adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

robo1980    58

wygląd mają niezły oby cos z tego było bo chętnych by nie brakowało na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

A co by było gdyby Ursus wrócił do produkcji np c360 na technologi sprzed 30 lat. Prosty tani ciągnik, bez bajerów po tzw. lifcie.

Jeżeli cena była była by przystępna - był bym pierwszym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

obecne normy spalin na to nie pozwalają

nawet jeśli wymienić by silnik na jakiś teraźniejszy, to wzrosną koszty, nie ta technologia w XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Niezłe te Ursusy :D

I zdjęcie nr 100 jest niezłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Na końcu filmika jest pokazany model 11054 ktoś coś wie na jego temat i czy był też w kielcach pokazany 11034 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

ja jadę w niedzielę, to się porozglądam na stoisku Ursusa i jeśli ci nikt wcześniej nie udzieli odpowiedzi to ci napisze w niedzielę późnym wieczorem, ale widać, że zmienili mu maskę, a i jeszcze wersja H przystosowana do lasu i jeszcze 5044 bodajże z felgami w kolorze Kuboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Byłbym wdzięczny za te informacje, i fotki tego 11054 jak by dało rade to z kabiny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

11054 ma 4-ro słupkową kabinę! Ten z felami jak w Kubocie, to nie 5044, bo ma inny przedni most, kanciaste błotniki i inną deskę rozdzielczą, a dodatkowo wydaje mi się, że ma niższą maskę, 5044 bez kabiny też tam jest widoczny. 15014 ma tylko zmienione barwy? WSTAWIAJCIE ZDJĘCIA URSUSÓW

A tu widać Ursusa 10014 H z nową kabiną:

http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1069817,Targi-Techniki-Rolniczej-AGROTECH-oferta-dla-malych-i-wielkich-gospodarstw

Normalnie, to producent produkuje jakieś maszyny, a potem wprowadza nowsze zastępując te starsze. W Ursusie pokazują maszyny, a potem pokazują nowsze bez wprowadzania jakichkolwiek do produkcji. :P

Edytowano przez XMK13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLpomorza    17

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ursus-przekladnie-stuprocentowo-polskie,49702.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salisbur    15

Mam nadzieje że nowe ursusy będą równie za***iste jak te stare o:

http://www.youtube.com/watch?v=l_WgSqFnesI

 

O proszę możemy świętować skrzynia według prezesa Ursusa jest już zaprojektowana o to filmik (wywiad z prezesem):

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ursus-przekladnie-stuprocentowo-polskie,49702.html

Edytowano przez Salisbur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Oczywiście wszystko mechaniczne, ciekawo tylko czy cena znowu nie skoczy. Jeśli ta ich skrzyń i mosty będą dobrej jakości to powoli ludzie zaczną kupować ursusa o ile cena będzie przystępna.

 

Normalnie, to producent produkuje jakieś maszyny, a potem wprowadza nowsze zastępując te starsze. W Ursusie pokazują maszyny, a potem pokazują nowsze bez wprowadzania jakichkolwiek do produkcji. :P

 

Skoro tych nowości nie sprzedają to gdzie one idą, na złom?

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figiello    0

http://www.agrofoto.pl...skie,49702.html

Pod koniec filmu była mowa o silniku :) Czyżby ursus chciał by i silniki produkować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Mają w planach upgrade starego 3-peka :D Chociaż ja uważam że powinni lepiej zagadać z andorią i skonstruować nowy silnik w andrychowie z różnymi mocami i wszystkimi normami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSlask    77

 

Drodzy fani!

URSUS 11054 już za moment na polskich polach!!

Zgodnie z zapowiedziami produkcja idzie pełną parą.

Pierwsze egzemplarze dostępne w sieci dealerskiej od 31 marca 2014 ! - słowa Ursusa na FB :D YEA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
79agroJOHNY    5

https://www.facebook...&type=1

 

Drodzy fani!

URSUS 11054 już za moment na polskich polach!!

Zgodnie z zapowiedziami produkcja idzie pełną parą.

Pierwsze egzemplarze dostępne w sieci dealerskiej od 31 marca 2014 ! - słowa Ursusa na FB :D YEA ! :D

 

Dzieje się

produkują 11054 z kabiną czterosłupkowa, transmisja carraro i otwierany szyberdach - ciekawe jaka cena u dealera będzie

 

https://www.facebook...pe=1&permPage=1

post-26568-0-01728000-1394704683_thumb.jpg

Edytowano przez 79agroJOHNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Ciekawe czy ten 5044 lub coś w podobnej mocy pojawi się w wersji rolniczej. Ten pokazany to raczej sadownik


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Oby z ceną nie przesadzili to będą chętni do kupna. Jak by jeszcze dawali ciągnik na testy to całkiem było by super.

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Mają w planach upgrade starego 3-peka :D Chociaż ja uważam że powinni lepiej zagadać z andorią i skonstruować nowy silnik w andrychowie z różnymi mocami i wszystkimi normami

 

 

Może niech pierwsze skonstruują te skrzynie i przetestują. Jak się okażą dobre to można się jeszcze bawić w silniki, tylko tu już jest trudniej. Emisje spalin, jakieś pozwolenia i wogóle cała papierologia jest bardzo droga. Cieszy droga jaką obrała firma. Oby wszystko się udało.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

ja sią pytam co ta kolejna szopa do montowania składaków ma w ogóle wspónego z ursusem - to jakiś żart chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

szopa??? no trochę kolego poleciałeś, życzę tobie i sobie takiej szopy na maszyny

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

ja sią pytam co ta kolejna szopa do montowania składaków ma w ogóle wspónego z ursusem - to jakiś żart chyba

 

Wspólnego ma tyle że trzeba zarobić kasę żeby było za co zbudować ciągnik z polskich części, projekty i badania dużo kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Oby tylko poprawili spód w tym ciągniku i wykończenie, a będzie dobrze. Jestem w szoku że tak szybko będzie w sprzedaży.. czasami Ursus pozytywnie zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

Ja też jestem bardzo zaskoczony, gdzieś czytałem że ma być w sprzedaży w połowie roku lub dalej więc znając poczynania ursusa doszedłem do wniosku że go w tym roku wgl nie puszczą do sprzedaży i będą czekać za własnymi skrzyniami, ciekaw jestem co dalej będzie z 15014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj