Skocz do zawartości

Zdjęcie

internet

34 odpowiedzi na ten temat

#21 Share walkol

walkol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, dobra muzyka,internet 24h

Napisany 13 luty 2010 - 15:34

internet Za telewizję chcieli 5 na miesiąc ale się nie odliczy od podatku i dlatego nie wziołem ale ci co mają mówią że na początku jest sporo programów a póżniej chcą żeby dopłacić za nie to w sumie nie wiem czy to rewelacja
A może to jest taki tryk telewizja za piątaka i niech patrzą a z inernetu nie korzystać i sieć będzie nieobciążona :D :D :D
Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
internet Dzisiaj, 17:35
  •  

#22 Share sdamigo6

sdamigo6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 13 luty 2010 - 23:20

internet Jak ktoś ma możliwość podłączyć się do kabla to niech nie bierze żadnego blueconnecta,iplusa czy innego badziewia.Jadę na tym od roku i dopiero raz widziałem prędkość ok.30 kb/s i wcale nie ma znaczenia tu zasięg(mam pełny).

#23 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 15 luty 2010 - 13:24

internet bede brac na próbę blueconnecta,kolo mi mówił że u mnie jest lepszy zasięg niż w samym kłodzku i że niby do 3MB prędkośc osiągnie,zasięg faktycznie jest bo mam z ery dwa tel. i zasięg jest super także zobaczymy

#24 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 17 luty 2010 - 12:36

internet Kończy mi się umowa na neostradę w TP (żadnych zastrzeżeń tylko płaciłem 89 zł/ mies. za 1mb :)) i teraz dzwonią do mnie bez przerwy z Netii. Podobno mają jakąś promocję gdybym wziął neta i telefon (bodajże 59 telefon i 59 net 4mb). Aha rozmowy telefoniczne tylko płacę tę 59 zł (czyli abonament) a reszta można gadać za free :D . Nie chce mi się wierzyć że tak jest i dlatego mam pytanie do użytkowników, jak to z tą Netią jest ??????
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#25 Share bolid20

bolid20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rajdy, technika rolnicza

Napisany 21 luty 2010 - 16:26

internet Jest taka prosta zasada jeżeli chodzi o firmy, które kożystają z łącza np: Tp że zawsze za cały okres umowy zapłacicie 15% więcej i nawet super promocje jak by były to i tak ściągną. I jeżeli ktoś ma łącze tp to jak weźmie internet w netti to zapłąci 15% więcej za cały okres umowy. Wiem co pisze jestem w tym fachu już ładnych kilka lat. Jeżeli macie łącze tp to albo neostrada albo Orange freedom bo to jedna spółka kapitałowa. Nie mówiąc o tym że orange ma teraz super promocje internet + telefon
-----

#26 Share maxi777

maxi777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 21 luty 2010 - 23:08

internet Ja podpisałem umowe z neostradą.W mim domu rodzinnym jest juz 3 lata neostrada i żadnych problemów.Co do polsatu to jest ograniczenie 3gb a potem za każdy transfer 2,25mb płacisz 0,01 gr.Z bluconnect'em jest tak jak napisał user wczesniej.Ja miałem na próbe miałem zasięg niestety edge i transfer byl rzedu 68kbit/s.Więc wolny okropnie.Szybszy juz był play-oni mają lepszą oferte cenową.Za 10 gb placi sie 80zł a za 5gb 45 zł.

#27 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Zainteresowania:WINO KOBIETY I ŚPIEW

Napisany 13 marzec 2010 - 22:28

internet JA mam Neostrade już 6 sezon są to straszni oszuści i naciągacze ale jak dotąd mają najlepsze oferty;/

#28 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 08:23

internet co do pierwszego się zgodzę ale do najlepszych ofert nigdy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 12:32

internet No to kto ma lepsze oferty??

#30 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 14:50

internet Neostrada ma teraz dobre oferty bo ma nawet 20Mb. choć miałem kilka problemów z łaczeniem się itd ale telefon i zaraz zgłaszałem jak była ogólna jakaś awaria typu "przekopany kabel" to wiadomo, serwer im też sie zawieszał w skrzynce, ale założyli bez problemowo nawet o dochody się nie pytali. Teraz myślę o 6Mb zeby podnieść bo mam 1Mb ale doszedł komputer i chce to podzielić.

#31 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 15:28

internet Jestem od piątku posiadaczem LiveBox`a TP (bezprzewodowy). Jak na razie mam połączony kablem, jednak planuję dokupić do niego kartę wifi (USB) lub kartę sieciową z wifi. Czy ktoś posiada taki sprzęt i jaka jest wg niego najlepsza za przystępną cenę karta wifi ???
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#32 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 17:46

internet jak masz połączone kablem to zostaw tak. Bo wifi (USB) lub karta sieciowa z wifi gubi sieć a kablem bezproblemowo i z kabla wieksza predkośc bedziesz miał

#33 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 25 marzec 2010 - 07:33

internet Jesli ktoś ma problem z Neo niech -pisze ..postaram coś pomóc

--->>Murtek3

osobiscie lepiej dokupic kartę wi-fi na PCI slot na płyte główną,adaptery USB są jakie są ale czesto łamią się .arty na PCI maja dokraęcaną antenkę i zasieg jest wiele lepszy

Cena
wifi USB cena od ok 25 zł na allegro nawet do 60-70 zł W TP kupisz Sagem wifi za 40 zł brutto.
standard b/gjesli sa pytania odnosnie LIVEBOX podziele sie doświadczeniem

#34 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 02 lipiec 2010 - 13:01

internet ma dylemat kończy mi się umowa na internet w TP obecnie płaciłem coś koło 60 zł za 1mb ale nie jestem zadowolony bo od jakiegoś czasu przerywa mi łącze.Patrząc na tp i orange ceny mają zbliżone ale nadal jest strasznie drogo ponad 50 zł za 1mb ale natknąłem się na netię i maja bardzo ciekawą ofertę 4mb za 50zł router Wi-fi i mam pytanie jak ten internet sie sprawuje i jakie koszty ewentualnie poniosę gdy się zdecyduje na netię co do lini mam cały czas opłacaną to na inne dodatkowe koszty mnie raczej nie naciągną

z góry dzięki za odpowiedzi bo sam nie wiem co z tym fantem zrobić ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35 Share tomogit

tomogit

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 14:49

internet Teraz netia ma dobre oferty.
Jeżeli posiadasz telefon stacjonarny w netii to możesz sporo zyskać.
Chociaż Era też ma tani internet, lecz nie sprawdzałem, ale widziałem 20 mb/s za ok 40 zł za miesiąc przy czym upust obejmuje abonentów ery.

Dodaj odpowiedź