adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

da, da, jak zdrowa, po równiutkim, utwardzonym to jakoś od biedy się bujnie a przy najmniejszym wzniesieniu koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Kurcze to ja sprzedaję 80KM ciągnik bo ma co robić z 14T i kupuję C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Na tym forum nie wiadomo już co brać na serio a co nie więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Pociągnąć pociągnie, kiedyś na cukrowni nawalili nam ponad 9 ton wapna na jedną przyczepę a na drugą ponad 7, razem z masą przyczep to ok 20ton, 20 kilometrów do domu, 5 bieg to max 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu86    0

Witam wszystkich.

 

No to moze cos pozytywnego powiem, URSUS zajal 10 miejsce pod wzgledem ilosci zarejestrowanych ciagnikow w grudniu ub. roku, mozna to uznac za sukces poniewaz w ciagu calego roku ani razu niebylo go w pierwszej 10.

 

wynik ursus to 29szt. dla porownania powiem ze ZETOR sprzeal 250szt

 

Mozemy miec nadzieje ze sytuacje poprawi wprowadzenie modelu 380 poniewaz na 2 i 4 miejscu najlepiej sprzedajacych sie ciagnikow w 2014 jest zetor major i farmtrac 675dt wiec ursus bedzie mial o co walczyc. co  ciekawe w grudniu farmtrac sprzedal 72 ciagniki z czego 56 szt to model 675dt

 

ps. w gazecie ktora prenumeruje co numer jest z 5 reklam zetora iz 3 farmtraca a ursus ani jednej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Ktoś, (nie ja) mógłby odnieść wrażenie, że pewne osoby tutaj zaniżają poziom intelektualny dyskusji.

Proponuję zapoznać się ze znaczeniem słów ironia oraz sarkazm a następnie przeprowadzić ćwiczenia -praktyczne. :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekiss    31

Moze po prostu czesc z osob nie miala ochoty reagowac  na Twoja nie najwyzszych lotow ironie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

dr house`a się naoglądał...

Na tym forum tego typu zdania są dość częste w tematach o Ursusach więc nie rozumiem zdziwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturtl    76

Cheap talk, niektórzy tak "podkręcają" sobie licznik postów...

Edytowano przez arturtl

zZz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu86    0

Ten temat jest o fabryce ursus a nie o tym ile uciagnie 30stka i o tym co znaczy ironia.. ogarnijcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

witam,kolega reniu 86 ma rację jeżeli chodzi o reklamę.Trudno gdziekolwiek znaleźć reklamy URSUS ,widocznie albo ufają ,że markę w kraju każdy zna ( ale czy produkty też) albo, w co trudno uwierzyć zajęli się afryką i Pakistanem a rynek krajowy został na uboczu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Do Twoich domysłów dodałbym sprężanie sił w autobus elektryczny bo kasa z UE czeka. Żuk czeka i wiele, wiele innych osób czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

A o co chodzi z tym samochodem terenowym? To tem sam co nir dawno gogdzies pokazywali ze tylko znaczek Ursusa befzie przyczepiany czy to juz jakis inny? Myslicie ze Ursus zaprrzentuje cos moeego w kielcach? Pisza w gazetach rolniczych nieraz o zagranicy i ciekawe czy jakas gazeta techniczna zbada opinie na temat noeych Ursusow w Afryce

Edytowano przez 1994kuba1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLpomorza    17

czy ktoś wie coś na temat zamówień nowego Ursusa C-380 ?

Podobno maja zamówień na ok.200 szt do stycznia ?

 

Edytowano przez ROLpomorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Na targach lublin mowil facet ze w 1 kwartale 2015 roku i ze 200 osob jest na liscie do kupna go

 

 

czy ktoś wie coś na temat zamówień nowego Ursusa C-380 ?

Podobno maja zamówień na ok.200 szt do stycznia ?

 

Wygląda na to, że wszystko u nich zamawiają po 200 sztuk. 

I wszystko w pierwszym kwartale tego roku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Jak ktoś ma jakieś informacje dotyczące Ursusa to niech sie podzieli

Moim zdaniem to ursus troche źle podchodzi do sprawy , nawet c 380 na stronie ich nie ma.

Teraz to oni jakby w jakimś zawieszeniu byli.nie wiem ,może szykują się na Kielce

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Moim zdaniem jest ktoś kto w miarę dobrze kombinuje czyli pan Zajarczyk (Afryka, umowa na osie i skrzynie), są konstruktorzy pełni dobrych chęci ale bez żadnego oświadczenia praktycznego którzy pole widzieli tylko na obrazku (wystarczy popatrzeć na pierwsze sztuki 11054, nie nadaję się to całkwicie w teren)  i niestety brakuje działu marketingu i reklamy dlatego tak mało wiadomo.

Moim zdaniem powinni rozwinąć właśnie ten dział, dobrze zareklamowany bubel się sprzeda, w drugą stronę już troszkę trudniej.  A biorąc pod uwagę sytuację jest to niemożliwe. 

Edytowano przez kedziorek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

no dokładnie dziś wszystko musi być ładnie zapakowane i zareklamowane odpowiednio , wtedy się sprzedaje ,

Ursusowi potrzeba całej serii ciągników ,dziś kilkoma modelami nic się nie zwojuje.

jakaś reklama, aktualna strona internetowa i zabieganie o klienta wtedy coś może by i wyszło z Ursusa.

Ja tak mam nadzieje ,że oni podobnie myślą i wkrótce zaczną to pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu86    0

Ursus podpisał umowe o współprace z spółka Orlen oil (taki dział orlenu ktory produkuje oleje i smary), ursus do wszystkich swoich maszyn bedzie uzywal orlenowskich produktow. Oprocz tego firmy maja sie wzajemnie reklamowac pod hasłem ze polskie jest dobre czy jakos tak:) 


A co do reklamy widzialem reklame JD dotyczacą nieudanej seri 5m ktora miala czesci z chin a pisalo tak: "NOWA SERIA 5M PROSTO Z USA" :):) i mozlwe ze to te same ciagniki tez na chinskich czesciach ale dobra reklama swoje zrobi..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj