Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pług Agro-mix Przedbórz

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 859 postów

Napisany 14 luty 2010 - 21:34

Pług Agro-mix Przedbórz Witam. Jestem na etapie kupna większego pługa. Zainteresował mnie ten pług : http://www.allegro.p...y_zrywalny.html
Szukam urzytkowników tego pługa, bądź podobnych tej firmy. Byłem u gościa co urzywa taki pług od trzech lat, i twierdzi, że jest wart swej ceny. Chciałbym zweryfikować opinię przez innych posiadaczy. Temat poświęcam tylko i wyłącznie tej firmie ( bez tekstów typu ,, lepszy ten albo tamten " )
Z góry dzieki za odpowiedź, pozdrawiam: Endrju00711 ^^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pług Agro-mix Przedbórz Dzisiaj, 20:37
  •  

#2 Share Fujitsu

Fujitsu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 14 luty 2010 - 22:03

Pług Agro-mix Przedbórz Mysle że nic lepszego za ta kase nie kupisz jesli u tego gościa co go oglądałes po trzech latach rama była prosta to jest dobrze, za nowego chyba warto dać te 3,5 koła

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 15 luty 2010 - 07:50

Pług Agro-mix Przedbórz Witam sam osobiście nie użytkuję takiego sprzętu ale parę metrów odemnie gość coś takiego posiada i bez urazy ale to jest najwiękrza tandeta jaką widziałem .powyrabiały się otwory na tych bezpiecznikach i dzisiaj każdy korpus patrzy w inną stronę bardzo fajnie to wygląda. sama nazwa firmy mówi o tym że robią to z materiału który kupuje się w centrostalu czyli zwykła miękka stal. za te 3,5 tyś można kupić całkiem dobry zachodni sprzęt może stary ale napewno dużo lepszy ale decyzja należy do ciebie pozdrawiam.