PiotrekMTZ

C-330 wyrzuca wodę

Polecane posty

Konii    6

Stoi w garazu a wody w chłodnicy nie ubywa.
To podczas szlifowania omineli pekniecie?:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2470

jak wody w chłodnicy nie ubywa to pewnie jak się w tłumiku nazbiera to wyrzuca pewnie para się kropli jak po stoi i stąd to sie bierze


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Stoi w garazu a wody w chłodnicy nie ubywa.

To podczas szlifowania omineli pekniecie?:\

 

 

Skoro nie ubywa w chłodnicy, to nie pochodzi ona z silnika i nie ma awarii. Prawdopodobnie skrapla się w tłumiku.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro330    5

witam panowie jaka moze byc przyczyna wywalania wody nadmiarem z chłodnicy po wywaleniu termostatu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Właśnie "wywalenie termostatu" może być tego przyczyną. Kup nowy termostat, ewentualnie wykonaj mały otwór w nim i nic więcej nie kombinuj a to co w tym temacie pisał lolek2000 to nie czytajcie lub traktujcie jako żart.

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Winą wywalania wody jest przedmuch spod uszczelki z spod głowicy kompresji do kanału wodnego , dostaje się ciśnienie do wody i wywala wodę do góry.Wyciągnięcie termostatu nie ma wpływu na wywalanie wody.Może być jeszcze pęknięta głowica , ale to się sprawdza w próbie szczelności głowicy.

Tyle w temacie.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z C 330. Zaczęło mi dużo wody z chłodnicy ubywać. Nagrałem filmik 

 .Podpowiedźcie czy to uszczelka, peknieta głowica czy może tuleja, a może jeszcze coś innego..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak na Moje nie fachowe oko to uszczelkę wymienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba pod głowicą ? - miałeś na myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dokładnie. uszczelka pod klawiaturę to ta wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Uszczelka pod głowicą,pęknięta głowica lub Tuleja wujek miał też przypadek że płyn wywalało a okazało się że to tuleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik115    140

Głowice oddać do sprawdzenia, ale najpierw sprawdzić czy uszczelka pod głowicą dobra jest. A jeśli uszczelka dobra i glowica to wina leży w której tulei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseton    10

Gdyby byla tuleja pewnie szedłby płyn do oleju, jak bedziesz miał sciągniętą głowice to trzeba ją splanować na frezarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

A właśnie gó**** prawda,Wujek też o myślał  uszczelka lub głowica.Zdjął głowicę przepalenia nie było więc nie możliwe że został przegrzany głowica poszła do zakładu na próbę ciśnienia szczelna nie ma pęknięcia było wzdłużne pęknięcie na drugiej tulei.Znajdzie przyczynę przy głowicy a najlepiej przy uszczelce to będzie dobrze.Gdyby poszedł płyn do oleju to są winne oringii na tulei.Jak jest pęknięcie  to kompresja się przedostaje na zewnątrz tulei mamy identyczny przypadek jak uszczelka pod głowicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobra66    5

Może być uszczelka a może tuleja miałem przypadek że kołnierz w tulei był urwany i wogle nie było tego widać a kompresja szła do chłodnicy a po oczyszczeniu tulei można było paznokciem wyczuć rysę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek2000    8

Ja była kiedyś zmieniana uszczelka głowicy to może ktoś słabo dokrecił glowice i zwykłym kluczem robił. Ja miałem tak podobnie i zmieniłem upg i dokręciłem kluczem dynamometryczmym na 220 i wyrzucanie zniknęło

Edytowano przez lolek2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj