Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie posiadacie Claasy

201 odpowiedzi na ten temat

#141 Share LUKASZ1455XL

LUKASZ1455XL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 19:19

Jakie posiadacie Claasy ja mam claasa dominatora 106 i miałem claasa dominatora 86 i bez zarzutów tamtego miałem 5 sezony a tego zaczyna 3 i mam samo zbierkę claasa też bez zarzutów polecam godna firma i miałem sieczkarnie jaguar 682 też bez zarzutów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie posiadacie Claasy Dzisiaj, 15:52
  •  

#142 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 29 kwiecień 2009 - 18:55

Jakie posiadacie Claasy Ja mam claasa mercatora 70 i 75 z czego 70 mam na sprzedanie. Mercatora 70 mam od 4 sezonów i wyrobiłem sobie pewną opinię o tej marce kombajnów. Są to idealne maszyny, proste, mało awaryjne, bardzo komfortowe jak na lata w których były produkowane. Claasa nie zamienił bym na żaden inny kombajn a polskiego bizona to za darmo bym nie chciał. Bez porównania mają większą wydajność niż bizon super, może mają taka jak rekord. Wyposażone są w paliwooszczędne silniki. Super sprzęt i polecam je.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

#143 Share czarek89

czarek89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 maj 2009 - 12:15

Jakie posiadacie Claasy

Wpisujcie się zobaczymy który model Claasa jest najlepszy a który najgorszy wasze opinie

ja mam dominatora 80 od 13 lat i nigdy mnie nie zawiódł, tylko silnik perkins wymaga remontu, Sezon temu kupiłem dominatora 105 i teraz śmigamy na dwa

#144 Share damian1992

damian1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, fotografia

Napisany 02 maj 2009 - 12:18

Jakie posiadacie Claasy Kiedyś mieliśmy columbusa, ale sprzedaliśmy :) :) nie szła nim robota :) :)
Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

#145 Share sadam1302

sadam1302

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 02 maj 2009 - 20:20

Jakie posiadacie Claasy ja mam claasa mercatora 60 ma heder 3 m i kombajn jest super a większy jest nie potrzebny na nasze pola

#146 Share maciek031993

maciek031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:długo by wymieniać...

Napisany 13 maj 2009 - 18:57

Jakie posiadacie Claasy Ja posiadam claas rollant 255RC od dwóch lat :P oraz claas ws 330.

#147 Share Jarekb20

Jarekb20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 14 maj 2009 - 12:17

Jakie posiadacie Claasy JA posiadam Dominatora 108 Maxi wcześniej był dominator 96 a jeszcze wcześniej mercator 70. Działały bez zarzutów.
Oprócz tego w tym roku kupiłem Rollanta 46RC zobaczymy jak sie sprawdzi.

#148 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 17 maj 2009 - 18:33

Jakie posiadacie Claasy

Wpisujcie się zobaczymy który model Claasa jest najlepszy a który najgorszy wasze opinie

Nie rozumiem ;) przecież nie ma claasów najlepszych lub najgorszych :) Są tylko dobre :D
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

#149 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 17 maj 2009 - 19:04

Jakie posiadacie Claasy Ja mam Merkatora 70 bardzo dobra maszyna prosta w obsłudze ;) każdemu polecam

#150 Share sybi

sybi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 27 maj 2009 - 20:39

Jakie posiadacie Claasy A ja mam CLAASA ... no własnie jakieg? Szukałem jakiegos kombajnu i wybór padł własnie na claasa. Znalazłem w dosc dobrym stanie i kupiłem. Z tyłu jeste napisane MERCATOR 75 ,a na tabliczce znamionowej PROTRCTOR. Rok tego kombajnu to 1972 i na kołach równiez jest ten rok wbity. Kosa ma 2.6 m. Oreginalnie był zamontowany silnik 4 cylindrowy ale został zmieninoy na 6 PERKINS. Jest dłuzszy od mercatora 70 i szerszy. Jak mozecie mi pomóc to piszcie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 27 maj 2009 - 20:44

Jakie posiadacie Claasy Mamy ci pomóc w okresleniu jak on się dokładnie nazywa??
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#152 Share sybi

sybi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 27 maj 2009 - 20:55

Jakie posiadacie Claasy No w sumie tak , kombajn nie był malowany od nowosci i ma oreginalny napis MERCATOR 75 . To czemu na tabliczce pisze PROTECTOR? Z tego co wyczytałem to mercatory nie mialy hedera 2.6 m , choc heder mogl byc zmieniony

#153 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 27 maj 2009 - 21:17

Jakie posiadacie Claasy Może ma założony inny tył. Często to się zdarza. U nas jest gościu co przy mercatorze 70 ma założony chyba tył od matadora.

#154 Share sybi

sybi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 27 maj 2009 - 21:21

Jakie posiadacie Claasy Też pomyslałem o tym ze tył jest inny , ale po sprawdzeniu koloru farby i to ze sroby łączace blachy sa w nienaruszonym stanie wskazje ze bylo raczej nie odkrecane.

#155 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 29 maj 2009 - 22:16

Jakie posiadacie Claasy Na śruby nie patrz, tył mógłby być zmieniany już dawno a więc śruby dostały nalotu i nie widać że były kiedyś odkręcane. A nie masz tabliczki znamionowej? Tam powinna być podana nazwa kombajnu.

#156 Share sybi

sybi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 30 maj 2009 - 20:16

Jakie posiadacie Claasy Jest tabliczka znamionowa i na niej pisze Protector , 72r , na kołach równiez jest rok 72.

#157 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 30 maj 2009 - 20:25

Jakie posiadacie Claasy jakie masz okienka w zbiorniku na zboże okrągłe czy owalne bo Merc.mają owalne ,a Prot.okrągłe /tak coś mi się wydaje/
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#158 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 30 maj 2009 - 20:41

Jakie posiadacie Claasy nie tak, mercator 50, 60 oraz protektory mają okrągłe wizjery do zbiornika a mercator 70 i 75 oraz senatory maja podłużne :P masz wyjątkowy kombajn ponieważ rzadko podany jest na tabliczce rok produkcji.

#159 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 30 maj 2009 - 21:49

Jakie posiadacie Claasy zgadza się ,tylko że kolega pytał o różnice między Merc.75 a Ptotektorem
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 31 maj 2009 - 09:46

Jakie posiadacie Claasy A ja piszę jakie są wizjery w poszczególnych modelach bo nie byłeś pewny :P co do różnic to jedna to na pewno to że mercator 75 ma dotrząsacze palcowe na wytrząsaczami a protektor ich nie ma.

Dodaj odpowiedź