajchy to bym sie wkó... za delikatne to ;/ wziełem to złożyłem szybko i poszedłem w ciul a nie użyłem siły czy cos normalnie chciałem zobaczyć jak zmienia sie to. Ładny ciągnik poza tym ale troche mnie to wystraszyło ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Wiadomo w jakim stanie było zanim wsiadłeś... ktoś już wcześniej mógł rozwalić  i złożył na sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Ogólnie, to ciągniki pokazowe jakiejkolwiek marki są zawsze bardziej przetyrane, niż by nimi jeździł pegeerowski traktorzysta  :lol:  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Też byłem w ursusie c380 w minikowie, Wajcha została mi w ręce. Ja byłem w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siedziałem widziałem... ciągnik fajny (ogólnie). Minusy jakie zauważyłem to tylko takie, że ten ciągnik ma (muszę to napisać) gównie plastiki na błotnikach i reszta pewnie też. I z tego powodu mam do was prośbę. napiszmy wspólnie do producenta aby cos z tym zrobił. Sam pan Zarajczyk mówi że chętnie czyta nasze uwagi i recenzje dotyczące produktów marki ursus. Może dzięki nam coś poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Można im zwrócić uwagę na słabe błotniki. A jeśli chodzi o plastiki w środku to siedząc w nowym 11054 jakoś nie rzuciło mi się nic w oczy poza błotnikami które chyba przełamałbym palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

no to dobrze że w sobote wajcha juz była uszkodzona :P bo myślałem że to ja popsułem :P nie no ogólnie ciągnik fajny tylko plastiki troche liche :) Klima szerokie gumy przednie obciążniki i ciągnik miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Może jakość tych plastików nie jest takim dużym problemem, raczej to ich mocowanie jest gorsze. Powinny one być dobrze podparte metalowym stelażem, a są chyba tylko przymocowane po bokach i koniec. Dlatego wszystko to się rusza i wgina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj