Skocz do zawartości

Zdjęcie

Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady.

111 odpowiedzi na ten temat

#101 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 luty 2010 - 15:48

Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady. Xemit-ten ciągnik faktycznie z reguły czuć Dodany obrazek -żeby tam zaraz żałować-xemit-rozpacz,czarna rozpacz po prostu Dodany obrazek -a w której połowie bym się znalazł ?-pewnie tej niekumatej ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady. Dzisiaj, 19:18
  •  

#102 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 12 luty 2010 - 15:50

Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady. nio mozna 820 mtz'a kupić juz za 75tys na krzyżaku jak za ciągnik nowy o mocy 80 km to cena przystępna
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#103 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2010 - 15:54

Xemit-ten ciągnik faktycznie z reguły czuć Dodany obrazek -żeby tam zaraz żałować-xemit-rozpacz,czarna rozpacz po prostu Dodany obrazek -a w której połowie bym się znalazł ?-pewnie tej niekumatej ...

Zawsze to jakieś uzasadnienie zakupu JD.Choć mało przekonujące,ale "lepszy rydz,niż nic" :D

#104 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 luty 2010 - 16:00

Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady. Xemit-fajnie piszesz i w ogóle-ale naprawdę czasami wyciągasz zbyt daleko idące wnioski na podstawie zbyt małej ilości informacji Dodany obrazek -przeczytałem 3 strony wypowiedzi,wyraziłem swoją opinię i cześć-to wszystko.

#105 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 12 luty 2010 - 16:03

Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady. bo to jest xemit ma swój styl :D
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#106 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2010 - 16:10

Xemit-ten ciągnik faktycznie z reguły czuć Dodany obrazek -żeby tam zaraz żałować-xemit-rozpacz,czarna rozpacz po prostu Dodany obrazek -a w której połowie bym się znalazł ?-pewnie tej niekumatej ...

Jaro,nie miałem nic złego na myśli.Ale widziałem MTZ-Pronara w kolorach czerwonym,zielonym,beżowym,niebieskim,żółtym i jeszcze paru innych,ale czarny?Taki to tylko w teledysku Blendersów i o ile pamiętam ten był z tej zacnej stajni :D http://arcio.qq.wrzu..._czarny_ciagnik
Jak się Ferdek tego doczyta to aż się boję. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#107 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 12 luty 2010 - 16:50

Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady. Mój sposób na przełocznie biegu z 8 na 9 jest taki ze wrzucam 9 na pół, czyli 9 i wajchą pod kierownicą. Że na przy takim przezucaniu zgrzyta to normalne, z czasem skrzynia sie troche dotrze i zgrzyt bedzie mniejszy albo nawet go nie bedzie.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#108 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 12 luty 2010 - 17:37

Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady. I nie chciałbym już przedłużać tej debaty w moim 820 receptą na łagodne wbijanie biegów to podwójne wysprzęglanie.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#109 Share dami121

dami121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 18:28

Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady. po prostu zepsułeś traktor

ja kupiłem 2 lata temu nowego lamborghini 150km to tylko spaliła się zarówka

#110 Share Iguuuch16

Iguuuch16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 sierpień 2010 - 21:28

3. nie ma wyjscia pod radio, ja osobiscie podłączyłem pod lampke w kabinie, radia da się słuchać chodź w kabinie nie powiem troche głośnawo jest, radio mam blaupunkta i dwa głośniki po 50 watt Pioneera

4. posiadam takowy zaczep, fajna sprawa samozatrzaskowy nie pamiętam ile za niego dałem ale coś koło 500 zl
http://www.otomoto.p...show&id=B167908 tu jest podobny do mojego

Wyjscie do radia jest w belarus820 ale cos jest z prądem bo kolega mówił ze jak montował radio to 2 spalił coś jest z prądem odwrotnie plus minus

#111 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 12 sierpień 2010 - 05:50

Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady. Ja mam MTZ 90r powiem super ciagniczek uszczelnienie hydrauliki to 2 dni bawinia sie ale bylo warto teraz jest juz 95% szczelności, tylko tego piprzonego rozdzielacza od podnosnika nie dam rady uszczelnic tych kul ale to juz nie wazne, serce za to ma haniebne.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#112 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 12 sierpień 2010 - 08:05

Belarus MTZ 820 , problemy na samym początku i porady. Popychacze w rozdzielaczu /kule/ dałem do wypolerowania i od 3 lat mam spokój z przeciekami w tym miejscu.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

Dodaj odpowiedź